Skocz do zawartości

Offtopic


Dzik

Recommended Posts

3 minuty temu, MariuszZ napisał:

Kawa pewnie wszędzie taka sama. Pendolino z Kołobrzegu na razie 10 minut opóźnienia. Jestem pod wrażeniem. 

20231027_102140.jpg

Napisz jaką prędkość max rozwija obecnie na najszybszym odcinku.

Pochwalę się podróżą dwa tygodnie temu z Wenecji Mestre do Florencji i bywało grubo ponad 250 km/h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A... napisał:

Tomka rozpoznałem tylko po legendarnym pasku 😜

A obserwując zdjęcia z waszych spotkań, to wydaje mi się Asiu że miałem okazję dwukrotnie siedzieć obok ciebie na odsłuchach. Więc nie tylko @tomek4446 jest sławny. 😎

Może będzie kiedyś okazja się przywitać na zlocie itp. Pozdrawiam 

😊 trzeba było zagadać.

Choć po zeszłorocznej wpadce , gdy wydawało mi się, że rozpoznałam @halika , powzięłam postanowienie, że już nigdy więcej nie będę atakować obcych ludzi.

A swoją drogą widok kobiety na AVS już nikogo nie dziwi. Teraz trzeba czegoś więcej. Widzieliście psa? Ja owszem 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomasz1w napisał:

Zupełnie poważnie, czy dało się w tym roku odczuć smrodek przepoconych sweterków?

Nie chcę psuć wątku taką historyjką, ale w sobotę w Sobieskim w jednym z pokoi nastąpił atak chemiczny 😉. Ktoś puścił takiego bąka (choć jest teoria, że to był bąk ze słoika), że trzeba było wyprosić wszystkich, otworzyć szeroko okno i drzwi,  a smród było czuć w korytarzu 🫣. Nie odważyłam się tam wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ( pytanie retoryczne) audiofile, melomani są trochę snobami? Oczywiście nie wszyscy.  Ludzie nie mają co do gara włożyć a inni kupują wzmacniacz czy kolumny za cenę dobrego auta lub mieszkania. Trochę pokory by się przydało. 

Wiem, wiem, zarabiam i mnie stać to kupuję... ale to nie jest ważne, że mnie stać. Trochę zdrowego rozsądku, w życiu są naprawdę rzeczy dużo ważniejsze, nie tylko materialne zresztą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, misiekx napisał:

Ludzie nie mają co do gara włożyć a inni kupują wzmacniacz czy kolumny za cenę dobrego auta lub mieszkania. Trochę pokory by się przydało. 

Nasuwa mi się pytanie dlaczego nie mieszkasz w jurcie , lub na ławce w parku. Dla wielu osób w Afryce , Azji jesteś krezusem i zakup jakiegokolwiek systemu audio będzie uważane za nieuzasadnione. Ten świat nie jest sprawiedliwy. Nazywanie ludzi którzy nabywają system za 7 mln. snobami uważam za bezzasadne. Od tych 7 baniek odprowadzany jest podatek o wiele większy niż mój rocznie. Z tego podatku finansowane są szkoły , szpitale .... I ostatnie , kulturę , sztukę , architekturę , postęp mamy dzięki ludziom bogatym a nie biednym. To oni powodują , że do nas pod strzechy trafiają coraz bardziej zaawansowane technologie. 

 

 

11 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

nie ma za co, miłego wybierania i słuchania…

Marcin , musimy to jakoś skonfrontować. Zapraszam serdecznie do siebie. 

Lubię te nasze dyskusje. To właśnie różnice powodują , że audio nabiera kolorytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...