Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

@J4Z Tak mi się skojarzyło: słyszałeś kiedyś J.J. Band czyli Jacka Jagusia z kolegami na żywo? Instrumentalnie nasi miażdżą Brothers Moving swoją wersją Roxanne. :)

 

 

A skoro już jestem przy Dżej-dżejach - jedna z moich ulubionych polskich płyt XXI wieku.

"J. J. Band I Przyjaciele Grają Utwory Tadeusza Nalepy"

 

 

 

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem słuchałem audycji Jana Chojnackiego "Strumień zdumień" w radiu Nowy Świat. Zaprezentował on ponadpółgodzinny utwór The Allman Brothers Band, "Mountain Jam", ich  improwizowaną przeróbkę kawałka Donovana "There is a Mountain". Dawno już nie włączałem ich koncertowej płyty "At Fillmore East", na której się on znajduje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maxredaktor napisał:

Dawno już nie włączałem ich koncertowej płyty "At Fillmore East", na której się on znajduje.

Moim zdaniem jedna z najlepszych  koncertówek lat 70-tych (zarówno w ramach bluesa, jak i rocka). "In Memory of Elizabeth Reed" - czysta magia. :) 

 

@sonique, @Grzesiek202 , @slaw0001, @stach_s.  Na pewno znacie, ale i tak przypominam, bo jest na liście moich ulubionych numerów wszech czasów. :) Pora nieodpowiednia bo to kawałek do wieczornych odsłuchów. @tomek4446 - jak już pisałem, w takich chwilach zazdroszczę Ci lampy. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S Oj dawno tego nie słyszałem. Ale właśnie odpalona została cała płytka.

31 minut temu, Rafał S napisał:

 Pora nieodpowiednia bo to kawałek do wieczornych odsłuchów.

Tu się jednak widzę mamy inne preferencje 😉. Bo jak dla mnie idealne do słuchania w robocie. A żeby słuchać muzyki, którą z kolei proponujemy w temacie o polskim jazzie, to ja muszę mieć spokój i ciche tło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...