Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 904 tematów w tym forum

    • 13 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  1. PMC Fact 8 1 2 3 4 7

    • 166 odpowiedzi
    • 33,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 778 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 922 wyświetleń
  2. Teac CD-3000

    • 0 odpowiedzi
    • 672 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 766 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
  3. Stereo na początek 1 2 3

    • 56 odpowiedzi
    • 10,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 745 wyświetleń
  4. Tanie uniwersalne stereo

    • 15 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  5. Stereo do czterdziestu metrów

    • 9 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  6. Focal JM Lab Chorus SW 700S

    • 0 odpowiedzi
    • 945 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  7. Yamaha rn 602 + malina

    • 18 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  8. Arcam CD 72 czy CD73

    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 6,5k wyświetleń
  9. Przwody glosnikowe

    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Witaj, nie mogę Ci powiedzieć „tak kupuj” ponieważ nie wiem jaki dźwięk lubisz, jakie masz kolumny itd. Mogę polecić te mono blocki jako bardzo dobry sprzęt, wart odsłuchania. Decyzję o zakupie musisz podjąć sam  obecnie mam u siebie również Atoll sda200, którego zakupiłem nieoczekiwanie, nowego w korzystnej cenie. Gra podobnie sygnatura dźwięku  do Fosi Mono z Wiim ultra ale dźwięk z powodów oczywistych jest bardziej wyrafinowany i lepszy. Jednak cena rynkowa tego all in one to 15k zł.  Odsłuchiwałem i testowałem u siebie wiele all in one: Marantz 40n, Quad Artera Solus play, Naim Atom, Cambridge Evo 150, Marantz M1 (również killer w swojej cenie wart przetestowania, ma ogromną dynamikę i duży zapas mocy, dla mnie to lepsza opcja niż 40N, którego też miałem). Jak dla mnie Fosi V3 mono z takim Wiim Ultra i z odpowiednim preampem mogą spokojnie stawać w szranki z tymi droższymi. Pytanie jak Ci przypadnie do gustu i jak się zgra z kolumnami. Gdybym miał wybierać na dłuższą metę to przykładowo dźwiękowo na pewno wolałbym Fosi mono i Wiim Ultra niż Marantz M1.  To musisz ocenić sam. 
    • Prawda. Miałem do testów zamkniętego RELa HT1205 MKII oraz mam teraz Klipsch RP-1200SW. Gra mi to w 25m2 tylko sufit mam nisko 210cm.   Ciężko powiedzieć. Ja akurat nie słyszałem różnicy ponieważ skupiałem się na innych detalach.   Dudnienie słychać ale tylko w momencie jak wezmę głośno muzykę oraz nastawie na amplitunerze BASS +10. Dobre kolumny mission m34- dudnienie mocne -przeszkadza RELa HT1205 MKII - Ciągnie się dziwnie. Dudnienie występuje ale inne od kolumn. Nie pamiętam już szczegółów. Klipsch RP-1200SW - najlepiej sobie radzi z całej trójki. Dudnienie występuje małe. Najlepiej jakbyś wziął na próbę do domu i sam się przekonał ,który Ci odpowiada. U mnie jeden KLipsch wygryzł dwa JBL E 150
    • Oprócz tego małego toroida, jak z lepszego cedeka 😉
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...