Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

2 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

Pominąłeś @MarcKrawczyk, który - liczę - przybędzie!

ooo, dobrze, że żona nie czyta forum...

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Ja też liczę na kolegów ! 

na razie szanse na to są, tak mniej więcej większe niż połowę..., proszę o wpisanie na listę rezerwową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wizją lokalną Salonu TOP HI FI dokonaną przez Krzysztofa / @Chilli / muszę ze smutkiem poinformować , ze zamykam listę główną uczestników Zlotu w Łodzi. Powód jest prozaiczny , więcej nas nie da rady upchnąć w Salce odsłuchowej. Padła propozycja zorganizowania tur odsłuchowych , ale jakoś nie widzę tego sensu. 

Proszę za tym osoby którym , coś wyskoczy i nie będą mogły przyjechać o jak najwcześniejsze powiadomienie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kraft napisał:

Jeśli się znajdzie jeszcze jakieś miejsce, to z chęcią przybędę.

Jarek , masz dwie opcje. Pierwsza miejsce na dostawce przy kiblu , druga bardziej atrakcyjna za kolumnami . Możesz uczestniczyć w ślepym teście :)

A poważnie to przyjeżdżaj , damy radę się zmieścić.

Jak już wspominałem Salon chciał zrobić dwie tury. Druga zmiana 23.00 - 6.00 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid7 już Ci napisałem , będziemy improwizować , przyjedź.

Od razu powiem , że w związku z nadprogramową ilością osób komfort może być mniejszy ale jak pokazały poprzednie Zloty , to ludzie są najważniejsi. Mam nadzieję , że nikt nie będzie narzekał, że siedzi na glebie :)

 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stach_s - oj tak. Też liczę na Bowersy i mam cichą nadzieję na ich pewne odkupienie. Model 705 Signature, który poznałem u  @MMarek jest naprawdę świetny! Z kolei kilka dni temu w Topie w Gdańsku miałem okazję posłuchać podłogowych 702 S2 i to było jakieś nieporozumienie. Mam nadzieję, że to była tylko wina totalnie skopanej akustyki w salonie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lpomis napisał:

Salka w Topie w Łodzi faktycznie wydaje się stosunkowo niewielka.

Będę w sobotę w Salonie , zobaczę jak kubatura wygląda w realu.

52 minuty temu, Grzesiek202 napisał:

W każdym razie proszę mnie wpisać na jakąś listę rezerwowych czy coś...

jak najbardziej jesteś ujęty. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lpomis napisał:

@stach_s - oj tak. Też liczę na Bowersy i mam cichą nadzieję na ich pewne odkupienie. Model 705 Signature, który poznałem u  @MMarek jest naprawdę świetny! Z kolei kilka dni temu w Topie w Gdańsku miałem okazję posłuchać podłogowych 702 S2 i to było jakieś nieporozumienie. Mam nadzieję, że to była tylko wina totalnie skopanej akustyki w salonie...

Z jaki wzmacniaczem słuchałeś?

Przy okazji zapytam, bo prawdopodobnie coś przegapiłem. Co się dzieję z naszą rodzynką Asią, która była bardzo aktywna na forum, a także uczestniczyła w zlocie?

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lpomis napisał:

Nad C388, Michi X3, Hegel H390.

Bowersy z Heglem to chyba połączanie bardziej sportowe niż muzyczne. :)Ciekawe, czemu nie zagrały z Nadem. A co do akustyki - rozumiem, że to salon na Leśmiana? Nigdy tam nie byłem. Słuchałem w Top Hifi w Sopocie i wydawało mi się, że było ok. Ale oczywiście monitory nie są pod tym względem tak wymagające jak podłogówki.

Przy okazji - jak znów będziesz odwiedzał tamten salon na Leśmiana, to zapraszam do siebie - mieszkam w odległości 2.5km - niecałe pół godziny spaceru z salonu, samochodem pewnie 5-10 minut. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...