Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
12 minut temu, TomekN napisał:

Z jakością chińskich kabli pewnie jest jak z jakością chińskich przyrządów pomiarowych :)

chinskie_miari.jpg

Oj tam. Dobrze mieć na różne okazje. Tą w środku można się np z kompleksów wyleczyć ;) 😂

Edytowano przez nowy78

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Rega napisał:

Prosze mnie źle nie zrozumiec, nie jestem totalnym przeciwnikiem rzeczy z Chin. Jednak twierdzenie że mało sprawdzone trafa z Chin o niewielkiej cenie zakupu są jakości o której europejskim trafom się nie śniło jest krótko mówiąc bardzo na wyrost.

Nie wiem Rega czy kojarzysz taka chinska manufaktorę....

Screenshot_20210210-224436_Chrome.jpg

Nie sądzę by w wzmacniaczach lampowych tego producenta były "lipne" trafa! A wieść niesie ze sa to produkty wybitne w swojej kategorii cenowej!

Jesli jednak trafa Chinskie sa takie sobie.... to ciekaw jestem jak by zagrał Yaqin na europejskich trafach???? Czyżby "pozamiatał" rynkiem audio???? A wiadomo ze trafo jest b.ważne jesli chodzi o dzwiek lampowca.

Edytowano przez Chyba Miro 84

Napisano (edytowany)
30 minut temu, Rega napisał:

@Chyba Miro 84 jesli dla Ciebie Yaqin jest wyznacznikiem jakości we wzmakach lampowych to ja odpadam. Przepraszam za mój udział w tej dyskusji. 

W danym przedziale cenowym wyznacznikiem Jakość  i nie słuchałem zadnego tylko z opisow chociazby na tym forum!

Co w takim razie polecasz zamiast Yaqin-a???

Najlepiej na "europejskich" trafach :) i w cenie Yaqin-a

Edytowano przez Chyba Miro 84

Yaqin nigdy nie był jakimś wyznacznikiem jakości. Już Cayin był zawsze uważany za lepsza markę, a jest sporo Polskich wzmacniaczy lepiej brzmiących i na lepszych komponentach. Chińczyki nie są znowu takie tanie jak się przyjęło.