Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

1 godzinę temu, mateolo2 napisał:

Panowie czy ktoś z Was odstał w ostatnich dniach update do:

4.6.412856
(Latest)

Release date:

4 / 4 / 2022

???

Moj stoi cały czas na systemie testowym od twórców wiim i nie wiem czy powinien się już zaaktualizować czy może ta aktualizacja jeszcze do polski nie dotarła ;) Komuś wyskoczyła ?

Używałem dziś około godz. 13 i nie zauważyłem aktualizacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateolo2 napisał:

Panowie czy ktoś z Was odstał w ostatnich dniach update do:

4.6.412856
(Latest)

Release date:

4 / 4 / 2022

???

Moj stoi cały czas na systemie testowym od twórców wiim i nie wiem czy powinien się już zaaktualizować czy może ta aktualizacja jeszcze do polski nie dotarła ;) Komuś wyskoczyła ?

Dostałem parę dni temu. Normalnie mam Wiim'a wyłączonego z prądu, ale jak instalowałem aplikację na nieużywanym wcześniej telefonie to po instalacji Wiim się zaktualizował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mateolo2 napisał:

Panowie czy ktoś z Was odstał w ostatnich dniach update do:

4.6.412856
(Latest)

Release date:

4 / 4 / 2022

???

Moj stoi cały czas na systemie testowym od twórców wiim i nie wiem czy powinien się już zaaktualizować czy może ta aktualizacja jeszcze do polski nie dotarła ;) Komuś wyskoczyła ?

tak, mam ja,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artur Charicki napisał:

Mi krążek od ost. aktualizacji tj. 20220404 wogole przestał przycinać. Wcześniej były co jakiś czas takie mikro przycinki a teraz jest płynnie. Super 🙂

Potwierdzam, po ostatniej aktualizacji przycinek brak. Warto było czekać.

Edytowano przez kripssy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Prawie Audiofil napisał:

Czyli Malina zjadla Wima w kategorii- "brzmienie zupelnie inne" ;)

Nie mam Wiim. Dobra malina (usbridge signature z liniowym zasilaniem i moode) gra dużo lepiej niż Chromecast Audio. Chromecast gra swietnie w swojej cenie. Ale dobrze skonfigurowany usbridge sig gra znakomicie w każdej kategorii cenowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kukocz napisał:

No to mamy test na ASR.

DAC/ADC przeciętne jak to w tekście grupie urządzeń, natomiast jako transport całkowicie transparentny. :) 

WiiM Mini Review (Streamer)

Zdrowych i Spokojnych Świat Wielkanocnych.

Jeżeli wiim jest „całkowicie transparenty” po cyfrowym wyjściu według pomiarów to mi to wystarczy. Wniosek jest jasny. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, której nie rozumiem. Ta transparentność ma miejsce według niego przy korzystaniu z aplikacji wiim. Czy to oznacza, ze używając tidal Connect/Spotify Connect jej nie ma? Przecież w aplikacji wiim to da się słuchać tylko radia. 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zadałem amirowi pytanie, czy między wiim mini a Bluesound nodem będzie różnica w roli transportu cyfrowego do daca. Odpowiedz jest ciekawa :

 

0148A170-2127-4F88-B013-265D314C8CEC.jpeg
 

Do tego jego pomiary (a mierzył tez node’a), ze wiim po optyku jest całkowicie transparentnym źródłem bitperfect. Wszystko sumuje się w odpowiedz, ze tak to urządzenie jest kilerem do node’a. 
 

Dlatego jedynie zastanawiają mnie pokrywające się opinie kilku osób tutaj, ze wiim gra sucho i jasno. 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...