Skocz do zawartości

Niedrogie kable zasilające.


Recommended Posts

10 godzin temu, DiBatonio napisał:

Na audiolubie uczestniczyłem w tej dyskusji, ale to już historia jak dla mnie....

W cenie No.2 ino.1 pro można skręcić coś lepszego w oparciu o Furutecha  ale jak miałeś 40% rabatu od detalu no to inna sprawa.

Tak, coś w ten deseń plus wtyki no name.

 

20221222_001724.jpg

Za wskazanie z czego tak naprawdę zbudowany jest S.A.Core zbanowano człeka i usunięto mu konto, tak forun AUDIO podeszło do dyskusji budowy kabli a wręcz jak można łupić kasę od naiwnych .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rega napisał:

Tylko , żeby ktoś mógł sprawdzić, to ktoś inny musi kupić. A tych kupujacych coraz mniej. 

Jak mi sie spodoba odłożę i kupię 😊

24 minuty temu, P-na napisał:

Za wskazanie z czego tak naprawdę zbudowany jest S.A.Core zbanowano człeka i usunięto mu konto, tak forun AUDIO podeszło do dyskusji budowy kabli a wręcz jak można łupić kasę od naiwnych .

A skąd takie info , chyba że to Ciebie zbanowano 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, P-na napisał:

Za wskazanie z czego tak naprawdę zbudowany jest S.A.Core zbanowano człeka i usunięto mu konto, tak forun AUDIO podeszło do dyskusji budowy kabli a wręcz jak można łupić kasę od naiwnych .

Oj, chyba cos pomyliłeś. 

4 minuty temu, Kraft napisał:

Władza deprawuje. Ban dla oponenta jest kuszącą opcją, gdy się chce mieć ostatnie słowo w dyskusji, a argumentów brakuje. 

Nie dostałem bana, tylko sugestię na PW oraz na mój adres mailowy abym poszukał sobie innego miejsca do pisania. Przykra sprawa, ale właśnie ten sam człowiek ,,połozył,, kolejny raz to samo forum.

Jarek - w wielu sprawach mamy odmienne zdania, ale czy to znaczy , ze zaraz musimy się obrzucać inwektywami? NIE! i jeszcze raz NIE!

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomek4446 napisał:

O - chyba zamówię dwa takie kabelki, tylko na grubszych VIABLUE, o których już mi ktoś dobrze wspominał. Co do SCA widzę, że poruszyłem jakiś ciekawy wątek ;) 

Ktoś je osobiście sprawdzał i słuchał, jak one się sprawdzają poza chyba @DiBatonio ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wito76 napisał:

To wracając do tytułu wątku, mamy 25 stronę i jak ktoś wejdzie tu by dowiedzieć się to.... ? Jaki w końcu ten niedrogi dobry zasilający? Jest jakiś kiler? Elecaudio, Belden , coś z Aliexpress?

Nie ma dobrych tanich kabli zasilających 😆

4 godziny temu, Kraft napisał:

Władza deprawuje. Ban dla oponenta jest kuszącą opcją, gdy się chce mieć ostatnie słowo w dyskusji, a argumentów brakuje. 

Tak.

Ja mam bana za poglądy, a że moderator aniołek jak widać jest nawiedzony do szpiku kości do tego ksenofobiczny i homofobiczny też do szpiku kości, to jedyny argument pozbyć się banem delikwenta.

Nie tylko ja miałem wrażenie, że jest bucem i jego musi być na wierzchu,  a jak się z nim nie zgadzasz to wiadomo.

Z jego tekstów i światopoglądu przebija się narracja rodem z TVPis

Za wiele mu się wydaje trochę, ale czas pokaże, tamto forum świeci pustką, żadnych ruchów,  nic null. Między innymi przez właśnie moderatorka anioła.

Czasem aniołek sam ze sobą pisze, co podono się co poniektórym podoba. 😁

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P-na napisał:

Znam forumowicza który dostał BANA za słowa ,,Rosjanie to swołocz" w chyba 2016 lub 2017r po styczności z nimi na wczasach ,czas pokazał że miał ogromną rację. 

A ja za nazwanie KK, kosciólkiem no i podobno przez to brak szacunku do wiary.

Pomijam już aspekty postawy do osób nieheteronormatywnych, jak stajesz w ich obronie jesteś lewakiem itp...

2 minuty temu, J4Z napisał:
5 minut temu, DiBatonio napisał:

Asiu, czy Ty masz na  myśli giętkość kabelka,  czy też brzmienie? 😉

Stawiam na pierwsze. 

No, a ja pytam o to drugie 😉

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Asia napisał:

O brzmieniu się nie wypowiadam, nie mam czasu na fanaberie 😜.
Natomiast jego plastyczność jest nie do pobicia.

Mam przy okazji pytanie o wtyki cyt.
RCA AMPHENOL ACPR ze stykami pozłacanymi 24-karatowym złotem

Czy są ok?

Pisałem już o tych wtykach 😉

A do jakiego kabelka?

Nie tyle złotko ma znaczenie, co punkty styku itp.

Ja wybrałbym minimum takie.

https://dc-components.eu/kacsa-rp-80gt-wtyk-rca-cinch-pozlacany-na-kabel-sygnalowy-p-563.html

 

26 minut temu, dorsz napisał:

Złoto jest plastyczne.

Czasem, aż zanadto 😉

11 minut temu, gienas napisał:

Do tego złoto się nie utlenia.

Też się utlenia, wolniej, ale jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie coaxial Furutech FX - Alpha Ag zasługuje na lepsze, ja zamówiłem te do niego, ale mam w zanadrzu jeszcze od mojego "taniego" IC wtyki Furutech FT111R. 

Szkoda kabelka zaprawiać bieda wtykami, naprawdę wtyki mogą spitolić dobre cechy kabla.

Może rodowane KacSa, skądinąd wiem, że ten coaxial gra przestrzenniej plastycznie złotko tę plastyczność "pogłębić" i bedzie pulpa.

A tak sreberko po same koniuszki 😉

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia

Wydając w sumie niemałe pieniądze na taki kabel jakim jest Furutech FX - Alpha Ag, lepiej zadbać o tę jakość do końca. 

Uważam, że tanie amphenole nie są najlepszym wyborem, są tanie i solidne, ale na tym koniec ich zalet.

Poza tym, ja wychodzę z założenia, że jak robię coś dla siebie, niech to będzie  na jakimś porządnym poziomie, oczywiście  nie każdy musi wychodzić z takiego założenia rzecz jasna.

Wiem jak to brzmi, ale wtyki  mają znaczenie, podobnie jak w zasilajacych  mogą skasztanić brzmienie całego systemu, niestety nie ma tanio i dobrze. 

Pzdr

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomek4446 napisał:

Co do właściwości sonicznych poszczególnych kabli to szczerze jeszcze do tego nie doszedłem.

Hehe to mamy podobnie. Ale jedno co mi się rzuca w oko, to nie zwariowałeś na punkcie zasilających i nie ma tu żadnych ekscentrycznych pozycji w cenie IPhona. 

Ja ostatnio myślę o grubszym bracie tego co Ty masz czyli 4mm2 - Kacsa KC-FP40. @DiBatonio pewnie zaraz pogardliwie spojrzy na ten pomysł, ale podstawowe założenie to przecież ma być niedrogo i dobrze :)

. Ale to taki pomysł na nowy rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wito76 napisał:

Kacsa KC-FP40. @DiBatonio pewnie zaraz pogardliwie spojrzy na ten pomysł, ale podstawowe założenie to przecież ma być niedrogo i dobrze

Zaraz pogardliwie 😛

Założenie wybrałeś takie, będzie na pewno tanio 😁

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...