Skocz do zawartości

Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo


RoRo

Recommended Posts

Tak, z tyłu mam przełącznik wyłączający kondensatory na wyjściu. Ale to bardziej chodzi o separację galwaniczną, choć oczywiście jak każdy kondensator czy rezystor ma wpływ na dźwięk.

Regulacji balansu nie ma :))) a tym bardziej barwy.

A może zapytasz o Luxa. Też nie ma, bo jest magiczny przycisk. Drugi lux przełącza się automatycznie w momencie wpięcia w odpowiednie gniazda. Absolutor tez nie ma, 

Ło jeżu nie mam nigdzie balansu. 

A przepraszam strv ma....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, audiowit napisał:

Tak, z tyłu mam przełącznik wyłączający kondensatory na wyjściu. Ale to bardziej chodzi o separację galwaniczną, choć oczywiście jak każdy kondensator czy rezystor ma wpływ na dźwięk.

Regulacji balansu nie ma :))) a tym bardziej barwy.

A może zapytasz o Luxa. Też nie ma, bo jest magiczny przycisk. Drugi lux przełącza się automatycznie w momencie wpięcia w odpowiednie gniazda. Absolutor tez nie ma, 

Ło jeżu nie mam nigdzie balansu. 

A przepraszam strv ma....

Skoro ma wpływ na dźwięk a nie ma wpływu na barwę to na co ma wpływ 😐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, terracan1929 napisał:

No proszę. NAD wypuścił sprzęt z "wycieraczkami", w stylu retro. Tego bym się nie spodziewał po tej firmie.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-3050-le.html

 

Ładny i będzie miał Dirac.

Stary wygląd nowa funkcjonalność.

Ale będzie chyba w klasie D

Szkoda

 

Pomysł udany.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, audiowit napisał:

Po przejściu przez te wszystkie dodatki tracimy jakość.

Jesli "infrasonic" działa podobnie  jak "subsonic" to muszę się z Tobą nie zgodzić. Niby dodatkowy filtr, a wydaje się ze poprawia brzmienie słyszalne, odcinajac (nie pamietam dokładnie chyba coś poniżej 30hz). Odnoszę wrażenie że, Dzieki temu na końcówki mocy podawany jest sygnał bez powyzszych, co skutkuje mniejszym obciazeniem koncowek i przetworników a co za tym idzie, wydajniejsza praca i klarowniejszy niepodbarwiony dźwięk nawet na wysokich poziomach mocy słyszalny po aktywacji tegoż filtru.

Ps: nie mówiąc juz o dodatkowym zabezpieczeniu srednioniskotonowego/szerokopasmowki przed "wypluciem" membrany

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Czyli to jednak następca mojego 3030. Ładnie z ich strony, że akurat ten model wybrali do celebrowania swoich 50 urodzin;)

Ciekawostka. Bardziej opłaca się kupić wersję rocznicową LE niż późniejszą simply. Ta druga, okrojona i na powrót doposażona, będzie o 124 dolary droższa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2022 o 15:00, dorsz napisał:

nie doczytałem. Co to te bajery?

Dnia 21.10.2022 o 15:18, Kraft napisał:

Ciekawostka. Bardziej opłaca się kupić wersję rocznicową LE niż późniejszą simply. Ta druga, okrojona i na powrót doposażona, będzie o 124 dolary droższa!

Może myślą że ludzie będa polować na tą LE przez to

Dnia 21.10.2022 o 17:43, Dedal75 napisał:

Zależy co wypijesz przy tej okazji 😂

I zje :P

Piotr

Dnia 21.10.2022 o 17:30, terracan1929 napisał:

hm...to NAD powstał w tym samym roku co...ja :) I na tę okoliczność "wypuszcza" na rynek okazjonalny sprzęt.

Co ja mam "wypuścić" z okazji swoich 50- tych urodzin ? :) 

Sto lat!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz się trzyma. Także sprawdzonych rozwiązań.

Nowy 40n dostał w tym roku nagrodę EISA. To kolejna z długiej serii konstrukcji wywodzących się z KI Pearl Lite (który ma @seba3002). Mój PM8005 też dostał przed laty tę nagrodę. Podobnie jak jego następca, czyli PM8006. Widać, że dobry schemat konstrukcyjny broni się latami. 

MC4xMDU2ODEwMCAxNjYwNzY1Mzg0.thumb.jpg.25c82afe768d6c3475a709e88b19310e.jpg21034420_871697499646963_3515435128321128414_n.jpg.8d4559a5124a08526e5bc25c95a337f9.jpgMARANTZ-ND8006-EISA-WYSMIENITY-STREAMER-CD-DAC-Marka-Marantz.thumb.jpg.ac38f2f843efc92b4377fd6c2ffa694a.jpg

Marantz_KI_Lite_Amp_innen.jpg.6bcf40a6e873f72692487b8a99d92c34.jpg

522mar_ins.jpg.c55ae05aefaa688bffb6d83b81c37d5e.jpg

PS Można się śmiać. Start!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...