Skocz do zawartości

"Problem" z kolegą Adi777


Kraft

Recommended Posts

21 minut temu, MobyDick napisał:

Adi oprócz legendarnych już Edifierów posiada od niedawna dobre i bardzo audiofilskie słuchawki planarne :) . 

Niestety, ale słuchawki szacunku na dzielni nie dadzą. Ogólnie za tanie i zbyt proste do konfiguracji;) 

PS choć wcale takie proste w konfiguracji w rzeczywistości nie są. Zestaw kolumny+wzmacniacz dobrać prawidłowo znacznie prościej.

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MobyDick napisał:

Ale do słuchania muzyki i jej dokładnej analizy są często lepsze niż rozstawione kolumny.

Do analizy tak, ale do słuchania są po prostu inne.

Ja kiedyś miałem właściwie tylko słuchawki, jednak dziś prawie nie używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kolega Adi wrzuca tak dużo w "czego słuchasz" ,że przestałem tam zaglądać ;) Sam staram się zawsze kiedy coś wrzucam napisać coś o danym kawałku - u Adiego przypomina mi dawne czasy (~20 lat temu) jak się odpalało radio na winampie by koledzy sobie posłuchali moich mp3-ek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Edifiery 2730db posiadałem około roku i są to jak i r2600 nastawione na basowe napompowane granie kolumny, r2600 to już w ogóle dyskoteka. Lepsze są już malutkie r1100 które mam przy PC od 7-8 lat plumkaja cicho jako monitorki bliskiego pola, nawet kiedyś je ustawiłem na podstawkach w pokoju odsłuchowym, no nic ciekawego.  Adi jak nieraz pisał wie że to nie jakieś dobre kolumny ot głośniki komputerowe. Ale jak widać kilka osób oręż sobie zrobiło z tego by dalej tych naburmuszonych sweterkowych audiofili od buraków wyzywać, że ich coś kole... Jpd ależ nie macie co z życiem robić, a już założę  tego tematu dopitnie to pokazuje, byle rozgłośni był i kolejna nawalanka...

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę gdy w "czego słuchasz" jest przesyt propozycji, niż niedobór. A nóż coś wpadnie w ucho i zakupi sie wersję na nosniku. Dla mnie Adi i inni którzy wrzucają sukcesywnie czesto nowe (dla mnie) brzmienia jest ok.

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

kolejna nawalanka...

Edytowano 1 godzinę temu przez Wing0

E tam... nawalanka od razu. Po prostu dyskutujemy czy warto odpowiednio "nasycić" tamten temat, czy też nie. Jak widać zdania są podzielone 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...