Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 586 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  1. Kolumny podstawkowe/monitory

    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 536 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 919 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 925 wyświetleń
  2. kolumny pomocy baston

    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 14,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 26,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 316 wyświetleń
  3. Kolumny Quadral Shogun MK V

    • 3 odpowiedzi
    • 9,2k wyświetleń
  4. Kolumny Quadral Tribun IV

    • 0 odpowiedzi
    • 233 wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 598 wyświetleń
  5. Kolumny SB-EH750

    • 5 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  6. Kolumny Sony SS-A290

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  7. kolumny Sony SS-E420

    • 1 odpowiedź
    • 1,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Z nowych wzmacniaczy mógłbyś spróbować Atolla IN100 Signature, który zapewni dynamiczne, precyzyjne brzmienie z dociążoną średnicą.  Taga Harmony HTA-2000B v.2 także byłaby ciekawą opcją. Jest to podobny charakter brzmienia do Vincenta 226. Na pewno będzie łagodniejsza góra ale zyskasz dużą przestrzeń. Mocy nie powinno zabraknąć, a dodatkowym plusem jest możliwość wymiany lamp  
    • Cześć, Aby dobrać w odpowiedni sposób elektronikę do kolumn, nie sugerujmy się suchymi danymi technicznymi, które niewiele wnoszą i o niczym nie świadczą  To dobre dla osób które tego nie czują lub nie mają doświadczenia... Wybrałeś dwa przyzwoicie grające wzmacniacze. Roksan Caspian jest mocny, ale ta moc nie objawia się szybkością i dynamiką, tylko spokojem, wyrafinowaniem i tzw "oddechem". To przyjemnie i muzykalnie grający wzmacniacz. Można go słuchać długimi godzinami. Ma delikatną nieofensywną górę pasma, ładną barwę, zszytą z resztą średnicę oraz odpowiedni ciężar w niższym zakresie.  Rega Elex MK4 gra bardziej pierwszym planem, jest silna, ma mocny dół. Elicit ma większą rozdzielczość, bardziej rozłożystą górę pasma, więcej tu wyrafinowania... Zarówno Rega jak i Roksan to dobre wzmacniacze, natomiast co do wyboru jak zawsze proponujemy samemu rzucić uchem i ocenić, który bardziej Ci się spodoba  Możesz to zrobić w naszym salonie, mamy na stanie oba - zapraszamy!   Pozdrawiam, Q21
    • Nie ma problemu. Sam go spowodowałem SuperStrata mam od Charvela. W sumie to miałem bo mi syn go podwędził oddając w zamian bardziej "metalowego" Deana.  
    • Nie tylko tych najpopularniejszych: https://studioincar.co.uk/products/dynaudio-confidence-20a-active-standmount-speakers?variant=48671410159918  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...