Skocz do zawartości

Sprzęt VINTAGE oraz CLASSIC ...


RoRo

Recommended Posts

3 godziny temu, Rega napisał:

@MDMA66 - z całym szacunkiem ten budżet to nie 2,5 k tylko 25 k.😋

O:o 25k?! Z całym szacunkiem tyle za sprzęt nie dam, bo życie to nie tylko audio. Zastanawiam sie nad projektem DIY Waldi 06 i może jakaś malina jako transport i żródło, oczywiście wszystko po kablach. Całość się zamknę w magicznych 1,5k, z kablami +200zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2020 o 23:06, tomek4446 napisał:

@audiowit Witam i cieszę się z powrotu. Mnie wrył się w mózg Topping D90 , w życiu nie słyszałem jak gra , opieram się na opiniach użytkowników , wiem , że jest to irracjonalne , ale jak na razie nic mądrzejszego w tych pieniądzach nie wymyśliłem.

Cześć Tomku, dawno się nie slyszeliśmy. Ale to się zmieni, bo konczę kolejny upgrade, więc zdam Ci relację.

Toppinga też nie znam, ale sceptycznie podchodzę zawsze do opinii innych. Zwykle jest tak, że ten referencyjny bas jest buczeniem, głęboka scena 2 calową deską, a rozdzielczośc systemu cykaniem tweetera, a adaptacja akustyczna gabkowymi basstrapami, a w zasadzie nictrapami. Ufam tylko opiniom znajomych z ktorymi jeżdżę na odsluchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szanowni, rozglądam się ostatnio za sprzętem, który chyba już kwalifikuje się pod vintage :) Na tapetę rzuciły mi się 3 wzmacniacze, których zakup rozważam, obecnie są w zbliżonej cenie: 
1. Uznawany za kultowy NAD 3020 (łącznie z odmianami E, I itd.). Mnóstwo napisano na jego temat. Zastanawiam się, czy większość zachwytów jest faktycznie nad jego brzmieniem czy stosunkiem niskiej ceny do brzmienia, które oferuje.
2. Denon PMA-777
3. Denon PMA-860

Na temat 860 również jest sporo do poczytania i sporo egzemplarzy krąży po znanych portalach. Ale o 777 już nie ma aż tyle i również jest trudniejszy do trafienia. Rozumiem, że jest starszy, co widać już na pierwszy rzut oka jak się spojrzy na panel przedni, ale interesuje mnie, jak wypada porównanie 777 do 860 pod względem brzmienia. Czy miał ktoś okazję słuchać obu? Będę wdzięczny za informacje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...