Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 545 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
  1. WHARFEDALE czy KEF?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  2. MP3 w prysznicu

    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
  3. Dobór subwoofera

    • 8 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  4. Kolumny do wzmacniacza Onkyo A-9010

    • 8 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  5. Kompletny system do salonu

    • 3 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  6. Amplituner sieciowy

    • 12 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  7. Wzmacniacze stereo Koda

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  8. Mocny wzmacniacz do 1000zł

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  9. Pomoc w doborze sprzętu

    • 9 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  10. Nowa instalacja nagłośnienia

    • 21 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  11. Nie odtwarza dźwięku.

    • 15 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  12. Wymiana wzmacniacza

    • 10 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Osobiście unikam polecania jakiegokolwiek sprzętu, bo nie chcę komukolwiek robić reklamy za free. Oraz z tego powodu wchodzić tutaj w polemiki i dyskusje, bo różnie bywa. Ale w drodze wyjątku polecę Ci z tej linii co mam, bo "moje najlepsze"  I nie wiem kompletnie, jak się zgrają się z Yamahą (zakładam, że możesz wziąć na odsłuch). Odsłuchaj sobie Dynaudio Evoke 20. 
    • Życie = emisja, nawet gdybyśmy mieszkali w nieogrzewanych jaskiniach, i jedli wyłącznie rośliny, to i tak dochodziłoby do emisji gazów cieplarnianych...😜
    • Cześć Wam! Zgłaszam się po poradę dotyczącą monitorów studyjnych, mój budżet to 1000zł, lecz jeśli będzie potrzeba może zostać lekko przekroczony Monitory będą głównie grały EDM, do produkcji muzyki również pokroju tego gatunku. W tej chwili na biurku stoją u mnie już przez długi czas Edifier R2600. Monitory będą na biurku przy ścianie, więc wolałbym bass reflex mieć z przodu :) pokój to tak 10-15m2 (przeprowadzki) Modele jakie mnie zainteresowały to: Presonus Eris E5 Pioneer DM-40D KRK Rokit RP5 Mackie CR5-X M-Audio BX5 D3 Lecz żadnych z nich nie miałem okazji posłuchać jak grają, dlatego zdaję się na waszą opinię. Mogą być używki jak j nówki. Miłego dnia! :)  
    • Drewno na dom musi mieć około 100-120 lat plus obróbka czyli odciągnie żywicy (odpowiedniej ilości) suszenie, impregnacja itd zawalenie drewna wełna oki, a wełnę czym osłonisz, płyty, farby itd nie jest wszystko tak łatwe jak się wydaje. Drewnem palić, oki sezonowanie 2-3 lata, ścięcie drzewa by odrosło czekać trzeba 40-60 lat żeby nadawało się do ścięcia jeszcze lepiej jak dąb to z 80 lat bite. Wszelkie drzewa szybko rosnące nie nadają się do spalania, żywiczne jak sosna do rozpałki oki do palenia na ciepło nie bardzo. Druga sprawa nie sądzisz chyba że na jedną zimę starczy ci jedno drzewo czy dwa :). Domek u babci miał 2 izby dom z drewna ciepły szło że 4 fury drewna rocznie oczywiście samo z wujkiem je pozyskiwaliśmy  z odpadów przy wycince drzew. Emisja emisja emisja czym by się nie paliło trzeba robić emisję :). 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...