Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

Dnia 24.11.2023 o 14:51, Kubakk napisał:

Nie ma się co bać amazona , zamawiałem coś chyba z usa (bo na tamtejszym amazonie tylko było) 5dni dostawa DPD , cenowo 30% taniej niż w EU.

btw BF bardzo słaby , wszędzie to co zalega , czyli nie budzi zainteresowania na przecenach ;)

Doliczyli ci cło z US?

Dnia 24.11.2023 o 19:03, Suchy 79 napisał:

Cena sztos. Ale czy oni mają jego gwarancje? Bo RTV Maxx to różnie bywa

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2023 o 17:41, Suchy 79 napisał:

Oni maja polską gwarancje. Więc tu warto.

Dnia 26.11.2023 o 20:38, Kubakk napisał:

nie wiem , doliczają przesyłkę i vat , i tak wyszło taniej niż w EU/PL - dostarczone w 5dni

SZybciutko!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem już na sąsiednim forum, ale powtarzam, bo to bardzo dobra oferta a i sklep sprawdzony, osobiście kupowałem u nich kilka rzeczy, w tym grubsze tematy, jak podłogówki czy sub.

https://www.md-sound.de/Elac-Vela-BS-403-Regallautsprecher-Stueck-Weiss-HG-Neu Przy obecnym niskim kursie € to mega cena. Od tej ceny przy przelewie na konto odejmują jeszcze 2%. Czyli para wychodzi za lekko ponad 5 000 zł... plus DHL do Polski może ze 150 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2023 o 19:22, tomasz1w napisał:

Wrzucałem już na sąsiednim forum, ale powtarzam, bo to bardzo dobra oferta a i sklep sprawdzony, osobiście kupowałem u nich kilka rzeczy, w tym grubsze tematy, jak podłogówki czy sub.

https://www.md-sound.de/Elac-Vela-BS-403-Regallautsprecher-Stueck-Weiss-HG-Neu Przy obecnym niskim kursie € to mega cena. Od tej ceny przy przelewie na konto odejmują jeszcze 2%. Czyli para wychodzi za lekko ponad 5 000 zł... plus DHL do Polski może ze 150 zł.

Bardzo dobry DEAL!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Top HiFi promocja na 3-drożne monitory Elac Concentro. Przyznam, że jestem b. ciekaw jak gra ta konstrukcja i ile wnosi w stosunku do Veli 404. Ze względu na wcześniejszą cenę, do tej pory wiele salonów nie sprowadzało tego modelu. Być może teraz się to zmieni...

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-concentro-s-503.html?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel&cto_pld=QUuJBIOdAAAEp-UHp0pCgw#additional

@Top Hi-Fi & Video Design Napiszecie coś na temat tych kolumn? Jak wypadłyby np. w porównaniu do Proac-ów Response D2R, z którymi teraz niemal zrównały się cenowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidal HIFI na rok za 5zł.

Patent działa od jakiegoś czasu, ale opiszę go tutaj, może ktoś jeszcze nie zna:

1. Idziemy do żabki i kupujemy zestaw Plush na kartę za 5zł (z misiem).
2. Rejestrujemy kartę - bezpośrednio w żabce lub w innym punkcie sprzedaży sieci. Można to też zrobić przez stronę banku, m.in. Millenium.
3. Po zamontowaniu nowej karty w telefonie wysyłamy SMS o treści ZGODA na numer 80066. Tym sposobem wyrażamy zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych, ale i otrzymujemy 5zł doładowania.
4. W telefonie wklepujemy *121*11*365#, zatwierdzamy przyciskiem "zadzwoń". Przedłużamy w ten sposób ważność konta na rok dzięki otrzymanemu wcześniej doładowaniu.
5. Wklepujemy kod *101*11*555# przez co aktywujemy Tidal HIFI na 12 miesięcy. W kilka minut powinien przyjść kod PIN od operatora oraz potwierdzenie aktywacji serwisu.
6. Wchodzimy na stronę offer.tidal.com/pluspl - wpisujemy na niej swój numer telefonu i otrzymany PIN. Na kolejnej stronie zakładamy nowe konto tidal na niewykorzystany wcześniej adres mailowy. Można ponoć skorzystać z istniejącego już profilu, ale nie sprawdzałem tego osobiście więc nie potwierdzę :)
7. Pobieramy aplikację Tidala na smartfona lub komputer, logujemy się nowymi danymi i cieszymy z pakietu HIFI na rok.

Nie wiem do kiedy aktywna jest promocja. Radzę się więc spieszyć. Dziś przetestowałem. Działa! Jakby co to zestaw startowy Plush wygląda tak:

plush.jpg.475402b96bebd8e7c3cd3aa6a3422010.jpg

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2023 o 17:56, lpomis napisał:

Tidal HIFI na rok za 5zł.

To, chyba już jest nieaktualne, albo coś poszło, nie tak....
Poleciałem według instrukcji i nie dostałem żadnego powiadomienia o subskrypcji, na rok.
Zalogowałem się przez komputer. Na stronie "Twoja subskrypcja" na tidalu , tam nie ma żadnego info, na jak długo ta subskrypcja jest.
Na górze okna jest informacja:
"woja subskrypcja jest zarządzana przez użytkownika PLUS.
Odwiedź stronę Strona PLUS, aby zarządzać subskrypcją."

Kliknąłem w zawarty w niej link i przekierowało mnie do przedłużenia na 90 dni.

tidal-sub.PNG

TIDAL.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Palmos napisał:

Ja w tamtym roku w plusie klikałem w styczniu i poszło. Ale to było w plusie

Przyszedł później ten sms z info "Możesz słuchać muzyki na tial przez 12 m-cy", Zarejestruj konto na podany adres, tylko ja tę rejestrację zrobiłem, jakby wcześniej i w sumie, nie wiem, czy jest, ok, czy nie.
Bo smsy dostawałem i od plusa i od tidala...
No, na razie gra..

ps, jest możliwość pobierania FLAC-ów na dysk komputera z tego konta "od plusa", bo ja nie mogę  znaleźć takiej opcji.
...ale, to mój pierwszy dzień używania tidala, w ogóle , i nie ogarnąłem jeszcze wszystkiego tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eltanianin napisał:

jest możliwość pobierania FLAC-ów na dysk komputera z tego konta "od plusa", bo ja nie mogę  znaleźć takiej opcji.

Raczej nie ma takiej możliwości.

Ja teraz z kompa rzadko słucham.

Ale w telefonie możesz słuchać offline. Wtedy tidal ściąga na telefon pliki muzyczne w znanym sobie formacie i nie można ich uruchomic poza tidal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...