Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 597 tematów w tym forum

  1. MP3 w prysznicu

    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 8,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
  2. Wzmacniacz

    • 4 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  3. STEREO do 5000zł

    • 21 odpowiedzi
    • 11,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
  4. Rega Live w salonie Q21

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  5. Sprzet audio do 1000zl 1 2 3

    • 54 odpowiedzi
    • 28,2k wyświetleń
  6. Przetwornik DAC

    • 6 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
  7. Wzmacniacz do 400zl?

    • 6 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
  8. OKROPNE POSTY

    • 14 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
  9. Ktora wieze najlepiej

    • 2 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  10. Subwoofer w stereo

    • 2 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  11. wieża za grosze

    • 6 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 7,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5,2k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 15,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,6k wyświetleń
  12. brzmienie jak Musical Fidelity E1

    • 18 odpowiedzi
    • 16,5k wyświetleń
  13. Kolumny podłogowe

    • 11 odpowiedzi
    • 7,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • @DiBatonio Bardzo cenię Twoje wpisy, często przekorne, ale z inteligentnym nerwem.  Przepraszam, ale teraz to się po prostu czepiasz i jesteś trochę upierdliwy, za wszelką cenę oczekując, żeby przytoczyć definicję "klasy" czy też "dużej klasy". Ktoś użył skrótu myślowego, który chyba wszyscy rozumieją i traktują z lekkim przymrużeniem oka. A Ty już chwytasz za gardło, o pardon, słowo. Na co to komu?   
    • Nie za bardzo rozumiem na czym polega Twoja rozterka 🙂 Nikt tu nie mieszka na ksiezycu przecie i wiemy ze wiekszosc ma kino w salonie 🙂 Ba, zaloze sie ze prawie kazdy kto ma jaskinie, mial wczesniej kino w salonie, ja mialem tak prawie 20 lat 🙂 Masz gdzie wstawic 2 czy 4 super, nie masz, szkoda, nie wiem na czym polega problem 🙂 Nikt tu przeciez nie wysmiewa ludzi z kinami w salonach 🙂 I nic w tym nie zmienia faktu ze nie jestes w stanie osiagnac dobrego basu jednym subem, a w wiekszosci przypadkow nawet dwoma 🙂 Takie sa prawa fizyki i tyle, po prostu 🙂 Problemem czestym, o ktorym wspominal Butler, jest to ze jegomoscie z jedym subem i zerowa wiedza w temacie akustyki niskich tonow, czesto pisza w takich watkach "a po co Ci wiecej niz jeden sub, gupi czy co ? ja mam jeden i jak pyerdolnie, to mie szklanki w kredensie tancujom" 🙂 Wpis jest jest jednym z moich wpisow, w ktorych probuje uswiadamiac tych co maja mozliwosc wstawic wiecej subow, ze mozna uzyskac na prawde dobry bas za na prawde ludzkie pieniadze 🙂 Wiec miast sie cieszyc ze sie ktos wiedza dzieli gratis, marudzisz 🙂
    • O to mam dla Ciebie kogoś😉 Imię jej Karen Souza. Nie zerkaj na okładkę płyty, to niebezpieczne😃 i przy zamkniętych powiekach usłyszysz jej głos na środku. Na pewno masz przyzwoite kolumny. Jeśli będzie inaczej, to zapakuje moje kolumny i wysyłam do Ciebie na porównanie.   
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...