Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

Czy to "kaprys" czy nie?  nie zmienia to faktu ze robimy coś dla samych siebie, np. szukamy wśród wielu modeli, odpowiednich monitorów tracąc (pieniądze) przy tym na każdej przesyłce .

Ostatnio miałem "kaprys" na LED Matrix

Zamówiłem auto z "LED plus" konfiguracja wysłana i zatwierdzona do produkcji..... jednak postanowiłem zrezygnować z tego egzemplarza i skonfigurować dokładnie tak samo kolejny bo ..... miałem "kaprys" na jeszcze lepsze światła LED i nie wstydzę się tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To tylko sprzęt jak każdy inny, można go zamienić/wymienić.

Dziś pieniądz jest potrzebny na cos innego a sprzęt audio? powróci .... możliwe że o półkę lub dwie wyższej klasy bo dziś człek mądrzejszy i już wie w jakim kierunku trzeba iść (....wiadomo o co chodzi).

Kolumny zostają, ale?  jestem gotów rozpatrzyć dobra propozycje cenową.

jest jeszcze pomysł by pozbyć się części kabli które zalegają w szufladzie, (Harmonix/Audioquest/PAD)

P-20240901-074920.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnacja z płyt? nic z tych rzeczy.

ale faktycznie, będzie problem znaleźć coś sensownego w sensownych pieniądzach, dziś postawił bym na Ayon CDTII, ale ..... ciągle ukazują się na rynku kolejne cd-ki mniejszych czy większych producentów np. Hegel czy Teac.

Robi się ostatnio moda by CD Player miał wejście na swój wewnętrzny DAC, to zawsze zwiększa funkcjonalność sprzętu dając nowe możliwości ...... np. podłączenia streamera  czy transport plików pod CD. Przyjdzie czas i taka możliwość rozpatrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaczadupa napisał:

Marek, pisz na priv, dogadamy się :) Zaczynam licytację od dychy. I to nieprawda co mówią audiofile, że im Naim starszy tym lepszy ;)

To była propozycja nowego otwarcia po pozbyciu się aktualnych przez Bogusia, absolutnie nie moja oferta sprzedaży. Po spróbowaniu lampy i Waszych radach, Naim u mnie na wieki wieków  Nova 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amarok napisał:

Jakieś kable XLR miałbyś na zbycie....o ile ci takie zalegają w szufladzie? 😉

XLR nie używany to PAD Poseidon. Obecnie pojechał do USA na tankowanie. 

Kable Purista maja wieczysta gwarancje a u mnie zniknął płyn (fluid) wiec odesłałem do dystrybutora a oni za ocean, teraz trzeba poczekać aż wróci. uprzedzając pytanie co go zastąpiło? Acrolink A2070 Leggenda RCA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...