Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Kilka słów wyjaśnienia. @tomek4446 zrobił pomiary "nearfield" woofera na moją prośbę. Dlaczego może sam wyjaśni lub nie. Nie ma to znaczenia w tym wątku.

@Karol64208 skończ trollować wątek swoimi mądrościami. Z twoich postów wynika, że nie masz bladego pojęcia o quasibezechowych pomiarach więc się nie kompromituj. Twoje posty ukryłem bo nic merytorycznego nie wnoszą. 

Nie próbuj trollować tego tematu bo będzie czasowy zakaz pisania na forum.

Pozdrawiam. M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Muszę więcej posłuchać.

Nie warto , mówię Ci. Im więcej słuchasz tym mniej się podoba :) Dawaj opis teraz póki ...... :) 

Od razu powiem , że dla mnie może być oddzielny. Mam gdzieś jak nisko schodzą i czy średnica jest za , przed czy z boku kolumn. Interesuje mnie jedynie, czy muzyka która z nich płynie , jest tym dźwiękiem jaki akceptujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój system gra naturalnie, neutralnie itp. Szczerze to mnie to..... najważniejsze że mnie się podoba i jestem zadowolony. Trochę luzu Panowie. To nie jest operacja na otwartym sercu tylko słuchanie muzyki. Naprawdę niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie. To tylko hobby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najważniejsze żeby słuchanie muzyki sprawiało radość, jeśli brzmienie odpowiada właścicielowi, to zdanie innych jest tak naprawdę bez znaczenia. Najważniejsze jest żyć w zgodzie z samym sobą, próby zadowalania innych własnym kosztem, bo "co inni powiedzą?", zawsze kończą się porażką, nie tylko w stereo, tak że cieszmy się muzyką, w najlepszym dla każdego z nas z osobna wydaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem taki rodzynek Denon PMA-700mkiii. Końcówka lat 70 tych.  Moc ok 80w na kanał, końcówka obowiązkowo na kapeluszach. Coś fajnego w tym klocku? dopracowana sekcja phono MM/MC. Dźwięk fajny, ocieplony do długich odsłuchów. 

IMG_6813.jpeg

IMG_6812.jpeg

IMG_6815.jpeg

IMG_6811.jpeg

Jest dobrze a nawet bardzo dobrze:) gmki ciągną kolumny pierwszorzędnie.

IMG_6820.jpeg

IMG_6819.jpeg

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomek4446 napisał:

Dalsze odsłuchy monitorów. im dłużej słucham tym bardziej mnie korci zmiana. Jutro wracam do większych paczek Sam jestem ciekaw jak odbiorę różnicę.

ProAc Response One SC

IMG_2379.JPG

IMG_2380.JPG

W sensie tak dobrze grają i chce się wiecej, czy może altecki do zmiany ;)?.(żart, pewnie nie do ruszenia z tego mieszkania).

Ostatnio słuchałem wiekszych braci z tej firmy; D 20R z lampą ...i w blusowych klimatach fajnie wypadły, gorzej w klimatach które lubię czyli elektronice, ale i lampa nie do tego jak i być może te kolumny(na plus poteżne zejście na basie jak ktoś lubi).

Za to b&w moje granie. Słuchałem z devialetem 140, bo znajomy sie przymierza jak i z lampą. W obu przypadkach dawały rade pod to co słucham.

Ps. Słaba jakość; jeszcze nie nauczyłem się robić ładnych zdjęć.

IMG_20240423_120937.jpg

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że Altec to klasa sama w sobie. A to , że niewielu forumowiczów ma okazję posłuchania nie upoważnia ich (@Pitt39) do oceny brzmienia. Jeden odsłuch o NICZYM nie świadczy. Wiem coś na ten temat.😋. Tym bardziej z prawie zerowym doświadczeniem. Więcej szacunku dla tych bardziej osłuchanych! Pozdrawiam. 

PS To, że ktoś uważa Ukrainę za pomost do dobrobytu Polski jest mało wiarygodne. Szczególnie ostatnio. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...