Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 545 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 588 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  1. Pomoc w wyborze zestawu

    • 16 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 964 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  2. Pomoc w wyborze...

    • 8 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  3. Pomoc w wybraniu wzmacniacza

    • 1 odpowiedź
    • 625 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 598 wyświetleń
  4. Pomoc w zakupie 1 2

    • 28 odpowiedzi
    • 5,6k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  5. Pomoc w zakupie

    • 3 odpowiedzi
    • 932 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 69 odpowiedzi
    • 13,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 763 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Gorzej być nie może bo kolumny były uszkodzone.  Kupiłem amplituner V6A do kina domowego a R-N800 słuchałem bo rozmawiałem ze sprzedawcą o kupnie również jakiegoś dobrego zestawu stereo... Pokazał mi co takie cacko potrafi. Co do elektroniki to wolę Yamahę bo pasuje mi wygląd i funkcja MusicCast. Co do kolumn jestem otwarty moje typy to: - Heco Aurora 700 - Dali Oberon 7 - Klipsch R600f - Indiana Line Tesi 6 - Magnat Signature 507   Które z nich zejdą najniżej i będą najbardziej dynamiczne? Budżet do 5000 zł
    • Masz możliwość, to rób 4 atmosy! W dolnej strefie masz 4 głośniki (+centralny), to tworzy przestrzeń. W górze zrobisz 2, to będzie jak stereo. 4 tworzą efekt przestrzeni. 
    • Co tam na PW, pisz tutaj, bo o nich to już legendy chodzą   Np., że szkolenia mają prowadzone u samego Lorda Wiadra. Uczy handlowców wgniatać w ziemię wzrokiem klientów, którzy dokonują się "świętokradztwa" i wspominają o czymś, czego nie ma na ich "ziemi".  Sam odczuwałem ogromną ulgę, za każdym razem kiedy wychodziłem od nich... i ujrzałem słońce  
    • Ja bym się tak przejechał. Polecali, doradzali, i też @Piotr Sonido podpowiadał (i trochę mam mu za złe, bo zaufałem  ). Dobrze, że wziąłem na testy do domu. Dla mnie ten dany wzmacniacz zagrał jak jakaś "kiszka". Zawsze kupuj na swój słuch. Każdy ma inny światopogląd i inny odbiór. To są naprawdę bardzo indywidualne odbiory. Do tego dochodzą ograniczenia finansowe.  To tak jak z samochodami, każdy ma swoje upodobania. Dla jednego mercedes, bo bez gwiazdy nie ma jazdy. Dla drugiego bmw, bo Będzie Miał czym Wyprzedzać i dostanie w salonie dres gratis. A dla trzeciego najlepszy będzie Fiat 500, bo też wygodnie dojedzie i wciśnie się wszędzie na parkingu, nawet do tylnego bagażnika w autobusie kampingowym. Dlatego tyle różnych marek porusza się po drogach.  A wszystkie mają przecież, tyle samo - 5 kółek (1 to kierownica)  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...