Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

12 godzin temu, Profi napisał:

cieszy, że ktoś docenia moje wypociny 😄

Nie tylko Oni. Bardzo fajne wpisy. Promyczek nadziei na tym forum, a i porcja wiedzy solidna 🫠

Trzymam kciuki za nowe pomieszczenie ✌️

1 godzinę temu, Arko55 napisał:

jutro coś skrobnę chyba że będzie duży sprzeciw od anty kablarzy

A czego sie można spodziewać... 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jutro wrzucę krótki test bardzo tanich kabli USB, takie jakie miałem na stanie sprawdziłem, w ogóle tego nie chciałem robić ale między linuxem a windowsem coś narzucało swój charakter i to mnie nurtowało aż doszedłem że to inny kabel, dziękuje Wam za motywację ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dla wielu to bedzie śmieszne pytanie, ale, no chetnie bym sie dowiedzial.

Odnośnie końcówki mocy.

Jeśli ktoś ma słabszy wzmacniacz, może moc zwiększyć za pomocą mocniejszej końcówki, jeśli oczywiście ma odpowiednie wyjscie.

Czy jest jednak sens, zakupu takiej końcówki,  gdy już ma się bardzo mocny wzmacniacz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększanie mocy nie gwarantuje przyrostu jakości. Może poprawić, nie musi. Wystarczy, że nowa końcówka gra super-hiper, ale odmiennie niż Twoje preferencje i już jest zgrzyt. Poza tym, co Ci da zwiększanie mocy, jeśli tak naprawdę brzmieniowym hamulcem w systemie są kolumny czy kiepskie źródło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża szafkę kupiłem, muszę ją czymś wypełnić 😁

Zostawiając jednak źródło i kolumny.

Pytałem biorąc swój wzmacniacz jako przykład. W moim przypadku, mam 250 i 500 Watt mocy. Czyli raczej jej nie brakuje.

Stąd to pytanie. Czy można coś poprawić taką końcówką? 

Istnieją jakieś firmy, ktore są znane z bardzo dobrych końcówek. Czy jakieś końcówki istnieją, o których wszyscy bez wyjątku bardzo dobre zdanie mają 😏

Na co patrzeć. Czy isc w stronę A klasę Czy inne itd.

Nie mówię ze jutro polecę kupić, jest to jednak jeden z pomysłów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam końcówki 17W. I tak mega „nadwymiarowe”.
Do nich kolumny, no i nie wytrzymiesz 😃 Chłopie nawet 10 minut w takim koncertowo głośnym rozpierdołku/sorry

@Artur Brol nie idź tą drogą, drogą Wattów. Chyba, że mówimy o subie. A to już totalnie inna para kaloszy, prawda @HQ150?😉

Edytowano przez AudioTube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Artur Brol napisał:

no musi byc jakis powod dla ktorego niektorzy koncowki kupuja

Temat rzeka. Audiofile, ponieważ słyszą różnice. Konstruktorzy, bo mają oprócz słuchu wiedzę, dlaczego końcówki a niekońcówki.
A ci co mają kasę, ot tak, by zadzierać nosa i lepiej się poczuć.

A Ciebie Artur korci i coś nie pozwala przestać, by coś tam podłubać przy swoim systemie.

Ciekawym dlaczego? Wolnego miejsca na audiorack - tego nie kupuję.

Edytowano przez AudioTube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2024 o 18:09, AudioTube napisał:

A Ciebie Artur korci i coś nie pozwala przestać, by coś tam podłubać przy swoim systemie.

Ciekawym dlaczego? Wolnego miejsca na audiorack - tego nie kupuję.

Dopiero teraz extra tekst zauwazylem.

Nawet nie wiesz jak bardzo mnie korci. Piszac to pewnie sie nie spodziewales jak trafiles 😁 W dziesiatke, to malo powiedziane.

O ta koncowke sie pytalem, bo wlasnie za duzy rak kupilem, swieci pustkami 🤣

Teraz sobie wyobraz, scigam AudioAnalogue AAcento i Gold Note IS 1000. 

Rozpedzilem sie i nie potrafie zatrzymac. HELP 😀

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Teraz sobie wyobraz, scigam AudioAnalogue AAcento

W nazwie jest audio, zatem +1

Analogue kojarzy mi się z analogowym graniem, nie przepadam. Lubię „Live” granie. Każdy detal, czyściutko, dynamicznie z wykopem i każdy utwór inaczej. Gdy tego nie ma to zasypiam.

Aacento nic mi nie mówi, ale wieczorkiem wszystkie recenzje przeczytam. Popcorn, chipsy w szafce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...