Skocz do zawartości

Najseksowniejsze okładki płyt


Kraft

Recommended Posts

No, w ten sposób to można też tłumaczyć obecność kacapów w Ukrainie. Mnie się nie podoba i tyle. Jest wręcz odstreczajaca, żeby nie uzyć dosadniejszego określnia. Ale ja jestem prosty facet i seksy jest dla mnie seksy i nie szukam jakichś pokrętnych wytłumaczeń czegoś co jest po prostu brzydkie.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy naturalne i oczywiste w wyglądzie ciała ludzkiego niekoniecznie muszą być sexy. Idąc tym tropem, czynności fizjologiczne też są naturalne, ale czy sexy. Ciało ludzkie jest piękne i warte oglądania, to nie ulega wątpliwości, jednakże to oglądanie wymaga odpowiedniej aranżacji i warunków, bo w przciwnym razie może sie okazać, ze nie tylko nie jest sexy , ale wrecz odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kraft napisał:

Polka potrafi.

Gratuluję gustu!

18 godzin temu, MobyDick napisał:

Tu jest zdecydowanie sporo kontrowersji :) , z tego wynika nico perwersji :D . A myślę że ta okładka niekoniecznie miała być sexy :) w założeniach. Z całą pewnością trudno przejść obok niej obojętnym :) . Myślę że cel został osiągnięty :)

Cel na pewno został osiągnięty, aczkolwiek zrobiło się niesmacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...