Skocz do zawartości

Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo


RoRo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
23 godziny temu, Daniel09 napisał:

Wracając do Denon PMA 900 zakupił ktoś ten model i może opisać wrażenia z odsłuchu?

Oj chyba sam będziesz musiał sprawdzić.

Spotkałem się już z kilkoma osobami tutaj co go nabyły.

Jednak nowe osoby mają to do siebie że "polecają co same kupiły" więc nie wiem jak mocno byś się na tym opierał.

nie możesz go wypożyczyć?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, Michał Gałązka napisał:

Nie no jak kupowałem Amlituner Pioneera to to dość szybko uświadomiłem sobie, że wiele modeli brzmieniowo jest dla mnie lepszych 😅

Ale pisałeś o tym otwarcie?

To jest takie nasze zatwardziałe uparcie.

Ja na przykład jak miałem swoje sprzety, za które wydałem swoją kasę. To nie uważałem ich za idealne. Zawsze coś znajdywałem. To wygląd to brzmienie, to wykonanie to jakieś funkcje.

Próbujemy przez takie gadanie uświadomić podświadomość że to był dobry wybór.

:P

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, że zawsze próbujemy sobie wmówić, że to był dobry wybór ale jak sam wiesz, zdaję sobie sprawę z niedoskonałości tego co zakupiłem i wiem, że dźwiękowo może być lepiej :)

Czy pisałem o tym otwarcie? Nie było mnie na tym forum, ale jak ktoś ze znajomych mnie pytał, to mówiłem wszystko tylko nie Pioneer :P i że gdyby nie okazja cenowa, która mi pozwoliła nie stracić na sprzedaży po dwóch latach słuchania to bym żałował tego wyboru. Swoją drogą muszę przyznać, że amplitunery Yamahy i Pioneera sprzedają się naprawdę od strzała a na pioneerze ( jeden amplituner kina jedno stereo i jeden wzmacniacz) można jeszcze naprawdę całkiem dobrze zarobić bo niesamowite jakie ceny uzyskują te sprzęty na rynku wtórnym. 15-20% większe niż lepiej grająca z tej samej półki konkurencja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, terracan1929 napisał:

No proszę. NAD wypuścił sprzęt z "wycieraczkami", w stylu retro. Tego bym się nie spodziewał po tej firmie.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-3050-le.html

Trzeba strzyc barany dodając jakieś błyskotki, oczywiście nie wyłączając mnie 😛

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, terracan1929 napisał:

No proszę. NAD wypuścił sprzęt z "wycieraczkami", w stylu retro. Tego bym się nie spodziewał po tej firmie.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-3050-le.html

 

I to jeszcze Limited Editon. Tak właściwie to są dwie wersje tego wzmacniacza. Limitowana i "konsumencka"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, terracan1929 napisał:

No proszę. NAD wypuścił sprzęt z "wycieraczkami", w stylu retro. Tego bym się nie spodziewał po tej firmie.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-3050-le.html

 

Jak wyjdzie C 3030 to wymienię swojego. Trzeba przyznać, że długo każą mi czekać na następcę. Inna sprawa, że mimo swoich 44 lat moja 3030-tka ciągle gra nieźle - właśnie sobie na niej słucham The Meters "Trick Bag" z 1976 roku.

IMG_20221020_185806.thumb.png.a938687691f6c56177944b69038ce4ef.png

 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...