Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

8 minut temu, audiowit napisał:

Z drugiej strony otworzyły się drzwi dla tych co zawsze byli słabi w swoim fachu. Teraz rozwiązał się worek z pieniędzmi, a nie każdy chce dla nich pracować.

A pamiętacie "dzienikarza" TVPis, który przed ujęciem rozrzucał śmieci na trawniku, bo robił materiał, który miał skompromitować sposób zarządzania Lublinem przez opozycyjnego prezydenta? Dureń nie zdawał sobie sprawy, że nagrywa go miejski monitoring!

https://www.o2.pl/informacje/skandaliczna-postawa-dziennikarza-tvp-nagrali-go-jak-szykuje-temat-6542911458146848a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kraft napisał:

Żeby nie było. Ja krytykuję jedynie Twoją argumentację w tej dyskusji,

To sprecyzuj.

Czy to że od lat 90 króluje zatrudnianie na "śmieciówki" jest nieprawdą ? 

Czy programy pomocowe (w różnej formie) funkcjonują praktycznie w każdym kraju europy? Możemy rozmawiać na sposobem realizacji tego - to jest temat

Co tam jeszcze było...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na smieciówki mozna pracować jednoczesnie płacąc sobie emeryturę i ubezpieczenie. Napewno ma to większy sens niż płacenie ZUS. Policz sobie jaką miałbyś emeryturę płacąc regularnie w firmie ubezpieczeniowej ile? 1200zl wynosi teraz ZUS dla firmy?

Ile dostanie emerytury ktoś kto opłacał ZUS mając firmę? 

I co obecną władza z tym zrobiła? Przypominam 2 kadencja.

Co to jest kuźwa wogóle ten ZUS? Ma za zadanie utrzymać przy życiu emeryta, jednocześnie nie pozwalając mu żyć. A za jakiś czas przy tym spadku demograficznym nawet tego warunku nie spełni.

Smieciowka jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wolnych zawodów.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się np. zgadzam z niejakim Kurskim , że telewizja publiczna powinna pełnić rolę edukacyjną. Niestety trochę inaczej tą edukację postrzegamy , tzn. ja i niejaki Kurski. Jak jesteśmy na forum audio, to skupmy się na muzyce. Nie było by dobrze jak by jedyną wykładnią dobrego smaku byli Filharmonicy Wiedeńscy , transmisje z La Scali czy balet mongolski i to leciałoby w TVP 24h/dobę. Martyniuk też jest potrzebny. Nie obserwuję jednak równowagi między prezentacją wszystkich gatunków bluesem , regge , jazzem, rockiem , bluegrass , elektroniczną, rapem , hip-hopem, współczesna aktorską , country , metalem i resztą. Nie jestem w stanie pojąć dlaczego ta władza tak nienawidzi wolności wypowiedzi , nawet w formie muzyki / Pol'and'Rock/.

A co do dziennikarzy, to nie wiem jak jest w środowisku obecnie , ale dawniej pewne zachowania nie były wybaczane 

https://www.polscylektorzy.pl/lektorzy/lapicki-andrzej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kraft napisał:

A pamiętacie "dzienikarza" TVPis, który przed ujęciem rozrzucał śmieci na trawniku, bo robił materiał

itp...

żenujące

bardzo dużo zależy od poszczególnych ludzi, co im wpadnie do głowy

Ja mogę ci opowiedzieć "kfiatki" tefałenowe... chcesz? Tylko czy to o to chodzi...

audiowit - poczytaj jak odprowadzane są składki ZUS przez pracownika i zakład pracy

Niestety na przestrzeni ostatnich 30 lat nikt nie podjął się reformy systemu emerytalnego i to jest zaniedbanie które odbije się straszną czkawką

śmieciówka jest fajna do momentu gdy masz wolny zawód choć po rozmowach z wieloma osobami okazywało sie że sporo z nich ma także marzenia o etacie...ciekawe prawda?

 

30 minut temu, audiowit napisał:

Policz sobie jaką miałbyś emeryturę płacąc regularnie w firmie ubezpieczeniowej ile? 1200zl wynosi teraz ZUS dla firmy?

Mając firmę musisz płacić składkę ZUS. Żaden rząd nie zrobił reformy. To nie jest cos co można zrobić w rok czy 5 lat....

30 lat zostało już zmarnowane.

19 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie obserwuję jednak równowagi między prezentacją wszystkich gatunków bluesem , regge , jazzem, rockiem , bluegrass , elektroniczną, rapem , hip-hopem, współczesna aktorską , country , metalem i resztą.

hmmm tvp kultura - mysle że warto czasem zajrzeć

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ze na TVP kultura nie było transmisji ślubu Pana K....

Oczywiście, że tęsknią za etatem. Praca od 11 do 15. Urlopy zdrowotne, przeplatane, urlopem. Zapomniane stanowiska, fikcyjne stanowiska.

Całe szczęście w TVP swego czasu zlikwidowali trochę etatów. Gdybym opowiedział kilka historii jak to wygląda w TVP to połowia by nie uwierzyła, a drugiej włos by się zjezyl na głowie.

Przypomnij mi od kiedy PiS pracuję nad reformą zatrudnienia i ZUS? No bo rzeczywiście rok lub 5 lat to mało. Ale na telewizję reżimową i Rydzyka poszło już tyle, że ho ho niejeden emeryt mógłby spędzić fajną emeryturę.

Fafniak, proszę Cię... Nie gadasz z targetem TVP.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 25 lat codziennie jestem gdzie indziej

Od zakładów gdzie ludzie nie rozumieli dlaczego sprzedaje sie ich firmę z nowo postawionymi liniami produkcyjnymi, poprzez panią której nie starcza do 1szego i bierze na krechę w sklepie i ma 2 dzieci, poprzez ludzi z byłych cukrowni czy pgrów po firmy IT i ośrodkami badawczymi szpitale itp. 

Dlatego mam i będę miał odrębne zdanie. Za dużo widziałem żeby zamykać sie na jedno słuszne spojrzenie

Wezmę coś co jest względnie ekhm... "neutralne"

Parę lat temu robiąc materiał o zdarzeniach w pewnej wsi , trafiliśmy na oddział gdzie w specjalistycznych urządzeniach próbowano ratować 7mio może ośmiomiesięczne dziecko. Zostało pobite przez osobnika zwanego ojcem. Za mną pojawiła sie pielęgniarka, lub lekarz nie pamiętam i cicho powiedziała że pół roku temu nie byliby w stanie nawet podjąc próby ratunku bo nie było u nich takiego sprzętu. Ten sprzęt było od wielkiej orkiestry.

Dlatego nigdy nie psioczę na jej działania. Obrywam za to od przeciwników Owsiaka

Jednak takie fundacje powinny być transparentne i dookoła nich powinno być z prawnego i etycznego punktu widzenia "czysto" - tu na mnie obrażają się zwolennicy

 

Inna sytuacja

Reportaż o kamienicy i ludziach których zmusza się różnymi środkami do tego aby sie wynieśli. Środek Warszawy.

Przełom listopada i grudnia, brak prądu, ogrzewania i wody. Wszystko im odcięto. Prawnicy którzy pomagają ludziom błagają żeby ich nie filmować nawet od tyłu.

Okazuje sie ze szanse w sądzie są niewielkie bo sędziowie mają dziwny sposób akceptowania/brania pod uwagę dowodów. Prawnik z urzędu który miał reprezentować tych ludzi uciekł nam sprzed kamery gdy tylko dojrzał kogoś ponad nami w budynku sądu.

I tych opowieści mógłbym podać więcej.

dlatego twoje audiowit :

12 godzin temu, audiowit napisał:

Odcienie szarości mogą być czasem wygodnym argumentem. To to samo co potulne ciele dwie matki ssie.

 Odbieram bardzo negatywnie. Kolejny raz udowadniasz że uwielbiasz dyskredytować osobę z która się nie zgadzasz. Taki "kliniczny" przypadek to wątki Krafta i twoja w nich bytność.

Nie wiem co robisz i mnie to nie interesuje. Nawet gdybym wiedział, to jest to twoja prywatna sprawa i nie jest argumentem. 

Ja się mogę tylko cieszyć że głównie robię dla kultury i historii, troche rozrywki.

 

 

Zawsze jest tak ze jakaś część ludzi "wypada" z systemu państwa. w ten czy inny sposób.

Pamiętam panią która spała po 4h na dobę bo opiekowała się swoim synem od chyba 12 lat (nie pamiętam dokładnei) - Na górze swojego domu miała po prostu dziecko w stanie wegetatywnym. "System" nie był w stanie jej pomóc

"System" nie pomógł też dziewczynce w zbiórce  na jakaś protezę - ekipa na dobry start dokładała sie do puszek dzieciom.

  Dlaczego o tym pisze ? Bo rzeczywistość nie jest czarno biała jak niektórzy chcieli by to widzieć.

Bo służba zdrowia od dawna przeżywa pseudo reformy które skutkują spektakularnymi wpadkami czy protestami. Pamietacie jak Arłukowicz nie chciał rozmawiać z prostestującymi lekarzami? Nihil Novi chciało by sie powiedzieć

Byłoby znacznie lepiej dla kraju gdyby wyborcy pamiętali trochę więcej niż wpadki "ostatniej" władzy ("ostatniej " w ujęciu cyklicznym co 4 lata)

3 godziny temu, audiowit napisał:

Oczywiście, że tęsknią za etatem. Praca od 11 do 15. Urlopy zdrowotne, przeplatane, urlopem. Zapomniane stanowiska, fikcyjne stanowiska.

Nie czytasz tego co inni piszą. Zaślepiony własnym przekoanniem o swojej wiedzy. Napisałem że

 

11 godzin temu, Fafniak napisał:

śmieciówka jest fajna do momentu gdy masz wolny zawód choć po rozmowach z wieloma osobami okazywało sie że sporo z nich ma także marzenia o etacie...ciekawe prawda?

więc nie pitol mi tu o pracy 11-15 czy o fikcyjnych stanowiskach.

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafniak, odnoszę wrażenie, że Ty też mnie dyskredytujesz. Uważasz, że masz większą wiedzę o tym, co się dzieje w Polsce, że dostrzegasz więcej i lepiej to rozumiesz niż ja. Wychodzi na to, że uważasz mnie za osobę zaślepioną partyjną-medialną propagandą. Ja widzę siebie zupełnie inaczej. Podobnie ja Ty, myślę o sobie jako o osobie, która trafnie analizuje otaczającą rzeczywistość. Akurat w diagnozie tego, co w naszym kraju źle działa jesteśmy dość zgodni. Nie jesteśmy zgodni jedynie, co do wizji naprawy. Ja uważam, że lepiej jechać do przodu nawet trochę brudnym samochodem. Ty, że koniecznie trzeba wypucować zderzak, nawet jeśli silnik za chwilę się zatrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kraft napisał:

Fafniak, odnoszę wrażenie, że Ty też mnie dyskredytujesz.

Nie. Wytłumaczyłem dlaczego widzę inaczej niz ty. Jeżeli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam.

 

edytka - polecam również tobie przeczytanie przekroju : 2 z 2019 - jak nie dostaniesz to przeslę ci skany

każdy z nas funkcjonuje w jakimś obszarze informacyjnym

znajomi , ludzie których spotykamy okazjonalnie, internet, radio ,tv

dobranie najróżnorodniejszych opinii jest najzdrowsze :)

 

i tyle

 

 

 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś @Fafniako patologiach np. w wymiarze sprawiedliwości. Ok. Ale konia z rzędem temu, kto mi wytłumaczy, skąd czerpiesz nadzieję, że pod rządami PIS coś zmieni się na lepsze w tym względzie. Piotrowicz, mgr Przyłębska, Nawacki, Radzik, Tomczyński... Skąd w Twojej głowie zrodziła się myśl, że ci ludzie rozprawią się z patologiami w wymiarze sprawiedliwości?

O mgr Przyłębskiej (z opinii kolegium i wizytatorów)

„Powrót pani Julii Przyłębskiej na stanowisko sędziego nie będzie korzystny dla wymiaru sprawiedliwości”, „nie przeprowadzono żadnego postępowania dowodowego”.  „obraza prawa materialnego – błędnie rozpoznane roszczenie”, „ustalenia sprzeczne z materiałem dowodowym”, „dowolna ocena dowodów”, "wysoka absencja" "38,5 proc. wyroków uchylonych w apelacji".

O Tomczyńskim:

"Tomczyński od 1991 r. pracował w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Najpierw jako asesor, później sędzia w Wydziale Rodzinnym, następnie w Wydziale Gospodarczym. Tam stał się bliskim współpracownikiem Dariusza Czajki, który zajmował się upadłościami spółek. "Jak udowodniono Czajce w postępowaniu dyscyplinarnym, przy orzekaniu dopuszczał się kumoterstwa, tworząc sieć powiązań biznesowych". Rzecznik dyscyplinarny, a także minister sprawiedliwości i KRS chcieli usunięcia Czajki z urzędu, ale przed decyzją Sądu Najwyższego, 4 stycznia 2005 r. sam zrezygnował. Kilka dni później to samo zrobił Tomczyński. Tomczyński razem z Czajką zasiadali w składach sędziowskich, dotyczących gospodarstwa rolnego Eko-Mysiadło i spółki giełdowej CLiF. Tomczyński przy ogłaszaniu upadłości firm nie ogłosił zdania odrębnego. Upadłość tego drugiego podmiotu została zakwestionowana przez Sąd Najwyższy, ale skorzystał na tym Kredyt Bank, który wcześniej sprzedał Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji żaglowiec "Fryderyk Chopin" - za 1/3 rynkowej ceny w dziesięciu nieoprocentowanych ratach. Szkołę założył sędzia Czajka, działa ona w budynkach po fabryce Leda, której upadłość też ogłosił Czajka. Na stronie uczelni, w rubryce Katedra Prawa Prywatnego jako współpracownik Czajki wciąż figuruje Adam Tomczyński. "Tygodnik Powszechny" donosił w 2017 r., że Czajkę i Tomczyńskiego łączy też prowadzenie płatnych szkoleń w Zrzeszeniu Prawników Polskich."

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25665402,kontrowersyjna-przeszlosc-sedziego-tomczynskiego-to-on-uzasadnial.html

I ci ludzie, którzy sami przez lata tworzyli patologie, mają je niby teraz wypleniać. Tomczyński jako sędzie Izby Dyscyplinarnej SN ma rugować nieuczciwych sędziów? Kpina!

 

Co ci mogę Fafniak napisać. Chyba tylko podzielić się dwiema mądrościami ludowymi: "nie wylewa się dziecka z kąpielą" i "lekarstwo gorsze od choroby".

i tyle.

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fafniak napisał:

To nie jest cos co można zrobić w rok czy 5 lat....

30 lat zostało już zmarnowane.

Jasne że nie da się w 5 lat , ale można zacząć. ZUS jest ściśle związany z gospodarką, a ta z inwestycjami . bezrobotni , czy osoby pod opieką MOPS-u , nie poprawią raczej kondycji ZUS-u. Dlatego tak mi żal , że zniszczono to co się tak pięknie rozwijało , a więc inwestycje. 

4 godziny temu, Fafniak napisał:

Byłoby znacznie lepiej dla kraju gdyby wyborcy pamiętali trochę więcej niż wpadki "ostatniej" władzy ("ostatniej " w ujęciu cyklicznym co 4 lata)

Nie , z całym szacunkiem NIE ! Dwie minuty po ogłoszeniu wyników wyborów powinniśmy zapomnieć , kto rządził wcześniej. Jak były nieprawidłowości to od tego winna być niezależna prokuratura , CBA , sądy. Obywatel powinien dostawać jedynie informacje na jakim etapie jest śledztwo i o wyniku wyroku sądu. Dwie minuty po przejęciu władzy w 100% za kraj odpowiada partia rządząca , poprzedników już rozliczyło społeczeństwo w wyborach , po prostu przegrali. 

Nie można w kółko tłumaczyć się " a pamiętacie za PO to ...... ". PO/PSL to rozdział zamknięty. @Fafniak proste mój poprzednik w firmie w której pracuje po prostu ją okradł , przejmując zlecenia. Powiedzmy na 50 tys. , to co ja mogę rąbnąć 35 tys. i z uśmiechem powiedzieć szefowi , że ja to tylko 35 tys. ,a pamięta Pan , za czasów kolegi X to zniknęło 50 tys. ,więc o co Panu chodzi ? Powinien być Pan zadowolony z mojej pracy , nie jest tak źle . A to tak kurna PiS tłumaczy , przecież to jakaś paranoja , i , że ludzie się nabierają na taką retorykę, to delikatnie mówiąc nie świadczy najlepiej o kondycji intelektualnej części społeczeństwa. Ale , spoko , reforma szkolnictwa , tak obniżyła poziom wiedzy , że przyszłe pokolenia mogą już akceptować wszystko co władza oświadczy. Mam znajomych nauczycieli i wiadomości z pierwszej ręki o zmianach programowych / matematyka , fizyka , historia , j. angielski , geografia /, wstydzą się realizować taki program.

Jestem właśnie po treningu tenisa , trener to zwolennik obecnej władzy , nie mam z tym problemów , tak jak nie miałem za komuny. Każdy ma prawo do własnych sympatii politycznych i odmienność poglądów nie jest to wyznacznikiem, czy dany człowiek jest wartościowy , czy nie. Trochę pogadaliśmy po treningu , zapytałem jak mu się podobają ostatnie decyzje covidowe rządu ? Ze smutkiem odpowiedział " no cóż, każda władza deprawuje". Pamiętam jak mi opowiadał jaka była radość dzieci , które po raz pierwszy dzięki 500+ mogły jechać w góry / jest też instruktorem narciarstwa/. Jaką radość sprawiało mu , przekazywanie wiedzy o górach , naukę jazdy na nartach. Tak , ten program , był i jest potrzebny. To było na początku , po czterech latach procent dzieci zaczął maleć , 500 zł to nie była już kwota o tej samej wartości nabywczej , już rodziną coraz trudniej było odłożyć na wyjazd , bo bieżące wydatki stały się coraz wyższe. 

Dlaczego zawsze robimy jakąś idiotyczną retrospekcje przytaczając jak było kiedyś , a nie rozliczamy dlaczego obecnie nie jest dobrze ? Ile lat jeszcze kolejne władze będą Nas robić w konia , zwalając winę za własną nieudolność na poprzedników ?

Słucham czasem w pracy Radia Nowy Świat , i zadaje sobie pytanie , dlaczego znowu muszę słuchać wynurzeń politycznych jakiś gości . Miała być kontynuacja Trójki , oparta na przekazach , edukacji muzycznej ,a wyszło to co zwykle. Jak chcę polityki to włączam TOK Fm. I na koniec , żeby nie było , że tylko TVP ma debilne , bo stronnicze do granic przyzwoitości programy. Od lat oglądam " Kropkę nad i ... " , to co się zrobiło od roku z tym programem to jakaś kpina. Odnoszę wrażenie , że P. Olejnik gada sama ze sobą , z dziennikarstwem to nie ma nic wspólnego , bo sama  kreuje tezy z jedyną słuszną prawdą. To , że olewa gości z partii rządzącej, których zaprasza to pół biedy, ale ona olewa mnie jako widza , nie dając mi poznać argumentów drugiej strony. To ja mam rozstrzygnąć , w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie , czy argumenty gościa programu  trafiają do mnie , czy nie. A nie Pani Olejnik . Czuję dokładnie się tak samo traktowany jak to robi TVP , tylko jedynie słuszne prawdy są inne. Dla mnie ten program odstrasza ludzi myślących i z wolną obiektywną publicystyką nie ma nic wspólnego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak jakie do usuniecia? Pan Tomasz dobrze prawi. Z progranem Pani Moniki to fakt i tez mnie to wkurza. 

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

To , że olewa gości z partii rządzącej, których zaprasza to pół biedy, ale ona olewa mnie jako widza , nie dając mi poznać argumentów drugiej strony. To ja mam rozstrzygnąć , w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie , czy argumenty gościa programu  trafiają do mnie , czy nie. A nie Pani Olejnik

Tomasz na prezydenta ;)

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

 @Fafniak proste mój poprzednik w firmie w której pracuje po prostu ją okradł , przejmując zlecenia. Powiedzmy na 50 tys. , to co ja mogę rąbnąć 35 tys. i z uśmiechem powiedzieć szefowi , że ja to tylko 35 tys. ,a pamięta Pan , za czasów kolegi X to zniknęło 50 tys. ,więc o co Panu chodzi ? Powinien być Pan zadowolony z mojej pracy , nie jest tak źle .

Ten dialog powinien brzmieć raczej tak.

- Panie dyrektorze, wprawdzie mój poprzednik rąbnął tylko 50 tyś, a ja 100 tyś, ale nie zapominajmy, że on był wstrętnym lewackim internacjonałem. A ja panie dyrektorze jestem patriotą i niezłomnym obrońcą wartości. Aha, i jeszcze jedno. Jak będzie trzeba opluć ciapatego albo pedała, to pan dyrektor też może na mnie liczyć. To co, przedłużamy umowę?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwanie rządu idealnego? Smutne ale prawdziwe - takiego nie było, takiego nie ma i takiego nie będzie. Czy pamiętacie jakiś rząd bez "złych owieczek" , które nie zakosiły by a nie jednego złocisza? znaczy się bańki, miliarda?? Zatem to jest utopia. Stety, niestey wybór jest między mniejszym złem. Część rządów brała tylko dla siebie a dla nas zostawało całe gó....inni coś tak się łupem podzielili. Wynik? ci drudzy nie są gorsi od pierwszych.

 

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chyba Miro 84 ja tylko próbuje zrozumieć o co tu chodzi. Nie chce wyciągać pochopnych wniosków , chce poznać opinie wszystkich stron. Chce zrozumieć dlaczego premier jednego kraju może jeździć do roboty na rowerze, a jeszcze do niedawna zwykły poseł ,a obecnie minister, musi mieć ochronę za moje pieniądze. Chce pojąć dlaczego ludzie których zatrudniliśmy / rząd/ odgradza się od pracodawców / Nas/  zasiekami ? Dlaczego znajomi radzą swoim dzieciom , by jak tylko epidemia się unormuje spieprzały z tego kraju. Ta sama tendencja wyjazdów jeszcze nigdy nie była tak silna wśród rezydentów , lekarzy , pielęgniarek. I tym razem nie chodzi już tylko o kasę , a o traktowanie. Co stoi na przeszkodzie by telewizja publiczna była obiektywna ?  @Fafniak przyznaję , że od lat nie oglądam Wiadomości / no parę razy się zdarzyło / , robisz reportaże , lubię ten gatunek , bo jest autentyczny. Dzisiaj zrobię wyjątek i obejrzę. Ciekaw jestem czy są robione wywiady z ludźmi liczącymi na program Mieszkanie + , czy zobaczę wywiad z restauratorami , hotelarzami , właścicielami siłowni , dyrektorem szpitala na Solcu , nauczycielami , rolnikami , właścicielami dużych firm , marketów , góralami ? Robicie takie reportaże ? Tak że dzisiaj , oglądalność TVP wzrośnie :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem teleexpress był w miarę obiektywny , ale po "dobrej" zmianie z upływem czasu jak zobaczyłem coś podobnego jak w Korei Płn. czy Białorusi to przestałem ...

Żal ludzi którzy tam pracują 10lat+ i muszą te bzdury przekazywać które napisał cenzor (jak za czasów PRL) :D 

btw co do mieszkań za PO był MDM , pomijam ,że nie opłacalny do skorzystania ,natomiast spowodował iż metr był po 5-6tyś (w promkach 4,2) , dziś w tym samym miejscu 8,5tyś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

Przecież wiadmości itp programy nie zamieszczają reportaży

Ok. przejrzę w takim razie cały dzienny program.

@Kubakk też lubiłem Teleexpress , ale chyba najbardziej brakuje mi TVP3 , od lat oglądałem , przez wszystkie rządy , aż do obecnego. Ta stacja pokazywała w miarę obiektywną rzeczywistość , była krytyka władzy , niewygodne pytania . Czułem , ze mam swoich reprezentantów. Że władza nie jest bezkarna , czułem siłę opinii publicznej. Tęsknię za tym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach każdy moze stworzyc "własny kanał informacyjny" tworząc kanał na yt. Jesli info. Byloby w punkt, osoba taka moglaby liczyć na stale napływającą ilosc nowych subskrybentów. Co w przyszłości przelozyloby sie na napływ gotowki. Dziwi mnie to że jeszcze nic takiego nie powstało. Do tego mozliwosc skomentowania danej informacji tak jak tu w tym temacie byla by czyms innowacyjnym nie mowiac juz o tym ze mogla by ruszyc wiele nowych ciekawych propozycji nowego tematu na nasyepny raz.... Wystarczy zobaczyc jak ewolucja tematu Covid płynnie przechodzi przez każdy aspekt działalności tego co dzieje sie obecnie w kraju i nie tylko... daje nam to skale jak bardzo taki kanał byłby "chodliwy". Tutaj ciagle jest o czym pisać a trzeba wziasc pod uwage ze nas tutaj jest garstka, no bo nie oszukujmy się... wypowiada sie kilku fanów dzwieku. Nikt nie zalogował sie jak dotąd na forum.audio by napisac coś w temacie "Covid-19"!!!! Ja na pewno śledziłbym taki kanał, no chyba że już ktoś gdzieś prowadzi taki kanał z informacjami to poproszę o link :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafniak, a ja wiem kim jesteś i tym się różnimy.

Radykalizm rodzi inny radykalizm. Tak było, jest i bedzie. Zresztą o to chodzi obecnej władzy. Skluconym narodem latwiej sterować.

Kiedyś wogóle nie interesowałem się polityką. Bylo ok, wiadomo, można się było pośmiać z gaf Komorowskiego czy nierobstwa rządu. Teraz już nie jest śmiesznie. A polityką trzeba zacząć się interesować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...