Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

16 godzin temu, Karol64208 napisał:

Może nie musisz się cofać do początków ale kilkanaście miesięcy wstecz na ile starczy Ci cierpliwości.

To syzyfowa praca. Nie ma szans by zachować porządek w wątkach bez chęci autorów i uczestników. Ty chcesz i dasz od siebie gwarancje ale dziesięciu innych nie, a moderacja też nie jest tu cały czas by pilnować. Będę reagował na prośby i sugestie ale wybiórczo bo globalnie temat jest złożony i nie zawsze się da. Przykład to posty zawierające kilka wątków. Trzeba by dzielić pojedyńcze posty by zachować ciągłość przekładając ich części do różnych tematów. 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoity odkurzacz. Wydaje się dość solidnie wykonany, ale też bez rewelacji - coś znacznie lepszego pewnie kosztuje/kosztowałoby o wiele więcej. Moc wystarczająca zdecydowanie - do wykładziny tryb boost o wiele za mocny, tylko i wylącznie eco lub standard, kilka końcówek. 

 

20231202_141449.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AudioTube napisał:

Ostatnio kable Melodika są popularne. Nie zaboli😉

Nie zaboli, ale może zamulić.

Chyba, że zamiast Purple kupi te białe co wrzucałem link😛

Poza tym widać gość wierny marce AQ, od samych listew zasilających i kondycjonerów po kabelki cyfrowe.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, AudioTube napisał:

Podejrzliwość, nieufność. Nie mogę tego u siebie wyplewić. Za mało pracuję nad wiarą w siebie i ludzi.

Nie obraź się, ale jak masz takie problemy egzystencjalne, to raczej terapia, psycholog....

 

27 minut temu, AudioTube napisał:

A może jakieś układziki ma z AQ? I nie tylko z tą

Czy jak ktoś ma cały system jednej marki, to zaraz ma układy z firmą, dystrybutorem, czy jaki ....?

Myślę, że nieprzypadkowo poszedl tą drogą, chociaż warto też dobierać różnych producentów komponenty audio.

A, że ktoś z tej listy Atkinsona zrobił sobie używanie, to już nie problem wlasciciela tych akcesoriów,  tylko tych co im uwiera ten fakt.

Myślę, że w tym zestawie LS50 grają niewąsko i pewno niejeden tutaj tak grających LSów nie słyszał. 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, AudioTube napisał:

Podejrzliwość, nieufność. Nie mogę tego u siebie wyplewić. Za mało pracuję nad wiarą w siebie i ludzi.

@DiBatonio

Jestem odpowiedzialny za to co napisałem, ale nie za to co Ty zrozumiałeś. 
 

16 minut temu, DiBatonio napisał:

Myślę, że w tym zestawie LS50 grają niewąsko i pewno niejeden tutaj tak grających LSów nie słyszał.

Tutaj jesteśmy zgodni.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...