Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

2 godziny temu, AudioTube napisał:

W latach 2001-2003 miałem okazję pracować w serwisie firmy pani Piaseckiej. Johnson&Johnson. W serwisie. Przejechałem prawie 200 tys km.

Ja sobie nie wyobrażam pracy za kółkiem. Chodzi mi o jeżdżenie cały dzień lub noc. Busem czy ciężarówką, bez różnicy.

Czasami jak zawożę mięso do sklepów i mam dłuższą trasę, w sumie jakieś 5 godzin, to mam dosyć. To chyba naprawdę trzeba lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AudioTube napisał:

W 2019 nastąpił zwrot. Za pomocą ledowego oświetlenia każda autostrada ma być oświetlona. Obecnie większość rozjazdów ma ledy. A najważniejsze autostrady mają oświetlenie. Za kilka lat ma być 100%.

A gdzie tu ekologia? Wiem, wiem że to led-y, ale jednak. Nocą potrafi być na autostradzie pusto. Dla mnie to jakiś absurd. 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre miejsce by zapytac.

Czy sie ktos orientuje czy na forum jest temat np. jakich sluchawek uzywacie i z ktorym wzmacniaczem?

Moze by taki rozpoczac i zobaczyc co koledzy i kolezanki, na uszy zakladaja, jesli chca sie odciac i posluchac ulubionych wykonawcow. Jesli jeszcze nie istnieje. 

Fotka sluchawek, wzmacniacza czy calego systemu i kilka slow o nim i jak sie dzwiek prezentuje itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

A gdzie tu ekologia? Wiem, wiem że to led-y, ale jednak. Nocą potrafi być na autostradzie pusto

Miro, za „chwilę” do ojczyzny z córeczką się udajemy. 
Ale po 22 oktober zadam to pytanie w pracy, przy kawie. Zapewne były powody, by tak z tymi ledami zrobić. Mam tu dwóch młodych inżynierów, ambitnych i potrzebujących się „wygadać”. Ciekawym, co tam usłyszę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi777 napisał:

Życie naszego odkurzacza bezprzewodowego Bosch (Serie 2, 2in1, 20V) dobiegło końca. Poleci ktoś z Was coś konkretnego? Na pewno coś o większej mocy ssącej i dłuższym czasie pracy. Do około 200 Euro/1000 zł.

Jak Ty to robisz, że  jak chcesz to znajdziesz konkretny temat audio, zdjęcia sprzętu, a o odkurzacz pytasz na forum?

Kuriozum jakieś....

Poszukaj w necie, mocnych odkurzaczy, pewno najlepiej takich przemysłowych.

Bo dzisiaj te z marketów obarczone normami unijnymi są tak słabe, że nie jedna pani mogłaby zawstydzić taki odkurzacz😁

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spisuja sie.

Nie chodzi, o to, ze to trzeba nosić.

Tylko ze kabel sie nie placze pod nogami, i nie jesteś dlugoscia tego kabla ograniczony.

Co do pojemnika, nie jest moze tak duzy jak worek, ale pomimo tego, nie trzeba go po każdym odkurzaniu oprozniac.

Jest ok. Jedynie bateria po kilku latach, traci na pojemnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest aku Ni-Cd, to niestety tak bywa.

Powinny być rozładowane do końca i dopiero ładowane.

Li-ion można doładowywać i zazwyczaj jak się dba o ładowanie, dlugo służą sprawnością. 

A nie ma w sprzedaży aku do tych odkurzaczy?

Pewno wymiana tylko w serwisie.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...