Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

Czepiacie się TVP dostało dotacje bo Wiedźmina nowego będą kręcić, a skoro produkcja gry idzie w miliard zł to film musi być równie dobry, conajmniej jak pierwsza odsłona, efekty kosztują a chyba już nikt w złotego smoka nie uwierzy. 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft Sytuacja w różnych krajach  zmienia sie bardzo dynamicznie. Filmik był wystawiony ok miesiąc temu na yt. 

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Informacja sprzed kilku dni: "Szwecja wprowadza najostrzejsze jak dotąd obostrzenia"

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to, co piszecie o stracie pracy to prawda. Straciłam prace i ja, w sumie z dnia na dzień i do dzisiaj szukam... Może macie sprawdzone miejsca w sieci, gdzie można znaleźć ogłoszenia, jakoś regionalnie, nie musi być w moim mieście przecież.... Zależy mi na pracy jednozmianowej, mam sporo obowiązków w domu poza pracą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje , to nie przystopowała budowlanka, kurierzy, firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową , firmy ochrony, Zobacz gdzie takie firmy są w Twojej okolicy podzwoń. Z ogłoszeń w sieci masz chyba najbardziej popularne

https://www.olx.pl/praca/kielce/

https://www.pracuj.pl/praca/kielce;wp

jest jeszcze prasa lokalna.

Powodzenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Milicja broniąca dostępu do domu Jarosława Kaczyńskiego (wiedzieliście, że mają aż setkę takich ślicznych furgonetek?).

742876902_z26743467VKordony-policji-w-poprzek-ul--Mickiewicza-przy-skr.jpg.8ce564a0038dd9b09e83a6d03bb5f76f.jpg

"Policjanci nie chronią domu wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego przed demonstracjami Strajku Kobiet, lecz z zupełnie innego powodu" - twierdzi szef policji na Żoliborzu.

Może milicja broni naszego Prezesa przed Covidem? Czy to, co widać na pierwszym planie, to te tarcze antycovidowe?

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to ze spoleczenstwo jest tak "płytkie" ze da soba manewrować, skupiając uwage na rzeczach oczywiscie ważnych ale ""Na Tą Chwile"" totalnie nie istotnych. Sa rzeczy ważniejsze ale ukryte pod tego typu "newsami". Ludzie juz zapomnieli co to znaczy zatrzymac sie, usiąść i Pomyśleć chwilę!!!!! Pozdrawiam 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Smutne jest to ze spoleczenstwo jest tak "płytkie" ze da soba manewrować, skupiając uwage na rzeczach oczywiscie ważnych ale ""Na Tą Chwile"" totalnie nie istotnych. Sa rzeczy ważniejsze ale ukryte pod tego typu "newsami". Ludzie juz zapomnieli co to znaczy zatrzymac sie, usiąść i Pomyśleć chwilę!!!!! Pozdrawiam 

 

A jakie to są te ważniejsze rzeczy ukryte pod newsami? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Jesli użyjesz odpowiednio swoich szarych komórek zapewniam Cię że sam dojdziesz do odpowiedzi na każde zadane sobie pytanie. 

 

A czyli wiem ale nie powiem. Wyłącz telewizor, włącz myślenie. 

Jakby szanowny Pan właczył szare komórki, nawet nie swoje, to może by zrozumiał dlaczego to co się teraz dzieje jest tak ważne. 
 

Uwielbiam tego typu ludzi. Jak to rzucają sądami ze swojego wysokiego tronu, ale na proste pytanie, odpowiedzi nie ma. 

 

Kiedyś byłem na bardzo pouczającej wycieczce w Nowej Rudzie, w kopalni. Gdzie Pan oprowadzacz pokazywał jak to wspaniale było w te kopalnii, jaki to dobry węgiel wydobywano i jak to złe ludzie nie chcą tego kontynuować. Pointa była taka, że jest spisek i jak włączymy myślenie i zaczniemy używać szarych komórek to będziemy wiedzieli kto i dlaczego nie chce wydobycia węgla w Nowej Rudzie. Oczywiście pan oprowadzacz nie wspomniał o kompletnie nieopłacalnym wydobyciu bo żyła węgla była 50cm na 50cm na 2 km i to nie zawsze taka szeroka. Plus nie wspomniał o ukrytych tu i ówdzie kawernach z dwutlenkiem węgla, który, jak kopalnia byłą eksploatowana, regularnie zbierały żniwo i dzierżył rekord największej ilości zgonów w trakcie jednej katastrofy górniczej z powodu co2 w europie. 

 

Edytowano przez Bahzell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bahzell napisał:

Uwielbiam tego typu ludzi. Jak to rzucają sądami ze swojego wysokiego tronu, ale na proste pytanie, odpowiedzi nie ma

Odpowiedz powinna wynikac z wlasnych przemyśleń a nie z tego czym karmi nas "ktoś", co wlasnie dowodzi ze nie rzucam niczym z "wysokiego tronu". Właśnie podanie na "tacy" odpowiedzi sprawi że wydaje "osąd" w danej sprawie. 

Ps: a co do kopalni w Nowej Rudzie totalnie nietrafiona analogia. Nie widze tu zbieżności z Moją postawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprawnie odbierane są nam swobody obywatelskie. To jest fakt.

Ochrona domu prezesa jest tylko symbolem, który można sfotografować. 

ChybaMiro, również Twoje. Może nie chcesz tego zobaczyć, bo wyciągasz chwilowe profity typu 500+. Ale faktem jest, że jak będzie Ci się działa krzywda, to z państwem już nie wygrasz i nikt Ci nie pomoże.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

bo wyciągasz chwilowe profity typu 500+

O ile zakład ze nie mam z tym nic wspólnego (nie pobieram 500+).

1 godzinę temu, audiowit napisał:

ChybaMiro, również Twoje

Co dokladnie masz na myśli? Chodzi Ci o "te" swobody?

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

Odpowiedz powinna wynikac z wlasnych przemyśleń a nie z tego czym karmi nas "ktoś", co wlasnie dowodzi ze nie rzucam niczym z "wysokiego tronu". Właśnie podanie na "tacy" odpowiedzi sprawi że wydaje "osąd" w danej sprawie. 

Ps: a co do kopalni w Nowej Rudzie totalnie nietrafiona analogia. Nie widze tu zbieżności z Moją postawą.

O widzę że kolega wyedytował taga włączmyślenie, więc ja też go tu nie wstawię. 
 

Ad. rem skoro odpowiedź powinna wynikać z własnych przemyśleń to po co to forum? Skoro wszystko powinno wynikać z własnych przemyśleń to jakiekolwiek dzielenie się opiniami jest zbędne. Zgodnie z maksymą o gustach się nei dystkutuje. Proszę o podanie na tacy bo interesuje mnie co według kolegi jest ukrywane pod kołderką rozwalenia kompisu aborcyjnego i wyprowadzenia setek tysięcy ludzi na ulice. Czy może są to kolejne bzdurne obostrzeni naszego rządu, który sam nie przestrzega swoich instrukcji (vide róznokolorowe strefy zagrożenia), a może kwestia książki opisującej sławetne nagrania u Sowy Pana Falęty i jak one powstały, albo Nawalny i jego wojna z Wołodią? 
 

Z czystej ciekawości proszę o te newsy który są ukrywane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bahzell napisał:

widzę że kolega wyedytował taga włączmyślenie, więc ja też go tu nie wstawię. 

Dokonałem edycji ponieważ stwierdziłem ze pod tym wyedytowanym hasztagiem moze sie pojawic inna tresc i bedzie powiazana bezpodstawnie badz zle nakierowana co stworzy niepotrzebny zament a nie to chciałem przekazać. 

Ps: ostatni raz tlumacze sie z edycji. Nie musze jedli mam swoje powody.! 

4 minuty temu, Bahzell napisał:

Skoro wszystko powinno wynikać z własnych przemyśleń to jakiekolwiek dzielenie się opiniami jest zbędne

Niech zatem tak bedzie!

4 minuty temu, Bahzell napisał:

Proszę o podanie na tacy bo interesuje mnie co według kolegi jest ukrywane pod kołderką rozwalenia kompisu aborcyjnego i wyprowadzenia setek tysięcy ludzi na ulice. Czy może są to kolejne bzdurne obostrzeni naszego rządu, który sam nie przestrzega swoich instrukcji (vide róznokolorowe strefy zagrożenia), a może kwestia książki opisującej sławetne nagrania u Sowy Pana Falęty i jak one powstały, albo Nawalny i jego wojna z Wołodią? 

Zle to odebrałeś ale ok. Masz prawo. 

Nie to miałem ma mysli. Jednak nie dsm sie wciągnąć w rozwazania polityczne. Dziekuje i przepraszam!

15 minut temu, Bahzell napisał:

Proszę o podanie na tacy bo interesuje mnie co według kolegi jest ukrywane pod kołderką rozwalenia kompisu aborcyjnego i wyprowadzenia setek tysięcy ludzi na ulice. Czy może są to kolejne bzdurne obostrzeni naszego rządu, który sam nie przestrzega swoich instrukcji (vide róznokolorowe strefy zagrożenia), a może kwestia książki opisującej sławetne nagrania u Sowy Pana Falęty i jak one powstały, albo Nawalny i jego wojna z Wołodią? 

To sa Twoje słowa pisane nie moje! Zżeby było jasne ;)

Wróć kilka postów i sprawdz co napisał @Kraft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up 

Ale ja chcę wiedzieć! Serio. Strasznie mnie interesuje co inni sądzą o tej sytuacji. Ludzie w Polsce przestali wymieniać się poglądami. Każdy każdego musi zaorać, każdy każdego zniszczyć. NIe ma dyskusji. Nie miejsca na różnicę zdań. To się dzieje światowo. Jest albo my albo oni. Albo Pelikany łykające wszystko albo ludzie, którzy włączyli myślenie. A ja zwyczeajnie jestem ciekawy Kolegi punktu widzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...