Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

35 minut temu, tomek4446 napisał:

Już dawno mówiłem , że w wątku " system dla początkującego" ,dolnym , minimalnym pułapem na start winien być :

Tomek - kwiatek już mam, plakat się kupi, a co do reszty to jak będę miał salon odsłuchowy o takiej powierzchni to i stopniowo Maki się pojawią 👍
Chociaż - skoro to dotyczy tylko początkujących, to nie ma się co tym przejmować🙂

12 godzin temu, kaczadupa napisał:

Trochę smutno, nie mamy na forum Harbetha, pewnie też Spendora. Co to się porobiło...

Mamy na Forum kolegę z Herbatnikami, ale podłamały go komentarze niektórych użytkowników i się ostatnio nie udziela.
Spendory ma jeszcze inny kolega, więc nie jest źle!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kraft napisał:

Marantz, Bowers, Yamaha, a teraz KEF. Kolejna marka spalona na forum. Dobrze, że chociaż Dali się jakoś wyratowało (na razie).

Co z  Gato, za które Marcin @MarcKrawczyk, dałby sobie uciąć...😁

19 godzin temu, kaczadupa napisał:

Tu się wyłożą, może to wina Naima Uniti  Nova a może paczek. Przykro mi. :)

 

Nie mam pojęcia, czy się wyłożą, bo ja przy łubudu, łubudu pierwszy się wykładam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MMarek napisał:

Nie mam pojęcia, czy się wyłożą, bo ja przy łubudu, łubudu pierwszy się wykładam :)

Żartowałem, paczki masz tylko schodek niżej niż ATC 150 ale tę Uniti Nova to czas zmienić bo ona ładna ale tylko tych naim-owskich stacji radiowych szkoda ;)

A już poważnie to Marku masz pięknie grający system i gadam tak tylko dlatego bo Ci zazdroszczę. Za wysokie tony Twoich monitorów  dałbym się pokroić. Serio, serio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muzofan napisał:

Cóż za fantazyjny ranking kolumn powstał 😉. Dla każdego właściciela jego paczki są najlepsze i tak powinno być

Lubimy rankingi sprzętu audio. To część naszego hobby :)

Inaczej nie powstałaby one od wieeelu lat w najważniejszych audiofilskich magazynach na całym świecie.

I nie dla każdego jego paczki są najlepsze. Można tak samo (lub bardziej) doceniać inaczej niż nasz brzmiący, lub będący jego rozwinięciem, system  Kolegi.

Można też mieć np. cztery bardzo różne pod względem pomysłu na brzmienie systemy. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wing0 a ja mam 4 i czasem słuchając różnych płyt i wykonawców, mam wrażenie że o 4 za mało. I co mi kto zrobi?😋

A tak na marginesie to przy niektórych realizacjach to nawet w polowie utworu, bym zmienił nie tylko kolumny ale i cały system. Niestety tylko dwa mogę ,,w biegu,,, pozostałe wymagaja trochę więcej czasu.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rega napisał:

@Wing0 a ja mam 4 i czasem słuchając różnych płyt i wykonawców, mam wrażenie że o 4 za mało. I co mi kto zrobi?😋

A tak na marginesie to przy niektórych realizacjach to nawet w polowie utworu, bym zmienił nie tylko kolumny ale i cały system. Niestety tylko dwa mogę ,,w biegu,,, pozostałe wymagaja trochę więcej czasu.

Roman 4 systemy czy żony? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał -  co Ty mi tu insynuujesz?🤣. Ja mam już trochę lat , a do czterech żon to trzeba mieć pełnię sił witalnych. Wole cztery systemy😉, a żonę jedną.

PS I ta jedna potrafi czasem zagrać na nerwach jak pięć systemów.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...