Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

3 godziny temu, MMarek napisał:

Kto lubi Jacinthę, bo ja tak?

Chętnie poznam, tym bardziej, że maczał w tym palce ceniony przeze mnie pianista i aranżer Bill Cunliffe. :)

6 godzin temu, Asia napisał:

Nowe i stare jednocześnie:

Wokalnie chyba trochę lepsze niż Greta Van Fleet, chociaż granie jednak wolę w wykonaniu Kiszków. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gienas napisał:

:) to ja pięknym zabytkiem znienacka ;)

To i ja podrzucę staroć. Wczoraj rozszyfrowałem ten mój wielki przebój z dzieciństwa.

Zawsze myślałem, że to Abba, przez lata szukałem, szukałem i nic. W końcu utwór pokrył się kurzem zapomnienia. Wczoraj z trudem wyrwałem się spod przemożnego wpływu Akary, żeby już iść spać, wpadłem jeszcze do kuchni powiedzieć żonie dobranoc i co słyszę w radiu? TEN UTWÓR! Biegiem po telefon, wyszukiwanie dźwiękiem i jest 😎. Z tego szczęścia słuchałem w kółko do północy. Czy się wyspałem? Nie 😡

 

By the way, ich zwycięskiego hitu w ogóle nie kojarzę, nie pamiętam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raphael Rogiński (ur. 1977 we Frankfurcie nad Menem) - polski kompozytor i gitarzysta. Jest współzałożycielem tria Shofar i liderem zespołów Cukunft, Alte Zachen i Wovoka oraz uczestnikiem innych projektów muzycznych. Działa na rzecz odnowienia kultury i muzyki żydowskiej w Polsce:

"Uznałem, że publiczność powinna mieć wybór między folklorystyczną stylistyką a żywą muzyką żydowską w Polsce, taką, jaka mogłaby nadal istnieć, gdyby nie wojna". 

Rogiński gra muzykę łączącą elementy bluesa, free jazz, swing i muzyki klezmerskiej. Ze swoim zespołem Cukunft interpretował piosenki Mordechaja Gebirtiga, z Shofarem niguny Mosze Bieregowskiego. Współpracował m.in. z Noëlem Akchoté, Mikołajem Trzaską, Maciem Morettim i Wacławem Zimpelem. 

Z Wikipedii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...