Skocz do zawartości

Audiolab - angielskie "granie"


Recommended Posts

14 godzin temu, lpomis napisał:

Pojawiły się jakieś plotki o serii 9000. Zastanawiam się czy te i poprzednie materiały to nie jakieś fejki. Dziwne.

To naprawdę zaczyna być dziwne, na stronie Audiolab-a ani słowa o serii 9000, jak również wcześniej wspomnianym N8. Ale wizualnie trzeba przyznać wyglądają zacnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lpomis Wojtek, chciałem Cię o to zapytać na PW, ale w sumie czemu nie w tym wątku. Czy ja dobrze rozumiem, że Twoim flagowym wzmacniaczem (do AP Sitara) jest wciąż 6000a? Z tego, co pisałeś Ty i inni, ma on już sensowne wypełnienie, nienatarczywą sygnaturę (cofnięta górna średnica), kawałek basu i średnicę nie za twardą (jest przestrzeń w głąb, czyli muszą być wybrzmienia) i nie za miękką (nic się nie snuje, bo byś z nim nie wytrzymał). Dla mnie to brzmi jak niedorzecznie wręcz dobry piec za cenę baaardzo do rzeczy.  Pytanie: gdzie jest haczyk?

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S - nieee, Audiolab to cienki bolek. On nie radzi sobie z takimi kolumnami - cierpi wtedy na tradycyjne objawy jak kocyk na całości, brak kontroli i swobody, zaduch. Bardzo lubię go np. z JMR Lucia, dla mnie to połączenia naprawde świetne jak za taką kasę. Audiolab robi u mnie jako zapasowy system sypialniany i nie mam zamiaru się go pozbywać. Z niektórymi monitorami potrafi zaskoczyć. Czekam jednak na jakiegoś konkretnego następcę i ciekawy jestem czy producent potrafi coś więcej.

Kiedyś mój 6000A grał z Diapasonami Karis III w Audio-Connect. Wstydu nie było. Możecie się śmiać, ale ja po prostu lubię ten wzmacniacz :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lpomis napisał:

@Rafał S 

Kiedyś mój 6000A grał z Diapasonami Karis III w Audio-Connect. Wstydu nie było. Możecie się śmiać, ale ja po prostu lubię ten wzmacniacz :)

Myślę, że Adam po przeczytaniu tego, turla się po podłodze ze śmiechu 😉

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak zwykle domysły nietrafione. :)

Adam codziennie cieszy się ostatnimi dniami pięknej jesieni klucząc rowerem gdzieś po lasach i mokradłach. Ludzie gadajo, że robi zdjęcia przyrodzie.

Potem siada w domu, słucha piękny utwór  "Kasztany” E. Górniak, ogląda swoje zdobycze fotograficzne i cofa się myślami do czasów młodości...

Bywaj!, dziwny człowieku zwany Sebastianem.

IMG20221031114335.jpg

IMG20221031114842.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

Załóż wątek o swoich wyobrażeniach na temat innych.

Większość osób, które miałem ochotę poznać osobiście, znam i nie muszę sobie niczego dopowiadać. Ty natomiast siedzisz zamknięty w swej audio jaskini i z tego co widzę, jedyne podróże, które uskuteczniasz, to te rowerowe. 

 

1 minutę temu, audiowit napisał:

Seba dość. Prosisz się o guza w każdym wątku. Odwinąć się potrafię i to zaboli. Wierz mi, że nie chcesz tego. Odpuść, nikt Cię nie atakuje.

Śmiało 😉. Do guzów i siniaków jestem przyzwyczajony 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, seba3002 napisał:

Ty natomiast

Ja natomiast cały czas się powstrzymuję... licząc na to, że moderator w końcu się obudzi. 

Wyjątkowe forum, gdzie jeden siedzi cicho a drugi może po nim skakać do woli w każdym wątku i tak bez końca... i bez żadnej zaczepki, bez powodu, tylko dla wyładowania swoich bezsensownych  kompleksów, które ewidentnie  nasiliła wizyta na AVS. Nic w temacie audio, byle tylko wyszydzić... A na końcu pochwalić się , że za takie zachowania dostaje się od swojego wiernego kolegi nagrody.... 

Coraz lepiej tu jest.

12 minut temu, J4Z napisał:

Aha zapomniałem napisać, ładne fotki. 👍 

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak niektórzy potrzebują poparcia żeby poczuć się pewnie. Jak słabym trzeba być żeby tak się zachowywać.

A wiesz Seba co mówią o Tobie koledzy że zlotów? Nie bądź taki pewnym siebie bo w gruncie rzeczy jesteś słaby i sfrustrowany. 

Usunolem część.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kaczadupa napisał:

Wyjątkowe forum, gdzie jeden siedzi cicho a drugi może po nim skakać do woli w każdym wątku i tak bez końca... 

Mam wrzucić kilka Twoich postów, w których szydzisz z innych a to z powodu posiadanego przez nich sprzętu, a to z racji tego, że kupują na portalach aukcyjnych? Zapomniało się? 

 

2 minuty temu, audiowit napisał:

A wiesz Seba co mówią o Tobie koledzy że zlotów? 

Witold, obawiam się że nie znasz moich kolegów ze zlotów. A Ci z którymi rozmawiasz, na pewno nimi nie są 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audiowit napisał:

Zapewniam Cię, że nie.

Zapewniasz mnie, że co nie? Bo nie zrozumiałem. 

 

1 minutę temu, audiowit napisał:

I odpowiedź sobie teraz sam na pytanie dlaczego nie wszyscy chcą jeździć na złoty.

Oświeć mnie, bo nie mam pojęcia. Któż tak nie chce jeździć? Ty już na samym początku dałeś odpowiedź. Adaś? To chyba proste. Rowerzyście ciężko byłoby dojechać kilkaset km do Warszawy. A nawet jak było spotkanie pod jego nosem, to i tak się nie ruszył. 

11 minut temu, audiowit napisał:

A wiesz Seba co mówią o Tobie koledzy że zlotów? Nie bądź taki pewnym siebie bo w gruncie rzeczy jesteś słaby i sfrustrowany. 

Odniosę się do tego jeszcze raz. Jesteśmy ludźmi i znam niewielu takich, którzy w swoich rozmowach nie oceniają innych. Pewnie robisz to Ty, Kaczadupa i wielu innych. Naprawdę mam gdzieś co mówią. Wiem, że przypięto mi łatkę alkoholika, chociaż z alkoholem mam tyle wspólnego co marantz z naimem, ale nie będę się z tego tłumaczy. A to że nie podoba mi się wiele rzeczy na forum, tego ukrywać nie zamierzam. A jeśli moderacji się to nie podoba, może mnie zbanować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 31.10.2022 o 12:35, kaczadupa napisał:

klucząc rowerem gdzieś po lasach i mokradłach. Ludzie gadajo, że robi zdjęcia przyrodzie.

Potem siada w domu, słucha piękny utwór  "Kasztany” E. Górniak, ogląda swoje zdobycze fotograficzne

Poszperaj po internecie jak powinno robić się takie zdjęcia, jest kilka fajnych internetowych poradników fotograficznych.

Na razie to pstryki, nie zdjęcia. 

1 godzinę temu, lpomis napisał:

Przecieki jednak okazały się prawdziwe. Informacje o serii 9000 potwierdził już magazyn stereo.de (stereo-magazine).

Bardzo ładna ta nowa seria. 

Znajdzie nabywców na pewno, jak brzmienie pójdzie za dizajnem sukces gwarantowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DiBatonio napisał:

Poszperaj po internecie jak powinno robić się takie zdjęcia, jest kilka fajnych internetowych poradników fotograficznych.

Na razie to pstryki, nie zdjęcia. 

Nie przesadzaj. Ja doceniam. Na pierwszym dobre kadrowanie z "mocnym punktem", na drugim myślę że chciał pokazać jedno "specyficzne" drzewo w jesiennym klimacie. Fajnie że zostało to dostrzeżone i uchwycone. Niby nic... ale jednak 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Nie przesadzaj. Ja doceniam. Na pierwszym dobre kadrowanie z "mocnym punktem", na drugim myślę że chciał pokazać jedno "specyficzne" drzewo w jesiennym klimacie. Fajnie że zostało to dostrzeżone i uchwycone. Niby nic... ale jednak

Właśnie o kadrowanie mi chodzi między innymi...

Wiesz, był kiedyś taki portal lumisfera  tam było poklepywanie po plecach za byle gnioty i zdjęcia krzaków.

Zazwyczaj więcej to szkody przynosiło niż konstruktywnej krytyki.

Dlatego polecam poszukać poradników jeden z fajniejszych to szeroki kadr pl.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DiBatonio napisał:

Wiesz, był kiedyś taki portal lumisfera  tam było poklepywanie po plecach za byle gnioty i zdjęcia krzaków.

 

A wiesz że w fotografii powiedzieć komuś że foto to "gniot", jest tym samym co audio/melomanowi powiedzieć że ma ujowy system mimo że jemu odpowiada dzwiekowo 

Koncze OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

A wiesz że w fotografii powiedzieć komuś że foto to "gniot", jest tym samym co audio/melomanowi powiedzieć że ma ujowy system mimo że jemu odpowiada dzwiekowo 

Oczywiście, że wiem co to gniot.

Nie musisz mnie uczyć, wiem więcej o fotografii niż Tobie się zdaje.

Też mam kilka jesiennych ze spacerków, akurat telefonem, a nie sprzetem fotograficznym, podobnie jak Adam pewno telefonem robił. 

Mógłbyś zobaczyć różnice i o czym mówię...

Ale to nie wątek o fotografii, prawda?

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...