Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 545 tematów w tym forum

  1. Co wybrać.?!?!?!

    • 3 odpowiedzi
    • 708 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  2. Onkyo TX-NR676 - problem

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
  3. Castle Knight 3

    • 3 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  4. tna century 7.1 - czy warto

    • 3 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
  5. Kolumny aktywne

    • 3 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 826 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  6. pytanie

    • 3 odpowiedzi
    • 647 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 502 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  7. wzmacniacz do dali 505

    • 3 odpowiedzi
    • 5,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 378 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  8. Yamaha A-S301

    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  9. Budżetowe aktywne stereo

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  10. Jaki subwoofer?

    • 3 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  11. Jakość DAB+ w Polsce

    • 3 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  12. Yamaha Pianocraft E320

    • 3 odpowiedzi
    • 12,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Trzeba by wykorzystać topologie terenu, budując elektrownie, a właściwie to magazyny ESP.
    • Moim zdaniem to nie jest takie proste, a wręcz skomplikowane. Coś Ci się spodoba i co zrobisz? Parę dekad temu wszedłeś do jednego sklepu i tam miałeś wszystkie marki, które mogłeś odsłuchać i na miejscu porównać, bez wypożyczania do domu. Teraz rynek w Polsce, to mam wrażenie, że jest podzielony. Tak mniej więcej, to jedni mają umowę na wyłączność jak "Nautilus" na wybrane sprzęty, drudzy jak Top HiFi, też na wyłączność na inne. A trzecia grupa, to sklepy w których jest pozostały sprzęt.  I teraz, żeby bezpośrednio porównać, to trzeba albo wypożyczać, albo kupić przez internet (14 dni na zwrot). Jedna i druga forma np. przy głośnikach podłogowych jest już dość kłopotliwa. O ile ze sklepami idzie się dogadać co do wypożyczenia, to w TOPHiFi już nie. Polityka jak z czasów PRLu, bo kiedy idę do salonu samochodowego, to mogę już auto wypożyczyć nawet na weekend. Dlatego tak mnie mierzi ich podejście do klienta. Może bliżej mam do myślenia zachodniego, aniżeli bloku wschodniego. I może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego taka duża sieć salonów robi tak pod górkę klientowi, bo ja tego nie mogę zrozumieć? Odbieram to od Ciebie jako, że Oryginalny. Dziękuję. (btw - śledzisz mnie?)
    • Już prędzej monitor audio bym posłuchał, tylko boję się cały czas odległości od ściany na tylno portowanych głośnikach. Kolega ma te KEFy i wymienia, bo mało jednak dynamiki i brakuje mu czegoś. Muszę do niego wbić jeszcze posłuchać więcej gatunków, ale na tyle na ile juz je słyszałem to wydaje mi się że można lepiej pod moje gatunki.   Decyzja jest ciężka, chyba spróbuję i tak osłuchać gdzieś te klipsche rb81 i Monitor Audio bronze 100 (szkoda bo pewnie jak się monitor audio okazż spoko to tych silverów nie będzie w okazji do kupienia z drugiej ręki  )  
    • Tylko że to wszystko jest pic na wodę :). Wiesz zapewne że pierwsze auta jakie powstawały buły na prąd, potem wszedł Rockefeller i zablokowali rozwój aut elektrycznych na lata całe, stąd baterie to obecnie najbardziej olany temat w rozwoju technologii, zanim nadrobią dziesięciolecia olewania tego tematu minie w pieron. Ale co kasy sobie zarobili to zarobili teraz przy zmianie koncepcji eheheh. Dziennie w pracy śmigam 200-300 km i szczerze nie mam problemu z jazdą dieslem czy benzyną wygoda ważna, ale niezawodność istotniejsza dla mnie.  Jeszcze jakby wprowadzali te elektryki pomału z głową jako alternatywę do ruchu miejscowego bez pierdolenia o ekologii z którą to gówno nie ma nic wspólnego to oki, przecież mogli mówić o zmniejszeniu emisji lokalnej a nie wciskać kit że to takie ekologiczne mhmmm w pizdjet ;).  Magazyny energii temat rzeka kolejny obecnie martwy temat i długo jeszcze takim będzie. Śmieszne 10 kw w kotwach 25-30 tys kpina.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...