Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 487 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 8,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 32k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  1. Kino pod kompa

    • 2 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,2k wyświetleń
  2. DENON AVR-1700

    • 8 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 8,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  3. sub aktywny pod kompa

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  4. Panasonic SA-ht535

    • 6 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  5. JBL a Wharfedale

    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  6. Denon AVR-3312

    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Ja nóżki wkładałem w zimna wodę, jak mnie łydki bolały.  Pomaga. Raz musiałem się w pracy wykapac,  w zimnej wodzie - ciepła się skończyła.  Traumatyczne przeżycie 😁
    • Witam, skończyły mi się lampy mocy EL34. ( prawy kanał zaczął charczeć, grać ciszej, przełożyłem miejscami lampy , wtedy zjawisko pojawiło się w lewym kanale ). Wg info z neta lampy dla Unisona robi Tung-sol. Chciałbym kupić takie same bo podoba mi się brzmienie takie jakie jest.  Znalazłem takie : https://sklep.lampyelektronowe.pl/?46,el34b-tung-sol Czy to będzie taka sama lampa i będzie grała tak samo ?  Różni się oznaczeniem tzn EL34B. I wydaje mi się że delikatnie inaczej wygląda w środku, ale to nie jestem pewny.  
    • Co Ty piszesz??? Konia z urzędem jak znajdziesz naprawdę DOBRĄ B2301L w cenie poniżej 15 tys.... Nie podciągaj moich słów na siłę do swoich wniosków. B2302 dla mnie jest konstrukcją gorszą od B2301L i tyle !!!!! Ale to moje odczucia i moje zdanie!   B2302 odzyskuje wigor przy innym niż dedykowane pre czyli np C2301. Śmiem też twierdzić, że lepiej brzmi z C2105 niż C2302... Wiem, że dla ludzi więcej od rozsądku znaczy prestiż i chcą mieć najnowszy, najwyższy naj naj naj... ale ja nie wszyscy... 
    • Cześć. U mnie gra R-N602 + Heco Aurora 700. Na mniej więcej takim metrażu, ok. 6x4m. Układ jest trochę inny. Salon jest przedzielony w połowie długości narożnikiem. Od przodu narożnika stoi sprzęt audio, z tyłu stół z krzesłami. Kolumny stoją około 2 m od siebie. Basu jest aż nadto. Trochę buczało po kątach ale zatyczka jednego basrefleksu, bo są dwa na kolumnę, załatwiła sprawę. Miałem też Indiana Nota 550 ale one ciut za małe były. Klipsche za to trochę, jak dla mnie, były za jasne.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...