Skocz do zawartości

Wprowadzamy system ostrzeżeń


Recommended Posts

8 minut temu, Fafniak napisał:

Dokładnie tak 

Marcin, jeszcze jest opcja, że ktoś, aby się dostać do wątku może próbować bocznymi drzwiami.

Może założyć nowe konto, ale to łamanie regulaminu i wg nowych zmian, może zarobić punkty i ban od razu.

To już jest zadanie dla admina i moderacji.

Ale takie podejścia mogą mieć miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, temat nabiera temperatury dodatniej ...

Wcześniej napisałem, że jestem ciekaw kto będzie się tu wypowiadał, miało to swoje uzasadnienie, czemu? bo sądziłem, że to dwa trolle będą debatować nad punktacja a tu co?    o punktacje martwią się ci którym to "rejczel" nie grozi zaś trolle siedzą z boku nic nie pisząc i się śmieją.

@MariuszZ w pośćcie do TomkaN użyłeś wielu jego cytatów, czy inny użytkownicy również mogą [pochwalić się takim dorobkiem (wykluczając Dzika)? pomijając, to sprowokowanie przez dwóch trolli?    pewnie będzie trudno, więc dla mnie wniosek jest prosty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

Dobry manager nie musiałby nic mówić. Wystarczy, że zorganizowałby pracę w odpowiedni sposób. W taki by pracownik nie miał szans postąpić niemądrze. 

Dodam tylko jedno zdanie, jakość swojej pracy i dobrą organizację oceniam po tym, czy mam w pracy czas posiedzieć na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MariuszZ napisał:

Nie nękamy

Kwintesencja 👍 lepiej bym tego nie ujął. Że ktoś głuchy to na siłę zabrania innym słyszeć. Sam nie słyszę np niektórych rodzajów kabli 🙄 ale nie wciskam innym że nie mogą robić i nich  różnicy... Tym bardziej, że czym bardziej transparentny system mi się robi tym więcej różnic słychać... Więc może kiedyś 😁😋

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

przeciąż już pisałem, że nie o Ciebie chodzi, nie wiem czemu zawsze dopytujesz o konkrety, czy masz coś na sumieniu? tez rozwalasz innym wątki? zawracasz kijem Wisłę?

Nie o to chodzi, chciałbym wiedzieć kogo unikać 😉

8 minut temu, J4Z napisał:

Uważam że ktoś kto nie chce tego systemu ma po prostu małe doświadczenie z forami lub zamierza łamać regulamin i ma gdzieś słowne upomnienia.

Podpisuję się rękami i nogiema 😆

👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Poniżej przykład twojego działania zniechęcającego innych użytkowników do pisania z jednego tylko tematu "Jaki Coax do 350 pln?" 

Twoje wybrane wypowiedzi:

[...]

Zniechęcającego innych użytkowników?? A może moje wypowiedzi akurat zachęcają do wypowiedzi, hm? Czy jest taka możliwość? Może niewielka, ale jest 😉 Nie można tego wykluczyć!

I na tym polega właśnie problem. Udajesz Mariusz, że reprezentujesz interesy wszystkich użytkowników, ale tak wcale nie jest. Reprezentujesz interesy tylko określonej garstki użytkowników, którzy psychicznie nie są w stanie zdzierżyć argumentów sprzecznych z ich przekonaniami. I dlatego swoim zachowaniem robią czasami bardachę na forum, zmuszając pośrednio administrację do usunięcia z forum osób, które takimi argumentami operują. No bo oczywiście tych, co robią bardachę - usunąć w żadnym wypadku nie wolno...

 

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Tej części wierzącej własnym zmysłom wystarczy dyskusja o wrażeniach słuchowych, a wszelkie próby jej zakłócania wstawkami typu pokaż pomiary, wyniki badań, zrób ślepy test itd. są po prostu nękaniem. 

Ja też mógłbym napisać, że ciągłe wstawki typu "sam posłuchaj, to się przekonasz", "jak nie słyszysz to jesteś głuchy", są irytujące. A może wielokrotnie słuchałem i nie słyszałem różnicy? I nie dlatego, że jestem głuchy, a dlatego że różnicy nie da się usłyszeć? Ja też mogę napisać, że jestem ciągle nękany bzdurami o tym, że ktoś cośtam słyszy / usłyszał, a ja nie słyszę bo mam słaby słuch / zle ustawione kolumny / za słaby sprzęt / za małe doświadczenie, itd.

Ale czy ja narzekam i robię histerię z tego powodu? Czy biegnę za każdym razem do "mamy" z płaczem, że na tym forum po prostu nie da się wytrzymać....? Grow up, guys.

Może tak jak proponowałem wyżej - załóżcie tym niezwykle wrażliwym psychicznie osobom ukryte podforum "Wrażenia słuchowe", gdzie będą mogli do woli niezakłócani wieść niekończące się dyskusje o tychże wrażeniach. I problem rozwiązany.

 

PS. Cieszę się, że pomysł mikromoderacji ma sporo zwolenników. Wg mnie to + ukryte "Wrażenia słuchowe" rozwiązałoby sprawę.

 

PS2. @DiBatonio, wybacz że Ci nie odpiszę, ale tak jak już wcześniej wspominałem, nie uważam Cię za partnera do dyskusji i nic się nie zapowiada, aby to się zmieniło.

 

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misiek x napisał:

Dokładnie tak. Ja sam jestem głuchy na kable sieciowe,zasilające a czy  gdziekolwiek napisałem że nie mają wpływu na brzmienie, biegam z tym i wszystkich uświadamiam?  Ja tego nie słyszę ale może ktoś z lepszym słuchem ,wrażliwością, lepszym systemem  to słyszy. 

No właśnie nie. Po kablach Ethernet latają cyfrowe pakiety, na ogół w protokole IP, najczęściej w protokole TCP/IP, którego ramki zapewniają automatyczną kontrolę transmisji. Nie ma żadnych szans, aby w warunkach domowych na krótkim połączeniu punkt-punkt, kabel taki w jakikolwiek, nawet najmniejszy sposób, modyfikował zwartość transmisji.

Samo dopuszczanie takiej możliwości jest nie tylko wyrazem niewiedzy, ale jest też społecznie nieodpowiedzialne. Bo inni ludzie bez wymaganej wiedzy to czytają i powtarzają dalej takie mity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak to złe masz wrażenie. Cytat jest w cudzysłowiu z dodatkową emotką. A może miałem jeszcze zamieścić ostrzeżenie UWAGA CYTAT? A juz wymaganie przez jednego z forumowiczów przeprosin ode mnie, pomijając zupełnie Twój udział w całej sprawie to już była żenada. Uważam też, że kiedy całe zdarzenie miało miejsce, to w dobrym tonie byłoby zamieszczenie przynajmniej jednego zdania wytłumaczenia. Od Ciebie jednak się tego nie doczekałem. No, trudno. Nigdy przyjaciólmi nie byliśmy. Z jednym małym wyjątkiem, kiedy czegoś potrzebowałeś.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odpowiadać za coś co ty sobie wyobrażasz i dopowiadasz a czego ja nie napisałem. Jeżeli kolejny raz czujesz się urażony bo ja czegoś nie zrobiłem albo mam inne zdanie niż ty i do tego dorabiasz sobie w głowie moje złe intencje, złe postrzeganie ciebie albo nie wiem .. może negację twoich działań, to wybacz ale masz raczej problem z samym sobą i poczuciem własnej wartości. Obrażasz się o byle co i to nie pierwszy raz.

Troszkę wyluzuj, to nie jest tak że cały świat jest przeciwko tobie. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak - a może to Ty wyluzuj. Ja nie robię żadnych ,,osobistych wycieczek,, przeciw Tobie. Nigdy też nie osmieliłbym się sugerować Ci że masz problem ze sobą. Ty natomiast to robisz. Proponuję zkończyć dyskusję bo skończy się ostrzeżeniem. I nie dla mnie. Ja Cię nie obrażam, ale Ty już o to się ocierasz. Krok dalej i będziesz się wstydził. A czego to na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TomekN napisał:

PS2. @DiBatonio, wybacz że Ci nie odpiszę, ale tak jak już wcześniej wspominałem, nie uważam Cię za partnera do dyskusji i nic się nie zapowiada, aby to się zmieniło.

Ty tym bardziej nie jesteś dla mnie...

Nie oczekiwałem też odpowiedzi tak naprawdę. 

P.S.

Nie musisz na każdym kroku zaznaczać tych pierdół o partnerstwie do rozmowy, czy też jego braku.

Wyświechtany forumowy tekścik sprzed lat, już  nikt sobie z tego nic nie robi,  ja tym bardziej.

P.S.2

Zawsze możesz sobie pogadać z Amirem KałMaNaWardze.😁

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że pisanina misia pojawia się bez błędów na forum... Ciekawe dlaczego... Hmmm... Mogłaby pojawić się jako gfdvj ok rvbjbd do ja bfd U2 hvc co jmgd HB być CV bvv co ngjnvdgbvc jak nv 

Ale nie... Literki składają się w wyrazy a te w zdania. Zadziwiające. Podejrzewam że to leci audiofilskimi kablami. To one dbają o bezbłędny przekaz danych ;)

 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...