Skocz do zawartości

Niedrogie kable zasilające.


Recommended Posts

1 minutę temu, Rega napisał:

gdzie porównywał częstotliwość próbkowania do częstotliwości odtwarzania pokazał swoją wybitną inteligencję.

To raczej ty sobie to ubzdurałeś, bo ja pisałem o twierdzeniu o próbkowaniu:

(...) aby możliwe było jednoznaczne odtworzenie sygnału na podstawie próbek, próbki te muszą być pobierane z częstotliwością co najmniej dwa razy większą od maksymalnej częstotliwości widma sygnału.

Tak więc dla zakresu do 20 Hz potrzeba próbkowania 40 Hz. CD ma lekki zapas, czyli 44 Hz.

7 minut temu, Rega napisał:

To zakała tego forum bo przez niego wartoścowi uczestnicy opuszczają to forum.

Na pewno wobec nikogo nie użyłem nigdy takich słów jak ty już kilka razy wobec mnie. Trzeba mieć jakiś problem, żeby po roku czasu nadal kogoś ścigać za jakiś głupi żart z tematu o covid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mateolo2 napisał:

No jeśli taka osoba miała całe okablowanie na takich czerwono biały RCA jak z auchan i cała resztę tez taka No budget po prostu dołączona do puldeka i wymieniła wszystko na raz i tedy odpaliła system to jestem w stanie uwierzyc, ze ja zmiotło :) 

A wyobraź sobie że po "x" czasie nastepuje zmiana w "pewnych okolicznościach" zasilajacy na standartowy i brak pogorszenia dzwieku! Zmiotło jeszcze bardziej...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi777 napisał:

Hehe, raczej nie. Te nowe kable kosztowały dużo, chyba ponad 100 tysięcy złotych, więc wątpię, żeby poprzednie były jakieś "badziewne".

Po prostu nie wierzę, że nie zadziałała w tym przypadku cena.

Cena, czyli świadomość, że jak kupił hiper drogie kable, to musi być zajebiście.

A no to cholera wie. Nie miałem z takim okablowaniem okazji w życiu obcować, bo raz ze mnie nie stać, dwa nie wysłałbym tyle na kable a trzy to już moim zdaniem lekka przesada. Ale może mu wyniosła ten system :) Trzeba by było pójść i posłuchać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi777 napisał:

Po prostu nie wierzę, że nie zadziałała w tym przypadku cena.

Wiesz, że kilka lat temu, kiedy miałem na tapecie kilka wzmacniaczy, ba nawet dwa od jednego producenta, tylko ulokowane cenowo i budową oraz innymi pierdami na zupełnie innych pułapach.

Wybrałbym ten o ponad połowę tańszy, a wtedy jeden z nich kosztował coś ok 16tys, zaś tańszy ok 8tys.

Patrz, taka ciekawostka co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

A wyobraź sobie że po "x" czasie nastepuje zmiana w "pewnych okolicznościach" zasilajacy na standartowy i brak pogorszenia dzwieku! Zmiotło jeszcze bardziej...

 

Wczoraj tak zrobiłem. No i już nigdy więcej standardowego. Mimo, ze jeszcze wtedy kiedy go używałem to brzmiało mi to obłędnie. Teraz już nie brzmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chyba Miro 84 napisał:

A wyobraź sobie że po "x" czasie nastepuje zmiana w "pewnych okolicznościach" zasilajacy na standartowy i brak pogorszenia dzwieku! Zmiotło jeszcze bardziej...

 

Ała 😁

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Wiesz, że kilka lat temu, kiedy miałem na tapecie kilka wzmacniaczy, ba nawet dwa od jednego producenta, tylko ulokowane cenowo i budową oraz innymi pierdami na zupełnie innych pułapach.

Wybrałbym ten o ponad połowę tańszy, a wtedy jeden z nich kosztował coś ok 16tys, zaś tańszy ok 8tys.

Patrz, taka ciekawostka co?

Spoko, ale czy ja napisałem, że u każdego i za każdym razem tak musi być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mateolo2 napisał:

Ale tak jak pisałem, różnica jest u mnie na tyle duża, ze jakbyś to usłyszał to nawet bys nie chciał robić ślepego testu.

W tym tonie się nie wypowiadaj,  za chwilę ktoś się doszuka , e wciskasz komuś na siłę przewody zasilające i głupoty o brzmieniu kabli piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Życie mnie nauczyło Zawsze robić abx w takich sytuacjach

Nie wiem jakie masz doświadczenie w tym zakresie, ale np. Oyaide V2 nie  da się pomylić z żadnym innym przewodem wyjętym z kartonu wzmacniacza, czy innego odtwarzacza.

Znalazło by się jeszcze kilka, ale za chwilę będę o sobie czytał,  że wciskam tym razem Oyaide I inne temu podobne marki przewodów.

😁😆😂

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

W tym tonie się nie wypowiadaj,  za chwilę ktoś się doszuka , e wciskasz komuś na siłę przewody zasilające i głupoty o brzmieniu kabli piszesz.

No ale tak jest! :) Nikogo w życiu nie namawiam na kable! Prywatnych znajomych mógłbym, ale brac odpowiedzialność za brzmienie w jakiś obcych systemach. W życiu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Życie mnie nauczyło Zawsze robić abx w takich sytuacjach

Pozwole sobie na dygresję....

Oczywiście założenie hipotetyczne, żeby nie było. 

Czy jak idziesz do salonu po samochód i chcesz wybrać jakieś dwa różne modele, czy prosisz o ślepy test, kiedy chcesz wykonać jazdę próbną, aby się przekonać do nieomylności własnego wyboru?

 Może następnym razem spróbuj, myślę, że pomocne będą te gogle.

😁

 

 

 

 

skorzana-maska-na-oczy-double-black-leather-seduction (1).jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...