Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 886 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  1. Audio do 1000zł

    • 0 odpowiedzi
    • 756 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 787 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 843 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
  2. Scherzo 350 vs altus 300

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  3. CD - Wielopłytowe

    • 5 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 731 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 789 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Miał ktoś z Was do czynienia z silnikami 2.0 TSI 290 KM? Albo po prostu z Seatem Cuprą z takim silnikiem.
    • Zapewne jest szkodliwe. Na pewno byłem lekko "trafiony". Ale napisałem prawdę i mój zacny trunek nie ma tutaj nic do rzeczy  
    • @tomek4446 Żyję, żyję 😉
    • @phdbane Wróciłem do komputera. Poniżej moja propozycja zmian ustawienia tego wszystkiego.  Czerwone kółka - głośniki surround (zamiast czerwonych prostokątów). One powinny być lekko za słuchaczem, po boku i lekko z tyłu mogą być w układzie 7.1. Ty budujesz 5.1 więc surround powinny być kątowo pomiędzy surround a surround back z układu 7.1. Jak masz wątpliwości zajrzyj do rekomendacji na stronie dolby.  Zielone kółka - Atmos. Wrysowałem mocno na oko bo masz spadzisty i wysoki dach. Generalna zasada jest taka, że w układzie x.x.4 powinny być one 45 stopni przed i za słuchaczem. Czyli jak masz głowę na wysokości 100 cm a do sufitu od podłogi 250 cm to tylna pare montujesz 150 cm za miejscem odsluchu a przednia 150 przed. Rozstaw na boki mniej wiecej jak kolumny frontowe. Jeżeli zostajesz przy 2 Atmos to rozstaw je szerzej i daj odrobinę do przodu.  Niebieskie kołka - kolumny frontowe. Powinny być symetrycznie względem miejsca odsłuchu. Gdybym miałmożliwość to wywaliłbym z tego układu kominek i byłoby bardzo dobrze. Z kominkiem ten układ będzie zawsze lekko przekoszony, tym bardziej, że nie za bardzo masz możliwość ruchu kanapą.          
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...