Skocz do zawartości
npl

Wasze systemy...

Recommended Posts

RoRo,

korzystam z oryginalnego. Właściwie to mam 2 te same; wszak do każdego kloca ( CXA, CXC ) pilot był przyznany przez producentaB|

Wiadomo, latam na jednym.

Pilot podzielony jest na 3 sekcje. Od góry - sterowanie wzmakiem, odtwarzaczem sieciowym i CD na dole.

Na stronie CA poczytam, może znajdę oświecone info w powyższej kwestii zmiany ścieżek...

Pędrak,
w takim razie (oryginalne piloty) jest to bardzo dziwna sytuacja i jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem.

Proszę napisz później czy się Tobie udało rozwiązać problem ze zbyt szybką zmianą ścieżek w CD po przyciśnięciu przycisku na pilocie...

Pozdrawiam

RoRo,

kombinowałem, poczytałem tu i tam...

Cisnąłem przycisk długo, krótko i nic.

Wygląda na to, że nic nie poradzę na ten niedopracowany sznyt w pilocie.

Na jednym z portali zakupowych użytkownik CXC również napisał o tej niedogodności.

Na oficjalnej stronie CA w instrukcji CXC w kwestii cofania widnieje info "Przechodzenie do tyłu – Naciśnij, aby przejść do poprzedniej ścieżki na płycie CD."

...do poprzedniej ścieżki, a nie do początku aktualnie słuchanego utworu...:|

Pozostaje mi cisnąć razy 2 czyli do tyłu i za chwilę do przodu by wrócić do początku aktualnie słuchanej dźwiękowej ścieżki.

Szczęście, że kloc dźwiękowo jak najbardziej się broni i mi pasujeB|

Popełniłem nowy nabytek, a inspiracją stały się 2 poniższe winyle:

59ec616402522_pyty.jpg.a023c13b251cd3918d1b1d1f95a67eb2.jpg

Ten duet pamiętam jeszcze z gówniarskich czasów z lat 80 kiedy wychowywał mnie muzycznie 1. program polskiego radia.

Przypadkowo natknąłem się na nie na jedym z portali aukcyjnych i zakupiłem za śmieszną cenę 4,5 zł.

No tak... Mam płyty, nie mam gramofonu...

Trochę poczytałem w czeluściach internetu, miałem również okazję posłuchać i cieszę się zakupem:

59ec62775b620_oglny.thumb.jpg.16df020ecac7ec33605651289d134800.jpg

Audio Technica AT-LP 120-USB.

Póki co sprzęt bardzo przyjemny i funkcjonalny. Świetną rzeczą było kalibrowanie ramienia i ustawianie nacisku igły. Instrukcja jest deko zagmatfana tak więc pozostał mi kanał YT i tam znalazłem odpowiedni filmik.

Dźwiękowo klocek gra dobrze; nawet lepiej niż się spodziewałem. Gęba radosna; "Marek i Wacek" wrócili mnie w kapsule czasu w dziecięcą beztroskę:D

latarka.jpg.42794ceeb1d6ef6ee4ce0ff3e182d45d.jpg

59ec6421b67cb_rami.JPG.23f1e8cbbc746e2d908fe0266307c0ed.JPG

stroboskop.thumb.jpg.bed380222456cc85fe9b02b221ebf559.jpg

... tylko niektóre ceny krążków paraliżująB|

Edytowano przez Pędrak

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się