Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 682 tematów w tym forum

  1. Kolumny do 1000 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 818 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  2. Nowe kolumny w OZ

    • 0 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  3. Dynaudio DM3/7 1 2 3

    • 53 odpowiedzi
    • 12,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 848 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 886 wyświetleń
  4. Musiccast

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
  5. KODA czy sie opłaca?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 29 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Dziękuję za informację. Zachęcam do konstruktywnej dyskusji na tematy audio. Myślę, że zwierzenia dotyczące pobudek i powodów bytności na forum są w temacie o wzmacniaczach zbędne. Nadmienię również, że uważam Jacka za wartościowego użytkownika forum w kategorii wiedzą i doświadczenie, w tematach audio. Niestety nie idzie ona w parze z "kulturą" wypowiedzi. Trzymajcie poziom i nie będzie problemów jak ten dotyczący ograniczeń pisania. Naprawdę tak trudno powstymać się od oceniania innych przypisując im pisanie "bzdur i pierdów". Wystarczy napisać "nie zgadzam się z  Twoją opinią", "uważam, że nie masz racji" odpowiednio argumentując zamiast walić teksty w stylu Jacka "twoje pierdy..." lub tak jak Ty pozwalać sobie na "tykanie" użytkowników "po nazwisku" mimo, że sobie tego nie życzą.  Ja wielokrotnie upominałem i nie łudź się, że wzbudzisz we mnie wyrzuty sumienia za wprowadzanie ograniczeń. Mało tego, wg standardów i oczekiwań administracji i tak pozwalamy na zbyt dużo w zakresie uszczypliwych i niegrzecznych postów wymienianych czy kierowanych personalnie.  Tyle z mojej strony po Twoim wyznaniu. Pozdrawiam. M
    • Dzień dobry!  Poszukuje kolumn które uzupełnia mój zestaw odsłuchowy w studiu. Mianowicie potrzebuje czegoś co dobrze odda niskie basy, nie będąc subwooferem. Nie mam na myśli samej głośności, a dynamiki. Kolumny będą grały z HK6500. Budżet niewielki bo max 500pln, ale zależy mi tylko na dynamice basów. Dostałem dobrą ofertę na Bose 4000XL, warte to coś? Będę wdzięczny za wskazówki na co polować. Dzięki i pozdrawiam!
    • Racja. Konstruktor chciał zapewnie opisany efekt osiągnąć.
    • Uff... Wszyscy się cieszymy że mamy takiego eksperta jak Ty.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...