Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Jasne. Za łamanie konstytucji, nepotyzm, złodziejstwo, sobiepaństwo i wszystkie inne przewiny rządów Zjednoczonej Prawicy odpowiedzialne jest "katastrofalne zaplecze intelektualne i polityczne partii opozycyjnych".

Brawo! Można i tak. Tylko, żeby potem jeden z drugim nie grymasił, jak pewnego dnia stwierdzi, że żyje w Białorusi bis.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To jest kampania także rządu, więc służby państwowe są jakby odpowiedzialne za to, jak rząd jest przyjmowany, traktowany i jaki ma wizerunek" - powiedział wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki, odnosząc się do pytania o incydent z policyjnym Black Hawkiem pod Sarnową Górą.

Czyli jak PiS przegra to będzie wina służb państwowych: policji, wojska, straży pożarnej, że niedostatecznie zadbały o kampanijny wizerunek rządzących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2023 o 08:03, Kraft napisał:

Jasne. Za łamanie konstytucji, nepotyzm, złodziejstwo, sobiepaństwo i wszystkie inne przewiny rządów Zjednoczonej Prawicy odpowiedzialne jest "katastrofalne zaplecze intelektualne i polityczne partii opozycyjnych".

Brawo! Można i tak. Tylko, żeby potem jeden z drugim nie grymasił, jak pewnego dnia stwierdzi, że żyje w Białorusi bis.

Mieszkałeś kiedyś w Białorusi ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko z autyzmem - Miejski Zespół ds. orzekania o niepełnosprawności uznaje, że nasze dziecko nie potrzebuje stałej lub długotrwałej opieki. Bullshit, ale mają określone wytyczne, żeby nie wydawać pieniędzy na "głupków" i inwalidów. Bo są inne potrzeby i priorytety, ławeczka pod Biedrą musi być ukontentowana, choć pracą się nie skalała ostatnio. Ale to jest duża siła przy urnach, więc kto będzie się martwił autystycznymi dziećmi, przecież to tylko 1%. A bezrobotne pijaczki i pięknie wytatuowane beneficjentki wszelkich programów pomocowych z podwójnymi wózkami to jest grupa docelowa... Zostaje mi sąd... A czyj on?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bebop napisał:

Kraft, "przyzwoitość" ma wiele twarzy w tym kraju. 

Przeżyłem nieco trudnych lat komuny jako dziecko i dorastający młodzieniec - ale tak obrzydliwie jak teraz (dzięki obecnej władzy) nie czułem się nigdy. 

Myślę , że jest nas więcej , nie jesteś sam w tym przekonaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

15 października będę w Pl/Kaszuby. Czy mogę korespondencyjnie z postawić krzyżyk? Z Nl. 

Pytam, ponieważ nie znam odpowiedzi, a Wy być może znacie.

Nie mam meldunku w Gdyni skąd pochodzę, ani nigdzie indziej w Polsce. 
Gdzie/w jakim „lokalu” mogę postawić krzyżyk?

 

Krzyżyk czy v, wiecie o czym piszę.
 

Edytowano przez AudioTube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...