Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 543 tematów w tym forum

  1. CXA60 i kolumny 1 2 3 4 5

    • 115 odpowiedzi
    • 17,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  2. Zestaw stereo

    • 7 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 726 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 776 wyświetleń
  3. Technics SA-SH60

    • 4 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
  4. Stereo- dylemat

    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  5. Wieża w rozmiarze MIDI

    • 15 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 978 wyświetleń
  6. Teac H300 czy Teac H500

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A teraz a teraz powiem wam coś. Marantz wziął się stąd że zadzwoniłem do SR Home z Oświęcimia i tam pan powiedział że Yamaha to jedna wielka kpina i przereklamowany produkt nic nie warty. I że niby wszyscy o tym wiedzą którzy znają się na audio. I stąd ja laik miałem wątpliwości. I dlatego zacząłem zastanawiać się nad marantzem bo pan specjalistami bardzo go polecał i powiedział że nie ma w sobie równych w tej cenie. Stąd były moje chwilowe wątpliwości
    • Tak. Latem klikam na chłodzenie i zimna woda w przewodach  podłodze sobie płynie. Dobrze, gdy mieszkanie jest wyizolowane i bez mostków termicznych. Wtedy chłodzenie sprawdza się bardzo dobrze. Nawet przy podłodze z desek barlineckich. Gdy na dworzu 35, w domku 23-24. W uczuciu wielka różnica. No i lampę mogę włączyć. Jestem naprawdę zadowolony z tej pompy. Odpukać, już 12 rok i bezawaryjnie.
    • Tu jest wiele zależności, głośniki, pomieszczenie, a w zasadzie jego akustyka, też trzeba mieć świadomość że przy cichym słuchaniu amplituner/wzmacniacz nie podaje tyle "prądu" do przetworników - szczególnie niskotonowych żeby się rozbujały, dlatego w stereo (w słabszych wzmacniacach) stosuje się filtr loudness, a w systemach kina coś podobnego tyle że każdy producent nazywa to po swojemu (Dynamic EQ, YPAO volume itd.). mam Marantz-a SR5013 i w porównaniu do poprzedniego Onkyo TX-NR686 w kinie jest cienki jak Polsilver. A to grupa Denon-Marantz, nie wskazywałbym tak jednoznacznie Denon-a jako wyznacznika - to że Tobie się podoba nie znaczy że wszystkim będzie odpowiadało. Przyjmiesz na klatę rekompensatę wydatku na Denona jeżeli koledze @ksieciunio3231 nie przypadnie do gustu? Ja bym nie ryzykował tak jednoznacznego wskazania 😃.
    • Każdy na swój sposób zaczyna długi łyk end.😎
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...