Skocz do zawartości

Uniwersalna integra do 12 tys. zł?


Rafał S

Recommended Posts

11 godzin temu, seba3002 napisał:

A ile osób na tym forum to potrafi? Ja znam jedną. 

Bo Ci co się cieszą to już ich na forum nie ma :)

A kto to?

10 godzin temu, GunmaN napisał:

Uwierz mi kolego że ja  nie próbuję nawet zacząć gonić tego gościa w szarym futerku 🙂

To skąd pomysł na rejestrację? :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się oświadczyłem , to mój teść śmiał się ze mnie i mówił -" dobrze że się żenisz , dlaczego masz mieć lepiej niż ja " 

Po latach wiem o co mu chodziło ,😁 

23 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

 

To skąd pomysł na rejestrację? :)

Piotr

Także Piotr , myślę że o to tu chodzi 😂 

Ps sorry za OT

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

A kto to?

Ja 😝. I nie dlatego, że uważam że mam w domu wybitny dźwięk. Po prostu słuchanie muzyki na tym co mam sprawia mi naprawdę przyjemność. Nie rozbieram dzwiekow na części pierwsze, nie analizuję dogłębnie. Po prostu odpalam to co lubię i cieszę się muzyką. 

I oczywiście zdaję sobie sprawę, że może być lepiej i ciekawiej. Tylko że kolejne zmiany ciągną za sobą następne. A wg mnie największą sztuką w tym akurat hobby, jest wiedzieć, kiedy powiedzieć stop. I wcale nie trzeba odchodzić z forum 😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaczadupa napisał:

Nieeee, coś ekstra. Będę musiał ruszyć swoją kacządupę do Kolegi a czynię to w wyjątkowych przypadkach. 

Tu na Pomorzu Środkowym nie dość że duszno to ty jeszcze temperaturę podnosisz 😀.

No, po lekkim deszczyku ciut lepiej.

Edytowano przez Amarok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, J4Z napisał:

Powyższe nie ma związku ze słuchaniem tego co lubię dla przyjemności, bez analizowania. Dla przyjemności słucham sobie cicho, ale jak chce głośniej to męczy. Szukam brzmienia które będzie rozdzielcze, ale nie będzie męczyć. 

Nie wiem czy potrzebujesz porad ale pracuj zawzięcie nad akustyką. Ja u siebie wszystkich zmian dokonuję na podstawie głośnych odsłuchów. Dążę do tego aby chciało się coraz głośniej słuchać muzyki z wielką przyjemnością i aby żaden utwór nie brzmiał tak że cokolwiek mi w nim przeszkadza :). Teraz już właściwie nie słucham cicho ponieważ mam większą przyjemność jak wszystkie szczegóły odpowiednio słychać . P.S. jeszcze nie jestem w zaawansowanym wieku i słuch mam dobry ;)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Po ostatnich podwyżkach temat wątku jest już nieaktualny. Najprawdopodobniej nie ma dziś czegoś takiego, jak nowa uniwersalna integra do 12 tys. Niechętnie przesuwam granicę na 15 tys. i nie wykluczam drobnej korekty tej kwoty. Rok temu nie uwierzyłbym, że będę rozważał zakup za tyle. ;)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafał S napisał:

Jeszcze jedno. Po ostatnich podwyżkach temat wątku jest już nieaktualny. Najprawdopodobniej nie ma dziś czegoś takiego, jak nowa uniwersalna integra do 12 tys. Niechętnie przesuwam granicę na 15 tys. i nie wykluczam drobnej korekty tej kwoty. Rok temu nie uwierzyłbym, że będę rozważał zakup za tyle. ;)

Kiedy odsłuch czegoś z DIY? W tych pieniądzach to można super sprzęt kupić już złożony wyregulowany.

Na koniec prośba. Załóż temat na AS w dziale DIY coś w stylu "końcówka + pre lub Integra DIY, nie koniecznie hybryda. Budżet 12-15k". I daj linka. Dlaczego DIY? Bo można taniej, dużo lepiej i nieprzewidywalnie, a takie konstrukcje mogą zaskoczyć. :))))

Dasz radę? :))))

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...