Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 20.03.2024 o 12:55, misiekx napisał:

Dziś mnie wzięło na ostrzejsze wspomnienia. Pierwsze 3, według mnie najlepsze 👹

Dawno ich nie słuchałem. Jak ma być metal, to wolę Death, ale trzy pierwsze dla mnie też najlepsze.

U mnie taka perełka skończyła się przed chwilą, coś pięknego. Kojarzyłem nazwę zespołu, ale zostawiłem na później, no i zapomniałem. Przypomniał mi o tej grupie Pablo z Pablo's Reviews.

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jon Batiste. Piszą, że uzdolniony. Pamiętacie kawałek „Freedom” z płyty „We are”?

Kilkanaście nominacji Grammy parę lat temu. To pewno nie zachęci melomanów, ale proszę przyłóżcie ucho do najnowszego albumu. Ten numer słucham często. Hormony mi buzują, jest w nim wszystko, czego mi potrzeba, gdy czuję radość. Nóżka chodzi, adrenalina pod sufit. Jeśli to możliwe dajcie gałę volume ile się da na górę. 

51880274-8CFC-420A-A1EE-AB17CE165580.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

Jon Batiste. Piszą, że uzdolniony. Pamiętacie kawałek „Freedom” z płyty „We are”?

Kilkanaście nominacji Grammy parę lat temu. To pewno nie zachęci melomanów, ale proszę przyłóżcie ucho do najnowszego albumu. Ten numer słucham często.

Adam - tu zaglądają dzieci, więc proszę - pisz po polsku. Słuchasz tego numeru.

A wracając do Jona Batiste'a - świetnie śpiewał w kilku odcinkach serialu "Treme", gdzie grał samego siebie (jak wielu występujących tam muzyków). Płyty nie znam, ale wokalnie facet wywodzi się z bogatej muzycznej kultury Nowego Orleanu. Potrafi wykonać standard soulowy a capella tak, że od razu robię się cieplej na sercu. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, chciałbym pisać poprawnie po polsku. Lepiej nie będzie, ponieważ jestem coraz starszy. Z czytaniem z bliska także coraz gorzej, ale idiotów widzę już z daleka. 
Mieszkam i posługuję się od ćwierć wieku kilkoma językami. Po polsku z córeczką, narzeczoną i rodziną. A wtedy i tak częściej to się przytulamy i jesteśmy aniżeli dyskutujemy.

Proszę mnie czytać z wyrozumiałością. Chyba że, gdy już będzie aż tak źle, to poproszę o maila. 

 

Dominikę zapewne wielu słuchało. Pokój oddycha mi basem. Uwielbiam takie brzmienie. Nie przypominam sobie koncertu Live, żeby tak namacalnie, czyściutko i muzykalnie brzmiało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niepełne wydanie Kunsztu Fugi. Wydane swego czasu przez wydawnictwo PolJazz. Nagranie tworzy kwartet smyczkowy „Lücoson Quartett”.

Ni03OTUxLm1wbw.jpeg

Płyta zachowała się w doskonałym stanie, a samo nagranie jest subtelne i niestety pozbawione charakteru osobistego oddziaływania na słuchacza, jak to kwartety niekiedy potrafią zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2024 o 19:09, Fandiscopolo napisał:

Stare pierdy wlaczylem.

Z powietrza.

Stare, ale jakie jare. Wciąż brzmi genialnie.

Utwót tytułowy miażdży i gniecie. Co to musiało być w dniu wydania albumu 🤯

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Jutro posłucham , mam taką nadzieję, fajniejszych niż moje kolumn. Podrzućcie coś na porównanie wokali 🙂. I ewentualnie coś z irytyjącym górnym zakresem pasma.

Sarah Brightman może być utwór you take my breath away lub arabian nights, dołóż do tego coś z repertuaru Loreeny McKennitt i będziesz wiedział czy irytujący jest górny zakres :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...