Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Czuję. Mam natomiast prawo do obrony swojej wolności. Jeśli natomiast trzeba się o nią bić... nie pierwszy i nie ostatni raz. Emeryci i ich strach? Doskonaly target dobrze zagospodarowany. 

Czy jest dla Ciebie miejsce? Szczerze? Myślę, że nawet o tym nie myślisz żeby wyjść że strefy komfortu, a Twoje retoryczne pytanie uważam za mechanizm racjonalizatorski.

Nie oceniam. Mówię, o czym czytam między wierszami.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

Jestem „wrogiem” gorszym, bo nie opowiadam się za jedną stroną. 
Czy jest dla mnie miejsce w Polsce?

 

10 minut temu, Adi777 napisał:

I rób tak dalej, po prostu, a w Polsce zawsze będzie dla Ciebie miejsce, tak jak i dla mnie ;)

Tylko w jakiej Polsce? Wybieracie się na wybory? Od Waszego głosu może zależeć nasza przyszłość (lub jej brak).

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kraft napisał:

Od Waszego głosu może zależeć nasza przyszłość (lub jej brak)

Poproszę jedną kandydaturę/pw. 
A niech ma poglądy, ale by nie gardził, poniżał i wyśmiewał. 

Na mój nos w tym roku pod konsulatem w Hadze będą mega długie kolejki. O frekwencję możemy być spokojni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, AudioTube napisał:

Poproszę jedną kandydaturę/pw. 
A niech ma poglądy, ale by nie gardził, poniżał i wyśmiewał. 

Na mój nos w tym roku pod konsulatem w Hadze będą mega długie kolejki. O frekwencję możemy być spokojni. 

Tylko, czy Ty pójdziesz? Czy weźmiesz odpowiedzialność za los swojego kraju (a może i Europy)?

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to na Lecha głosowałem, jak z Tymińskim wygrał. 
 

Kuźwa na co mi dzisiaj ten wpis rano był. Jarek mi o odpowiedzialności, trochę mnie pot zlał. I piszę to poważnie. Potrzebuję trochę czasu, by objąć to moim małym rozumem.

Za 3 tygodnie a potem w pół października na Kaszubach będę i rozeznam/poobserwuję jak bardzo ten mój głos może się przydać. Tam wśród moich znajomych 🐴 będę wiedział.

AAD65BC9-829D-4260-97FD-3D66AC553CEA.jpeg

330E8810-7277-4CD1-9A45-CF30D3E76182.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Adi777 napisał:

Tylko powiedz, na kogo głosować 😉

Z uzasadnieniem, dlaczego akurat na tę partię :D

Użyj wyobraźni i postaraj się przewidzieć,  jakie Twój wybór będzie miał konsekwencje i jakie otworzy możliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę transparenty ze słowami typu wyp......ć, je...ć, itp. 😕

Złość nienawiść do drugiego człowieka kto pozwala na takie slogany, jakie słowa padają podczas rozmów, nie chciałbym chyba wiedzieć. Za dużo złych emocji a programu na wybory chyba nie ma!!!! Jak będą już rządzić ludziom też powiedzą  wyp.......ć. 

POważnie wątpię i mi się już nie chce mieć  z nimi nic wspólnego. 

Żeby nie było ale tym drugim też nie wierzę za bardzo, podejrzewam że takich osób jak ja jest bardzo dużo. Obie partię mnie zawiodły. 

Edytowano przez RLC2
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2023 o 11:50, AudioTube napisał:

Doświadczyłem wrogości z ich strony, bo ja przecież z kraju, gdzie eutanazja, aborcja, rozpasanie moralne itp

I w tym kraju z aborcją i eutanazją przybywa ludzi, a u nas, w krainie mlekiem i miodem płynącej, jakoś nie chce.

 

Ja też wychowuję córkę i chcę, aby dorastała w wolnym kraju. Takim, który jej nie kontroluje na każdym kroku, nie ingeruje w jej prywatne życie, za to w razie problemu - pomoże.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz @MariuszZ jeśli chciałeś pokazać to niezdecydowanym wyborcom to okej. Jednak myślę, że tutaj takich nie ma. Chociaż, zdaję sobie sprawę, że są tu też wyznawcy PiS, tylko nie ujawniają się bo  to zwyczajnie obciach. Nie znam dobrze historii rodu Kaczyńskich, jednak dziwi mnie, że w czasach bitej komuny ta rodzina miała takie względy / willa w Warszawie, dzieci w filmach itd, itp... / 

Pamiętam wyjątkowo dobrze jeden moment w nowoczesnej historii tego szamba. "Obrońcy krzyża" po katastrofie tupolewa.  Ten mały zawistny pokraka wykorzystał tą ciemnotę i jedzie na tym patencie do dziś. To wszystko jest tak obrzydliwe, że brak mi słów i lepiej zamilknę. 

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bebop napisał:

Pamiętam wyjątkowo dobrze jeden moment w nowoczesnej historii tego szamba. "Obrońcy krzyża" po katastrofie tupolewa.  Ten mały zawistny pokraka wykorzystał tą ciemnotę i jedzie na tym patencie do dziś. To wszystko jest tak obrzydliwe, że brak mi słów i lepiej zamilknę. 

Obrzydliwe jest jeszcze to że on jest sam. Nie jest to tak że nie można być ;)

Ale pytanie po co, dla kogo, komu zostawi schedę? Jeszcze rozumie jak ktoś dla dzieci kradnie, kłamie, oszukuje ale od tak dla swojej buty, pychy, dla pokazania że jest się wyższym niż natura wskazuje. Tak podłego starca jak ten dziad nie ma i dawno nie było. Cała ta partia składa się z takiego zlepku najgorszego sortu gamoni... jakim cudem omamili taką dużą część narodu, jak w XXI wieku ludzie są durni jest to niebywałe po prostu nie do uwierzenia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wing0 napisał:

dużą część narodu

W Pl kilka milionów wystarczy.
Emeryci, renciści, wykluczeni, bezrobotni, konserwatywni, tym którym do pierwszego nie starcza i … o resztę to pytanie do socjologów. Temat znany, oklepany, opisany od X lat. Socjologia sobie z tym radzi. Gorzej z inteligentami, bo o znalezienie rozwiązania na tą dużą część narodu nie było i nima. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak byle kurdupla nie wybrano by na dwie kadencje europarlamentu, tam jednak trzeba mieć te kilkanaście punktów IQ powyżej małego.

 Tylko z tego powodu że są inteligentniejsi od pisowców - nie będzie szczucia matołów na matołów... Nie będzie " spieprzaj dziadu", nie będzie tylu parawanów nad morzem... A przynajmniej tak myślę że nie będzie...

 

1459349192_hy5jw0_600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie nie lubić takiej muzyki. Jednak przekaz jest prosty. Proszę, posłuchajcie. Wybory niebawem. Ja nie mieszkam w Polsce ale martwię się o dzieci moje. Uwielbiam polskie tradycje ale zwyczajnie boję się tych radykalnych religijnych prawicowców. 

 

RoonShareImage-638275602788295229.png

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...