Skocz do zawartości

Audio Video Show 28-30.10 2022 - zapowiedzi, relacje... widzimy się?


mateolo2

Recommended Posts

12 minut temu, Kraft napisał:

Nie mówię, że nie są. Tylko dlaczego nie dacie im szansy zmierzyć się z innymi w równej walce?

Ale co mielibyśmy zrobić Twoim zdaniem?

Zaprosić innego dystrybutora i zrobić "mecz" ?

Przecież formuła wystawy polega na czymś innym. Każdy pokazuje swoje produkty, nowości a w domu przeprowadza indywidualne porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Każdy pokazuje swoje produkty, nowości a w domu przeprowadza indywidualne porównania.

Nie do końca. Już po wpisach w tym temacie widać, jak powstają pewne narrację, oceny, które później będą krążyć w środowisku. Na własne życzenie z tego pozytywnego szumu trochę rezygnujecie. 

Ale może macie marketingowo rację. Może prawidłowo rozpoznajecie swoje grupy docelowe i budujecie przekaz dokładnie pod nie. 

Z audiofilskiego punktu widzenia, to jednak szkoda. Ja bardzo lubię  wyroby Bowersa i chciałbym, żeby miały szansę zaprezentować się w jak najlepszych warunkach. 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kraft napisał:

Nie do końca. Już po wpisach w tym temacie widać, jak powstają pewne narrację, oceny, które później będą krążyć w środowisku. Na własne życzenie z tego pozytywnego szumu trochę rezygnujecie. 

Ale może macie marketingowo rację. Może prawidłowo rozpoznajecie swoje grupy docelowe i budujecie przekaz dokładnie pod nie. 

Z audiofilskiego jednak punktu widzenia, to jednak szkoda. Ja bardzo lubię  wyroby Bowersa i chciałbym, żeby miały szansę zaprezentować się w jak najlepszych warunkach. 

 

Musisz pamiętać, że wielu klientów ma rodziny. Często, żony w domach nie chcą mieć wycinanych gąbek na ścianach i sufitach. 

Można wypracować adekwatnie kompromis, kładąc duży dywan, kupując obrazy, ciężkie sofy itp. Lecz na Stadionie takie rzeczy nie są możliwe. Dlatego też zapraszamy do naszych salonów audio e celu indywidualnych rozmow.

20221029_120044.jpg

20221029_120007.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kraft napisał:

Żeby ludziska w necie napisali, że dla nich dźwięk wystawy to były Bowersy. 

Nie wiem dlaczego wyciąłeś drugą część mojej wypowiedzi:)?

Sądzę, że każdy indywidualnie sobie odpowie na to pytanie. 

Nie widziałem jeszcze aby wszystkim dało się dogodzić podczas wystawy. Lecz każdy z tych wystawców się stara na swój sposób. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Nie wiem dlaczego wyciąłeś drugą część mojej wypowiedzi:)?

Sądzę, że każdy indywidualnie sobie odpowie na to pytanie. 

Nie widziałem jeszcze aby wszystkim dało się dogodzić podczas wystawy. Lecz każdy z tych wystawców się stara na swój sposób. 

Kraft ma 100% rację w tej dyskusji. Jako firma od audio powinniście nie tylko być nastawieni na łatwy zysk (znana marka wysokie ceny, kable itp) powinniście promować podstawy czyli właśnie akustykę pomieszczenia pokazywać na takiej wystawie że to jest tak ważne jak i kolumny. Nie chce mi się nawet czytać że ktoś kupujący topowe Bowersy nie będzie chciał by grały najlepiej jak się da bo żona będzie marudziła... wycięte gąbki? Akustyka to nie tylko wiszące na ścianie gąbki czy dyfuzory. No ale przeznaczając spore środki na akustykę może na kable czy topowe kolumny by nie starczyło hmm.

1 godzinę temu, Kraft napisał:

 

20221029_093659.jpg.acde17007d20b1fe01553c1aac052396.thumb.jpg.e260eed08eba27a9f260fae2403d86fd.jpg

IMG_20221028_143125.jpg.851354a0908d120d57a7f39f0da87fd5.thumb.jpg.6f49dcd539a41d0169f4bae694f559f4.jpgCzy to aby nie rozwiązanie zagadki, dlaczego vintage, DIY, manufaktury brzmią dla zwiedzających lepiej niż mainstreamowy hi-end?

Kraft na pewno w dużej mierze masz tu rację, ale byle co w super akustyce też by nie zagrało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wing0 napisał:

Kraft ma 100% rację w tej dyskusji. Jako firma od audio powinniście nie tylko być nastawieni na łatwy zysk (znana marka wysokie ceny, kable itp) powinniście promować podstawy czyli właśnie akustykę pomieszczenia pokazywać na takiej wystawie że to jest tak ważne jak i kolumny. Nie chce mi się nawet czytać że ktoś kupujący topowe Bowersy nie będzie chciał by grały najlepiej jak się da bo żona będzie marudziła... wycięte gąbki? Akustyka to nie tylko wiszące na ścianie gąbki czy dyfuzory. No ale przeznaczając spore środki na akustykę może na kable czy topowe kolumny by nie starczyło hmm.

Kraft na pewno w dużej mierze masz tu rację, ale byle co w super akustyce też by nie zagrało ;)

Nie rozumiemy się. 

My nie negujemy tematu akustyki, bo to jest bardzo ważne. 

Patrzymy przez pryzmat wszystkich grup klientów i widzimy co wokół tego się dzieje. Byłoby świetnie aby każdy miał pokój dostosowany do słuchania muzyki ale to nie jest możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Nie rozumiemy się. 

My nie negujemy tematu akustyki, bo to jest bardzo ważne. 

Patrzymy przez pryzmat wszystkich grup klientów i widzimy co wokół tego się dzieje. Byłoby świetnie aby każdy miał pokój dostosowany do słuchania muzyki ale to nie jest możliwe.

Masło maślane :). Praktycznie topowe Bowersy trafiają do 14 mkw Pana Zenka mieszkającego z 5 osobowa rodzina w małym mieszkaniu gdzie nie jest w stanie wstawić nic poza kolumnami za dziesiątki tyś zł? Mhmmm

Tyle lat jeździcie na pokazy nie można chociaż w podstawowym stopniu zadbać o temat akustyki, pokazania klientowi różnych rozwiązań tego typu, również bardzo wyjątkowych estetycznie? Jak nie macie w ofercie dogadacie się z inną firmą i promujcie przy okazji nieśmiertelnej marki kolumn coś co pozwoli im rozwinąć skrzydła. Sam producent się nie wkurza że ich topowe kolumny nie są szeroko komentowane po takich wystawach jako jedne z najlepszych? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, J4Z napisał:

O, widzę Panowie teraz uczą sklep jak prowadzić biznes. 🙂

Profesorowie zawsze są potrzebni. To jak Ci co na lewym pasie mrugaja Ci długimi ;)

 

Na propos, to w pokoju "za 4 miliony" ma Stadionie też nie ma żadnych ustrojów, i jakoś nic tu nie pisze, nie wspomina ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, J4Z napisał:

O, widzę Panowie teraz uczą sklep jak prowadzić biznes. 🙂

No akurat niektórzy Panowie w handlu od lat pracują także mogą czegoś nauczyć ;). Poza tym nie uczymy jak biznes prowadzić bo to doskonale wiedzą jak widać. Poza zarabianiem kasy sprzedawca powinien też zwracać uwagę na inne kwestie które pomagają w uzyskaniu długotrwałych, stabilnych zysków.

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arko55 napisał:

Powiem wam że gato na narodowym naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyły 

Czy ty lubisz przebasowione granie? Sam przedstawiciel Gato powiedział, ze w pomieszczeniu mają za dużo basu, w zeszłym roku grały podstawki FM 8 i było ok…

puściłem Malię oraz Jamesa Blake i nie dało się słuchać…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wing0 napisał:

No akurat niektórzy Panowie w handlu od lat pracują także mogą czegoś nauczyć ;). Poza tym nie uczymy jak biznes prowadzić bo to doskonale wiedzą jak widać. Poza zarabianiem kasy sprzedawca powinien też zwracać uwagę na inne kwestie które pomagają w uzyskaniu długotrwałych, stabilnych zysków.

Czyli jednak dalej pouczamy kolegów jak biznes robić...

To znaczy, że trzeba pouczyć 90% branży bo patrząc po pokojach nie widzę tam żadnych ustrojów... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...