Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

Akurat 150 z dużą dozą prawdopodobieństwa jest najlepszą parą paczek na naszym forum. Potem długo, długo nic i mamy Kudosy i ProAc, a potem ATC scm7 i znowu długo, długo nic i cała reszta. No!.

Nie mogłeś zrobić mi dobrze po znajomości,  wymieniając jeszcze B&W 705 Signature? 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaczadupa napisał:

Akurat 150 z dużą dozą prawdopodobieństwa jest najlepszą parą paczek na naszym forum. Potem długo, długo nic i mamy Kudosy i ProAc, a potem ATC scm7 i znowu długo, długo nic i cała reszta. No!.

Zapomniałeś o Kraftowych Meta, które pogoniły wszystko, co się rusza, a wspólnie z subem przesuwają nawet nieruchomości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz, Bowers, Yamaha, a teraz KEF. Kolejna marka spalona na forum. Dobrze, że chociaż Dali się jakoś wyratowało (na razie).

 

8 minut temu, Rega napisał:

Kraft się rozwija - niedawno twierdził, że nie potrzebuje basu. A tu sub??? No, no, no.

Ale mam go tak cicho ustawionego, że nie jestem pewien czy gra. Wydaje mi się czasem, że tak (szczególnie, jak go dotknę ręką).

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafał S napisał:

Menuetów będziemy bronić jak niepodległości. Sam jestem fanem. Nastaw się raczej na ochronę Heco. ;)

Mam jeszcze Concepty 20. Ale tu możecie mi nafikać, bo pewnie nikt ich nie słyszał. Tylko ja wiem, jak graja. A już na pewno, tylko ja wiem jak grają u mnie;)

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Z tyłu powinien być taki przewód zakończony wtyczką. To coś z bolcami włóż do gniazdka. Będzie lepiej. :) 

Dziękuję Tomku. Wiem, że akurat na kablach się znasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kraft napisał:

Dziękuję Tomku. Wiem, że akurat na kablach się znasz.

Cała przyjemność po mojej stronie. Jak coś to służę pomocą :) 

Jarek , Roman / @Rega/ ma , lub miał wszystko. Nie podskoczymy :) 

7 minut temu, kaczadupa napisał:

Czy mamy tu kogoś z Harbethami? 

To te co nie załapały się nawet na listę @kaczadupa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - nie żartuj! Herbatników nie mam. Ale miał je  kolega o nicku Mario33lgw. Taki nick miał przynajmniej na Audiolubie w 2018 roku. Na Tym forum też był, ale nie wiem z jakim nickiem. 

PS Moje Concept to były Dali. Na głośnikach Vifa. Nieststy nie pamiętam modelu. Sprzedałem je w 2018 roku.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...