Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

Doklejam do wątku

4 minuty temu, Bartek Chojnacki napisał:

Dla wszystkich obserwujących - na tegorocznym audioshow znowu będzie można mnie posłuchać, tym razem na dwa tematy:

https://audioshow.pl/pl/wystawa/seminaria/piatek_17_00_akustyka_bartlomiej_chojnacki_badania_percepcyjne_slepe_testy_i_odsluchy_przeglad_naukowy_i_dyskusja_praktyczna 

https://audioshow.pl/pl/wystawa/seminaria/sobota_15_00_akustyka_bartlomiej_chojnacki_adaptacja_pomieszczenia_odsluchowego_z_wykorzystaniem_elementow_wyposazenia_domowego

Wykłady w piątek o 17, sobotę 11 i 15 oraz niedziela 11 i 15. Myślę że tematy ciekawe, szybko odpowiem że tak, będzie o testach kabli :) też, ale krótko

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie słuchawkowej zaprezentujemy ofertę słowackiego producenta słuchawek planarnych i dynamicznych oraz wzmacniaczy. Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z ich ciekawymi wyrobami.

Erzetich-Deimos-V2023Phobos.jpg.caf2211f5c9cd47c9e97d538dd5af62d.jpg

Będzie oczywiście flagowy model słuchawek planarnych Erzetich Charybdis w połączeniu ze wzmacniaczem Deimos o konstrukcji dual mono pracującym w klasie A.

 

dEIMOS.png.ac7dac8fded5c482d8404808df7de10e.png

Pojawią się także słuchawki Mania oraz Phobos . Ze wzmacniaczy będą Bacillus Tilia i Erzetich Perfidus wzmacniacz słuchawkowy klasy A

photo-bacillus-tilia-05-1.jpg.346c506353db4389cfc27dfc66e8ae70.jpg

Sprzęt już się wygrzewa na AVS2023🙂

IMG_20231019_144212.jpg.3a8e076c53b98a85482f8388dd1486fe.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w naszym stoisku słuchawkowym czeka nas niepowtarzalna okazja posłuchania jednych z najdroższych słuchawek na świecie. Odwiedźcie RMS i posłuchajcie elektrostatycznych słuchawek HIFIMAN Electronics 𝙎𝙝𝙖𝙣𝙜𝙧𝙞-𝙇𝙖 Sr w zestawie ze wzmacniaczem Shangri La Jr.

HiFiMAN-Shangrila-La-Sr-Wzmacniacz-Sluchawkowy-Elektrostatyczny-170505.jpg.0e6adfa6367d705e5acf5354132f723e.jpg

Poza tym pojawią się najnowsze wzmacniacze:

Ze słuchawek nie zabraknie:

Zapraszamy do odwiedzenia nas

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

𝙎𝙖𝙡𝙖 𝙎𝙆𝙔𝘽𝙊𝙓 𝟮𝟮𝟭:

Absolutna petarda - Perlisten Audio S7t LE, czyli limitowana edycja flagowego modelu kolumn uhonorowanych nagrodą EISA. Napędzi je najnowsza elektronika NuPrime Audio w postaci debiutującej na Audio Video Show seria Evolution 2: kocówki mono Evolution Two Mono o mocy 300W na kanał przy 8 Ohm razem z preampem z Evolution DAC-2!

Czy najlepsze może być jeszcze lepsze? Przekonajmy się!

𝙎𝙖𝙡𝙖 𝙎𝙆𝙔𝘽𝙊𝙓 𝟮𝟮𝟬:

Europejskie brzmienie zaprezentują topowe francuskie kolumny Triangle Audio z jubileuszowej serii Magellan 40th w duecie ze słowackim hi-endem: Canor Audio i premierowym odpaleniem wzmacniacza Virtus I2

𝗛𝗮𝗹𝗹 𝗪𝟳 / 𝗜𝗜 𝗽𝗶𝗲̨𝘁𝗿𝗼

Obok skyboxów znajdziecie strefę polskiej marki 𝗠𝗲𝗹𝗼𝗱𝗶𝗸𝗮, na której oprócz głośników instalacyjnych i oferty kablowej, w tym nowości z 2023 roku, zobaczycie całkowicie premierowo - nowy interkonekt 2x XLR Melodika 𝗕𝗦𝟮𝗫 z serii Brown Sugar.

Tutaj zobaczycie także nową markę w naszej ofercie, o czym powiemy więcej już wkrótce!

394296473_354395463612391_6864854980306616991_n.jpg.41606ea2ebc1631396f7c35cd34f115d.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

miło nam poinformować, że w tym roku na wystawie Audio Video Show CIRCLE LABS będzie aż w trzech pokojach!

Hotel Sobieski, pokój 616 (NAUTILUS):

Circle Labs P300 oraz 2 x M200 jako wzmocnienie do systemu opartego o odtwarzacz SACD Accuphase DP-750, Gramofon Transrotor Rondino z wkładną ZYX Ultimate 4D, pre gramofonowe Phasemation EA-350, Kolumny głośnikowe Dynaudio Confidence 30

Hotel Sobieski, pokój 127:

Circle Labs P300 oraz M200 (jako końcówka stereo), gramofon Sikora, kolumny Joseph Audio model Pulsar2

Stadion Narodowy sala Skybox 228 (KORIS):

Circle Labs P300 oraz 2 x M200 wraz z elektroniką towarzyszącą: przetwornik D/A Meitner MA3, gramofon Acoustic Signature Verona Meo, kolumny głośnikowe Fink Team Borg Episode 2!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

AVS-2023(2).png

Edytowano przez Koobal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zakupem biletu. Nie chce mi ani przez stronę, ani przez aplikację przejść.

Wiecie może czy w kasach będzie można kupić też karnet, czy tylko bilety jednodniowe?

 

Apejt - oszukałem system i bez zalogowania się można dodać karnet do koszyka. Po zalogowaniu nadal tam był więc się udało. Szkoda, że przez aplikację nie dało rady. bo nie trzeba by było ponosić opłaty manipulacyjnej.

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzegorzkos napisał:

witajcie,

Wybieram się samochodem z Rzeszowa na audio video show jeśli ktoś ma ochotę na wspólną podroż zapraszam na prv.

mogę zabrać 3 osoby

pozdrawiam Grzegorz

Hej,

To może pojedziemy na dwa auta? U mnie wyjazd przed południem w piątek i do zobaczenia na miejscu 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień zacząłem od popsucia wzmacniacza, więc to że trafiłem akurat na problem z serwerem mnie specjalnie nie dziwi. Bardziej się stresuję co będzie do końca tygodnia, tym bardziej, że w czwartek jadę na off-road. Oby się nie okazało, że ten karnet to po całości do piachu będzie, a nie tylko te 3PLN kary za płatność ze strony internetowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redakcja AUDIO changed the title to Audio Video Show 27-29.10 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...