Skocz do zawartości

Szkiełko i ucho, czyli obiektywnie o audio


Kraft

Recommended Posts

15 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Pamiętaj że to ma grać dla Ciebie a nie dla kogoś tam... 

O to akurat nie trzeba się martwić. Rafał bardzo dobrze wie czego chce, zapewniam.

Ma ciekawy, oryginalny styl prowadzenia rozmowy o audio, najpierw komplementuje i słucha uważnie co mają inni do powiedzenia by na końcu wypunktować ich błędy i naprostować ;)

I jeszcze, niby niechcący, zademonstruje co wnoszą poszczególne kable czy listwy, filtry itd. i to typom, którzy zdecydowanie negują wpływ biżuterii na brzmienie. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

@lysy tak wogóle to nadal czerpie radość z tego hobby, ba... nawet bardziej niż kiedyś, ponieważ lwią część kieruję w bardziej "istotne rejony" ;)

Nie wątpię z czego czerpiesz największą radość, bo niejednokrotnie pokazałeś to na Forum. Dla mnie temat zamknięty, bo naprawdę szkoda mi czasu na jałowe dyskusje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KrólKiczu napisał:

A gdzie ja się unoszę, Rafale 🙂?

Czy poniższe jest potrzebne:

Dnia 3.05.2023 o 09:23, KrólKiczu napisał:

1) słyszę i chuj

 

Dnia 3.05.2023 o 09:23, KrólKiczu napisał:

2) nie słyszę i chuj 

 

Mnie to może aż tak nie razi, ale może są inne osoby, którym to przeszkadza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lysy napisał:

Nie wątpię z czego czerpiesz największą radość, bo niejednokrotnie pokazałeś to na Forum. Dla mnie temat zamknięty, bo naprawdę szkoda mi czasu na jałowe dyskusje.

Wnioski wyciągnięte za posrednictwem własnych doświadczeń nie są bez znaczenia zwłaszcza na forum (tutaj głównie cenimy właśnie takie własne a nie zasłyszane/przeczytane w sieci/u kolegi). 

 

Ps: dla mnie zawsze temat otwarty :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

a nie zasłyszane/przeczytane w sieci/u kolegi

Rozumiem, że mówisz o sobie?

6 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Ps: dla mnie zawsze temat otwarty :) 

Dla mnie też:

https://forum.audio.com.pl/topic/91936-ślepy-test-abx/page/8/

Więcej praktyki, a mniej teorii i wyjdziesz na tym zdecydowanie lepiej.

20 godzin temu, KrólKiczu napisał:

Każdy, kto jest tylko anonimowym nickiem, może sobie pozwalać tutaj na więcej niż pozwoliłby sobie w realnym świecie. 

Na serio, a mam się bać czy co, bo brzmi groźnie?

A może napisz od razu, że będę miał skutą mordę, co już parę razy sugerowałeś innym użytkownikom, ponieważ ktoś miał inne zdanie niż Twoje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lysy napisał:

Na serio, a mam się bać czy co

Zasadniczo nie powinienem tego komentować ale skoro wyjeżdżasz z takimi argumentami to jednak pozwolę sobie na kilka słów. 

Drogi Rafale, w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem anonimowym użytkownikiem tego forum, ba z wieloma osobami stąd utrzymuję bliski kontakt. O wielu mogę powiedzieć, że są moimi dobrymi kolegami, z którym często rozmawiam ale też i spotykam o ile jest ku temu sposobność. I każdy kto zna mnie bliżej wie, że na pewno nie jestem człowiekiem, który ucieka się do agresji. Jeżeli kiedyś padły z mojej strony argumenty pod tytułem "bicie po mordzie" to zapewne miałem jakieś powody. A mówiąc na marginesie to jeśli mówisz o Jacku @DiBatonio to mam z nim obecnie dużo lepszy kontakt niż z wieloma innymi użytkownikami tego forum. 

Rafale, zdaję sobie sprawę, że nie darzysz mnie zbyt wielką sympatią. Cóż, tak to w życiu jest, mi z Twoimi poglądami też nie po drodze. W przeciwieństwie jednak do Ciebie, od jakiegoś czasu dałem na luz i nie dostaję "wscieku dupy" bo ktoś ma inne poglądy niż ja. 

Rafale, jeśli masz ze mną jakiś problem, dodaj mnie do ignorowanych, napisz prywatną wiadomość, bo po raz kolejny z ciekawego wątku, zrobi się cyrk. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KrólKiczu napisał:

Drogi Rafale, w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem anonimowym użytkownikiem tego forum, ba z wieloma osobami stąd utrzymuję bliski kontakt.

Jesteś pewny tego co piszesz?

Nie jeżdżę na zloty, ale to chyba o niczym nie świadczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lysy Rafał, @KrólKiczu Seba - obstawiam, że jak byście się poznali osobiście, to byście się polubili, bo obaj macie szczere, męskie charaktery, co widać powyżej. :)

Seba, jeśli wieczorem znajdę trochę czasu, to napiszę więcej, jak u mnie wyglądały kryteria wyboru wzmacniacza. Nic skomplikowanego, ale jest ich kilka i ciężko spełnić je naraz - nawet jak naciągnąłem budżet, to i tak nie wszystko pogodziłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lysy napisał:

Rozumiem, że mówisz o sobie?

Jak zwykle Nie Rozumiesz, ale to mnie nie dziwi.

Ps: juz zaczynasz swe "jałowe gadki" jprd...

58 minut temu, lysy napisał:

A może napisz od razu, że będę miał skutą mordę, co już parę razy sugerowałeś innym użytkownikom, ponieważ ktoś miał inne zdanie niż Twoje.

@KrólKiczu olej to...

;)

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ widzę @lysy że dskwiera  problem z zrozumieniem treści, zacytuje samego siebie raz jeszcze...

》Wnioski wyciągnięte za posrednictwem własnych doświadczeń nie są bez znaczenia zwłaszcza na forum (tutaj głównie cenimy właśnie takie własne a nie zasłyszane/przeczytane w sieci/u kolegi). 《

Nie wiem czemu "palisz Jana", gdzie każdy kto mnie czyta dobrze wie że to co piszę, pisze w oparciu o wlasne doświadczenia (nieraz wrzucam nawet zdjecia/filmy). 

Czy czerpiesz jakąś satysfakcję w "przeinaczaniu" treści? Czy to dla zabawy? (innych opcji wolę nie pisać publicznie ;) )

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lysy napisał:

Jesteś pewny tego co piszesz?

Nie jeżdżę na zloty, ale to chyba o niczym nie świadczy?

Tak szczerze to nie bardzo mnie to interesuje. 

Wydaje mi się, że masz gorszy dzień i szukasz zwady. Ja z Tobą się nie zamierzam sperać ani niczego udowadniać. 

Pozdrawiam jeszcze raz i życzę udanego, słonecznego popołudnia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KrólKiczu napisał:

Tak szczerze to nie bardzo mnie to interesuje. 

Dobrze wiedzieć.

10 minut temu, KrólKiczu napisał:

Wydaje mi się, że masz gorszy dzień i szukasz zwady.

Nie szukam zwady, ale drążę temat.

Napisałem Tobie pewne rzeczy wprost i zabolało!

Sam wcześniej napisałeś, że każdy ma prawo się wypowiadać, więc korzystam z tego prawa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...