Skocz do zawartości

Audio Video Show 28-30.10 2022 - zapowiedzi, relacje... widzimy się?


mateolo2

Recommended Posts

20 minut temu, Tomasz S. napisał:

Mam mieszane uczucia po całym dniu. Z jednej strony była masa interesującego sprzętu a z drugiej w większości pokoi nie chciałem być dłużej niż 30 sekund przez tą smutną muzykę. Jak dla mnie Focal rozbił bank puszczając Rage Against The Machine na Utopia Grande Evo.  Stanowiska że słuchawkami za to były super. W Sobieskim gorąco i tłok.

To zależy w którym momencie konkretnie byłeś. W wielu pokojach było dużo dynamicznej muzyki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

a Hegel sterylizuje.

Kurna dzięki za cynk. Na samą myśl o stery....... zrobiło mi się słabo :) 

1 godzinę temu, Kraft napisał:

A co to za płyta? Może jest po prostu genialnie nagrana?

Nie wiem , ale słuchaliśmy trzech płyt. Rock , muzyka poważna oraz flamenco wszystkie genialne.

Zauważyłem pierwsze oznaki kryzysu , wielu producentów nie stać nawet na kompletną obudowę :) 

 

IMG_3414.JPG

IMG_3368.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomasz S. napisał:

Siedziałem w pokój Wilson Audio i po jednym kawałku takiego electro z szybszym basem od razu jeden z uczestników zwrócił się do prowadzącego ,żeby puścił muzykę instrumentalna bo z tej to nic się nie pozna. 

Dlatego zawsze mam przy sobie bejsbola :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, crazy_fly napisał:

wybieram się jutro ( niedziela ) ale mam niewiele czasu. Czy ktoś z odwiedzających podpowie gdzie ( który pokój i lokalizacja ) na pewno warto zajrzeć ? Jadę tylko na Narodowi i do Sobieskiego 

Obowiązkowo odczekaj swoje zęby posłuchać Focal, mi się też z rzeczy których nie znałem to niesamowicie mi zagrał ten zestaw ze zdjęcia. W Sobieskim to mój ulubiony pokój to 515. Equilibrium+ Atoll

 

IMG20221029164136.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomasz S. napisał:

mi się też z rzeczy których nie znałem to niesamowicie mi zagrał ten zestaw ze zdjęcia.

Niesamowite i bardzo naturalne jest to , że każdy z nas ma ten  swój dźwięk. Rozmawialiśmy o tym z Asią /@Asia/, jak to jest , że wchodzimy do pełnego ludzi boxu wsłuchanych w brzmienie systemu, a my jesteśmy w stanie wytrzymać tam jedynie parę sekund. Należy zapamiętać jedno , nie ma czegoś takiego jak brzmienie referencyjne :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

Co do braku adaptacji w salce Top HiFi: @Kraft i @Wing0 - dorośli faceci, a nic nie rozumiecie. Goście z Topa to stare wygi. Wiedzą, że Bowersy i tak by poległy w starciu z kolumnami z manufaktur. A tak przynajmniej audiofile zrzucą winę na akustykę. ;)

Rafale co racja to racja ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wing0 napisał:

Rafale co racja to racja ;).

Bowers ma swoją specyficzną sygnaturę. Mnie ona nie leży , za bardzo przesuwa się w kierunku nadmiernej ekspozycji ....... wszystkiego. Tak jak by kolumny chciały bym słyszał więcej, niż jest w nagraniu i do tego musiały takiemu tępakowi jak ja wbić to młotkiem do łba :) 

B&W to cząstka mojej ewolucji muzycznej , jak zaczynałem przygodę to za najtańsze Bowersy dałbym się pokroić byle mieć paczki z tym logo w chałupie. A dzisiaj ? Niekoniecznie :) 

IMG_3398.JPG

IMG_3399.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla ludzi nie za miliony…

gdy już wszystkich hajendow miałem dość trafiłem do dwóch niesamowicie sympatycznych i skromnych młodzieńców chyba z Łodzi , o ile nie pomyliłem czegoś…

w pokoju na 4 piętrze Sobieskiego grały kolumny aktywne… i choć nie jestem fanem tego rozwiązania przysiadłem na chwilę…

takie gęste granie jak u mnie Gato , może nieco syntetyczności, jak to w hypexach, ale na pewno nie tak dużo jak w testowanych na zlocie w Warszawie przy Pańskiej Prometeuszach…

i to wszystko za 10 tysi za sztukę, wróć teraz to nie wypada…. 20 tysi para…

ludzie kupujta je szybko, bo zaraz się znajdzie dystrybutor i cena poszybuje…

audiolens się zwą

23475D49-21DD-4C57-9C13-89346FDCF619.jpeg

EB98CF6E-20F2-4FF0-8AAA-4573EA0ED242.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...