Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

18 minut temu, Sqter83 napisał:

wersja koncertowa brzmi rewelacyjnie

Jeśli chodzi o Toto "Live in Amsterdam", to mam DVD i jakoś nie wracam do niego. Kupując liczyłem na więcej. Instrumentalnie - wiadomo wysoka półka. Ja zresztą jestem trochę fanem Luke'a jako gitarzysty i mam parę jego solowych płyt. Ale sam dźwięk tego DVD mógłby być lepszy, nie sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno  mi się wypowiedzieć bo słucham ze spotiFAJA .. a akurat leci właśnie Live in Amsterdam i zdecydowanie ta płytka odstaje od większości innych nagrań.

Ogólnie zauważyłem że wersje koncertowe na Spotyfaj brzmią w wielu przypadkach o wiele lepiej o zwykłych wydań. 

Edytowano przez Sqter83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, J4Z napisał:

Momentami nieźle pokręcone. Na bank narkomani jacyś 😀

To trochę klimaty Zappy czy wydaje mi się? 

Psychodelia, Panie ;) Zappa? Nie, bardziej w stylu Beatlesów, tych mniej piosenkowych, a bardziej poszukujących, albo The Byrds. Coś w ten deseń. Zappa był bardziej "humorzasty".

Ciągnę dalej psychodeliczny pociąg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał SPrzesłuchałem na głośnikach Toto - Live in Amsterdam i faktycznie nie jest tak kolorowo... muzycznie fajnie, ale wokal momentami psuje całość. Ale 'Hold the Line' i 'Georgy Porgy' z tej płyty   biorę,  zaklepuje na zawsze :)

a na rozbudzenie z rana  jedziemy z Folk Trapem heh ...

 

Edytowano przez Sqter83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najbardziej mnie teraz wk****a u młodzieży to, że już więcej do niej nie należę" 🙃

A do jakiej muzyki Wy wracacie bardziej z powodu sentymentu aniżeli tak zwanej wartości artystycznej?


Ale tę płytę kocham miłością niezmienną i prawdziwą:

 

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...