Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

Z poprzednich edycji jedyne co mogę polecić to dłonie za uszy.

Poważnie .

Dłonie 

za

uszy.

Mam nadzieję,  że w przypadku Unitry w nowym wydaniu nie będzie to konieczne. Mam nadzieję, że ogarną akustykę w stopniu doskonałym bo od tego może zależeć ich być lub nie być. 

Ps. Kibicuję im na prawdę bardzo i wierzę, że się im uda .

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomek4446 napisał:

nie kazali przyjeżdżać z własnym sprzętem :)

Ale to byłby świetny pomysł! Wówczas opinie, że w domu gra mi tak samo albo lepiej, byłyby całkowicie zgodne z prawdą.

A w Radisson Blue czyli Sobieskim na czwartym piętrze:

415 – Kultura Dźwięku

Można się skonfrontować z recenzjami@Kraft.

Edytowano przez Asia
ach ten szyk zdania i przecinki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy do rozdania parę darmowych wejściówek na AVS 2023, szczegółu pod linkiem https://www.facebook.com/sklep.rms/posts/pfbid0sy7jHpqoGH2mFKpZJ21yhVCZhMxnSLwMbzjKJGxRFhL3jnkUrrBAjQU71ujYZdyxl

 

Zapraszamy na odsłuchy do sali 221 na Stadionie Narodowym, gdzie z nowości pojawi się PERLISTEN™ S7t Limited Edition. Jest to najnowsza, limitowana edycja flagowego modelu marki PERLISTEN™ - kolumn podłogowych S7t. Po raz pierwszy zostanie ona zaprezentowana w Polsce podczas targów Audio Video Show 2023.

Perlisten_S7tLE_AVShow_p221.jpg.483b23439ace23a8b1262d5dde2a3592.jpg.d03b98f1d90dadea421b020ee492a133.jpg

Inżynierowie PERLISTEN™ przeanalizowali wszystko to, co sprawiło, że uhonorowana nagrodą EISA wersja S7t jest tak doskonała, a następnie zrobili użytek ze zdobytych doświadczeń i pchnęli daleko do przodu wszystkie zastosowane wcześniej rozwiązania technologiczne.

W wersji PERLISTEN™ S7t Limited Edition ulepszono głośniki niskotonowe w celu zwiększenia wychylenia liniowego, obniżenia indukcyjności oraz spotęgowania możliwości niskich częstotliwości. Przetworniki niskotonowe wyposażono w nowe cewki i obwody magnetyczne, dzięki czemu membrany mogą wychylać się mocniej o 20%. Wymusiło to zmiany w chłodzeniu cewek.

S7t_Special_Edition_Hero_03_bgnd_TRANSP.jpg.22dbd44d5dbdd7fb756cc9fa9bbe6a18.jpg.38fed0c886d467605eb7b0424b9cd1e3.jpg

W wersji Limited Edition konstrukcję falowodu stworzono ze stopu aluminium 6061-T6. Aluminiowy falowód pełni funkcję masywnego radiatora dla wszystkich trzech przetworników w układzie, łącząc radiatory, w które każdy z nich został wyposażony. To nie tylko zwiększa zdolność do przenoszenia mocy i redukuje efekt kompresji termicznej dla poszczególnych przetworników, ale także utrzymuje tą samą temperaturę dla zespołu głośników. Udoskonalona pod nowe wymagania i przeprojektowana została również zwrotnica. 

perlisten_product_s7t_limited_edition_dpc_exploded.png.255718080b306a4fe58cbb34703f4e5b.png.83b51d150d219e490b47f14940db723d.png

Wszystkie komponenty PERLISTEN™ S7t Limited Edition dobierane są ręcznie z tolerancją 1%. Finałowo, kolumny łączone są w pary z tolerancją 0,5 dB w centrali producenta w USA. Każdy przetwornik mierzony jest za pomocą skanera bliskiego pola Klippel. Dane pomiarowe każdej kolumny z pary będą przekazane właścicielowi. 

S7t_Special_Edition_EXPLODED_bgnd_wht.jpg.f8bd115a929307e972fcf3861768fd22.jpg.30e27ad959d3b3ef5e2d82b314c14263.jpg

Model PERLISTEN™ S7t Limited Edition zyskał też nowe wykończenie. Boki kolumn zdobią panele z błyszczącego włókna węglowego, co dodatkowo służy usztywnieniu obudowy.

Co więcej, razem z firmą IsoAcoustics opracowano absolutnie innowacyjny system izolacji drgań. Dzięki temu kolumny są jednocześnie stabilne, neutralne ze względu na drgania, ale przy tym nie niszczą powierzchni na której stoją.

Specyfikacja pod linkiem https://m.sklep.rms.pl/perlisten-s7t-limited-edition-s-7t-le-kolumny-podlogowe-hi-end-thx-dominus-2szt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rms.pl napisał:

Mamy do rozdania parę darmowych wejściówek na AVS 2023

Fajna akcja i od razu pytanie. Dorzucacie Perlisteny do wejściówki ? :) 

A serio, to dla mnie RMS jest przykładem rozwoju w tak niełatwej branży jak Audio. Byłem u Was wiele lat temu ,jak byliście na pięterku w małej klitce z kilkoma kolumnami na stanie. Obecnie jak dla mnie jesteście nr.1 pod względem ilości i różnorodności choćby akcesoriów audio. I największy plus , za nie agresywny marketing oraz ........ reklamówki przy wejściu na AVS rozdawane przez urocze dziewczyny :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redakcja AUDIO changed the title to Audio Video Show 27-29.10 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...