Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

4 minuty temu, tomek4446 napisał:

O, to mnie interesuje ! Mam internet z rutera orange , z rutera kabel idzie do takiego ustrojstwa

https://www.x-kom.pl/p/214916-switche-tp-link-5p-tl-sg105e-5x10-100-1000mbit.html

nie wiem czy to ten model ale podobnie wygląda :) Z tego switcha do streamera.

Jest dobrze czy coś zmieniać ?

U mnie po testach kilku switchy własnie ten tani tplink został pomiędzy routerem a streamerem jako najmniej słyszalny 👍 dałem mu tylko zasilanie z liniowego 5V który pałętał się w szafie 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kaczadupa napisał:

Nie można jednak tego wykluczyć.

Gdyby Lyngdorf chciał to wysłałby 1120 na testy do Amira, żeby pokazać jaki to postęp dzięki niemu poczynił w swoim budżetowym wzmacniaczu.

Szkoda tylko miłośników firmy Lyngdorf bo wybierając droższy model są przez producenta oszukiwani i dostają kiepskiej jakości urządzenie. 

 

Dla mnie temat jest tu w miarę prosty. Jeżeli to co Amir przedstawił to prawda i faktycznie byłaby tragedia z 3400, można zgłosić się do serwisu Lyngdorfa.

Pod kątem serwisu i obsługi klienta Lyngdorf to najwyższa półka.
Myślę, że bez problemu byłaby wysyłka, zmierzenie konkretnego egzemplarza i naprawa w tej kwestii.
Serwis Lyngdorfa działa naprawdę bardzo dobrze, miło i dla klienta. Do tego słuchają klientów. Dla 1120 miało nie być Tidal Connect, ale było tyle zgłoszeń i prośb od klientów, że po prostu wypuścili aktualizację i dodali Tidal Connect mimo, że miało go nie być w tym modelu.

Jeżeli ja bym miał 3400 to bym odezwał się, pokazał te pomiary i czekał na propozycję i odzew od producenta.

Bo wpadka może zdarzyć się każdemu, ale powinno to być wtedy zrekompensowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, J4Z napisał:

@marcinmarcin a WiFi? U mnie modem stoi daleko. Przewód idzie do konsoli jako mus, bo gram online, ale kolejnego do streamer nie chce za bardzo. 

Wszystko zależy od streamera. Jeżeli włączenie wifi w streamerze nie daje efektu pogorszenia jakości, to jest to idealne rozwiązanie (izolacja 100%). Ale np zen stream grał lepiej po wyłączeniu wbudowanego wifi...

23 minuty temu, J4Z napisał:

Sabaj ma dsp? 

Presety

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

Najnowsze testy dowiodły, że Devialety i Rotele Michi też grają na równi a w niektórych aspektach gorzej od Sabaja. Hegle poległy. Nawet zdjęcia z tego pojedynku ma nasz Kolega Piopio. A jak dodasz do tego wybitny wbudowany w Sabaja przetwornik to reszta producentów ma pozamiatane. 

 

Napisałem że nie zamiata 🤣😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, J4Z napisał:

@zolt gdzieś tam mi śmignęło że o fotelu pisałeś. To teraz spojrz w ten sposób. Jak masz w oparciu gąbkę i jest wyżej niż uszy to działa jakbyś miał centralnie za głową absorber, żadna magia. 

Jak siadam wyprostowany to uszy mam ponad oparcie. Ale fakt, jest "niebezpiecznie" wysoko.
Natomiast absorber to myślę, że głównie na jakieś wyższe tony. Za cienkie to by średnicę absorbować.

Edytowano przez zolt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PaWski napisał:

@Tomasz S. czy możesz napisać jakiej wielkości masz ten swój pokoik?

Te część salonu z kuchnią. Całość ma około 26 metrów. Tak ,żeby złapać perspektywę tutaj to ściana z cegłą ma około 2,24 metra a od zielonej ściany do cegły jest około 3,20 metra. Blaty szafki mają 160x40 cm. Dopiero powolutku się urządzam ale wiadomo,że muzyka ma wysoki priorytet. Stopniowo będę pracował na akustyką ale na razie to puchy ;)

IMG20230219204603.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Dokładnie! Mam zdjęcie gdzieś jak z siostrą się jeszcze mieściliśmy na jednym , tyle,że był czerwony ;) chyba kiedyś każdy miał taki w domu.

Ja mam ten fotel w dwóch wersjach. Starsza, niestety już w garażu, choć czasami kiedy na niego patrzę, to myślę żeby go przywrócić do życia. Dziadek wypalił na nim nieskończoną ilość papierosów. No i wersja Ikei, która jest naprawdę dobrej jakości i bardzo wygodna. Plus tego modelu, to moim zdaniem, to że ciężko na nim zasnąć 😀. Nie nazwę tego chyba jeszcze systemem, bo ciągle ogarniam mój pokoik, wielu rzeczy brakuje, bo meble leżą nieposkręcane już chyba z miesiąc, ale zapewniem, że brzmi dużo lepiej niż wygląda.

 

20230219_203130.jpg

20230219_203223.jpg

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, J4Z napisał:

Dlaczego niepionowo te większe pochłaniacze?

Z dwóch powodów. Sprawdzałem dwa ustawienia i sądzę że to jest po prostu lepsze. Ta ścianka z tyłu to tylko marne 12 cm Ytonga, skosy z gipskartonu, ale kiedy włączę coś głośniej, to taka pozycja panela daje lepsze tłumienie. A po drugie, za jakiś czas znów kupię paczkę wełny i zrobię jeszcze dodatkowe panele, które mogę tam powiesić. Byleby nie przesadzić. Ustawiałem kiedyś dodatkowo jakieś kołdry, poduchy itp. i efekt wcale nie był lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...