Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

7 minut temu, seba3002 napisał:

Ładne, słuchałem Tomka WBA z moimi PMC. Podobało mi się. Gdybyś sprzedał je za pół ceny, chętnie bym wziął 😉

Wiem. Każdy by chciał kupić je za pół ceny. Aż tak bardzo nie zależy mi na sprzedaży 🤓 zdziwił byś się jakie kwoty ludzie proponują🤣

2 minuty temu, Kraft napisał:

Tylko, czy wszystkie grają tak samo? Czyż każde nie są customizowane?

Generalnie we wszystkich układ jest ten sam. Tylko Tomka i Audiowita były robione na innych trafach. Na stronie tego nie ma ale w ofercie WBA Irony są w 3 wersjach - ironbird PSE, ironbird SE, ironbird A/B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcin K napisał:

zdziwił byś się jakie kwoty ludzie proponują🤣

Nie dziwię się, siedzę trochę w tej "branży" i wiem jak działa olx i inne portale aukcyjne. Co do WBA. Bardzo spodobało mi się to, jak te kolumny dodały "mięsa" moim kolumnom🙂. Chociaż z drugiej strony podobny efekt mam słuchając ATC i marantza. Także gdybym miał pójść w te WBA, mogłoby się okazać, że np metal już nie grałby z taką lekkością. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Nie dziwię się, siedzę trochę w tej "branży" i wiem jak działa olx i inne portale aukcyjne. Co do WBA. Bardzo spodobało mi się to, jak te kolumny dodały "mięsa" moim kolumnom🙂. Chociaż z drugiej strony podobny efekt mam słuchając ATC i marantza. Także gdybym miał pójść w te WBA, mogłoby się okazać, że np metal już nie grałby z taką lekkością. 

Słuchałeś WBA Tomka jeszcze przed zmianą stopnia wejściowego czy już po?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin K napisał:

Generalnie we wszystkich układ jest ten sam. Tylko Tomka i Audiowita były robione na innych trafach. Na stronie tego nie ma ale w ofercie WBA Irony są w 3 wersjach - ironbird PSE, ironbird SE, ironbird A/B

Generalnie. Ale z Tego, co pamiętam Tomek potem jeszcze raz czy dwa udoskonalał. 

21 minut temu, Marcin K napisał:

 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Arko55 napisał:

@audiowit Wrzucałeś może fotki z ukończenia zabawy na nowej akustyce? dawniej były z 2 zdjęcia a ciekawi mnie jak wyglądały boczne i za plecami ścianka :3

Arek, wrzucałem już kilka razy boki i tył. Nie chcę robić zdjęć za każdym razem. Musiałbym za każdym razem sprzątać sprzęt np, którego nie chcę pokazywać.

Tak już na marginesie to ta Integra Pier audio ( alias yaquin mc84 )poległa sromotnie na Kudosach. Nawet nie chce mi się opisywać, co było nie tak. Nie ta liga co WBA i Plinius. 

1 minutę temu, Marcin K napisał:

Tak bo układ byl zmieniany do najnowszej wersji czyli tej co mam ja w moich blokach 

Jest znaczną różnica w brzmieniu pomiędzy tymi dwoma wersjami. Poprzednia jest cieplejsza, wolniejsza. Najnowsza szybsza i jaśniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Jest znaczną różnica w brzmieniu pomiędzy tymi dwoma wersjami. Poprzednia jest cieplejsza, wolniejsza. Najnowsza szybsza i jaśniejsza.

Pamiętam jak porównywałem Twoje Irony w pierwszej wersji układu jeszcze przed przeróbką z moimi. Pomimo mniejszej mocy Irony SE grały tak jak piszesz - dynamiczniej i jaśniej. Szkoda , że już nie udało się ich posłuchać u mnie po zmianie układu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...