Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 22.09.2023 o 22:02, MariuszZ napisał:

Jak ktoś ma jakieś sprawy do wyjaśnienia "face to face" z moderatorem Mariuszem to pisać na "prive".

Aż tak grubo to chyba nie jest :). Ale zwyczajnie chętnie piątkę bym przybił i poznał "face".

Można spróbować zorganizować jakąś akcję typu punkt 12:00 w sobotę chętni forumowicze spotykają się pod Pylonem czy jakimś innym stoiskiem - rok temu byli na parterze, w wejściu gdzie było sporo miejsca, stąd tak trochę nieprzypadkowo rzuciłem markę. Kilka minut, poznać się i buszujemy dalej.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechała lista wystawców:

https://audioshow.pl/pl/wystawa/mapa

 

Mój ulubiony wystawca tym razem na stadionie 😍 !
Poziom 1/Trybuna Zachodnia
SkyBox 102 – Audio-Connect / Albedo

 

Można również kupować bilety dzienne (50 zł) i karnety (75 zł):

https://biletyna.pl/event/view/id/361832

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie jest w zasadzie żadne, ale co mogę na podstawie zeszłorocznych obserwacji powiedzieć:

Wszystkie trzy lokacje są dość blisko siebie - hotel Sobieski i Golden Tulip dzieli jakieś 200 - 250 metrów. Do stadionu łatwo dostać się np. tramwajem (warto wcześniej ogarnąć apkę komunikacyjną, ja np. używam SkyCash).
Jest też transport (autokar) targowy, ale ostatecznie nie korzystałam z niego w ogóle.

W Hotelu Sobieski, na parterze, jest kilka większych sal, ale gros wystawców zajmuje salki na piętrach - w znakomitej większości są to pokoje ok. 20 mkw. Warto obejrzeć listę wystawców.

W Hotelu Golden Tulip sal jest zaledwie kilka, wystawców większych i takich bardziej snobistycznych 😉, nastawionych na pokazy , także zamknięte - to znaczy, że w czasie trwania nie da się tam wejść.

Natomiast na Stadionie jest spory przekrój znanych marek oraz tych, które chcą się pokazać. Są również pokazy i kolejki do niektórych sal. W mojej ocenie jest to najbardziej "prestiżowe" miejsce na mapie.

W zeszłym roku, w sobotę na stadionie było mnóstwo ludzi, do tego jakieś konkursy, koło fortuny, ludzie łażących z siatkami pełnymi gadżetów. Heh, mam nadzieję tego uniknąć w tym roku i zacząć od stadionu w piątek.

 

Nadal nie ma informacji na temat dodatkowych atrakcji towarzyszących wystawie, ale w zeszłym roku były to m.in. wykłady o aranżacji akustycznej pomieszczeń by Bartek Chojnacki.

Myślę, że @MarcKrawczyk mógłby napisać znacznie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Asia napisał:

W Hotelu Sobieski, na parterze, jest kilka większych sal, ale gros wystawców zajmuje salki na piętrach - w znakomitej większości są to pokoje ok. 20 mkw. Warto obejrzeć listę wystawców.

W hotelu Radisson Blue (Sobieski) jest kilkanaście większych sal, na piętrach faktycznie jest dużo więcej wystawców i nieduże pokoje.

Poza tym na parterze Sobieskiego tak samo jak w ubiegłych latach można będzie kupić płyty (nowe i używane), podobnie jest na Stadionie i w hotelu Golden Tulip.

Niektórzy wystawcy od lat są w tych samych miejscach, np. Nautilus - sale Golden I i II w hotelu Golden Tulip oraz sala Wilanów II w hotelu Sobieski, a Audio Klan (Top HiFi) w wielu salach i na korytarzu na Stadionie.

W piątek na Stadionie zazwyczaj są zamknięte niektóre przejścia (do godzin wczesnowieczorych lub przez cały piątek). Być może tak samo będzie i w tym roku.

Pozdrawiam
PS. Przypominam, by zwracać uwagę czy informacje na stronie AVS są aktualne i dotyczą bieżącej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Śmiertelnicy mają wstęp od południa w piątek.

10 godzin temu, Asia napisał:

Wszystkie trzy lokacje są dość blisko siebie - hotel Sobieski i Golden Tulip dzieli jakieś 200 - 250 metrów. Do stadionu łatwo dostać się np. tramwajem (warto wcześniej ogarnąć apkę komunikacyjną, ja np. używam SkyCash).

Warto też sprawdzić, jeśli ktoś korzysta, aplikację swojego banku. Ja korzystam z Millennium, tam wygodnie kupuje się też bilety komunikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2023 o 22:45, Asia napisał:

Nadal nie ma informacji na temat dodatkowych atrakcji towarzyszących wystawie, ale w zeszłym roku były to m.in. wykłady o aranżacji akustycznej pomieszczeń by Bartek Chojnacki.

Właśnie tego brakuje.

Im więcej jeżdzisz to widzisz że to jest wystawa sprzetu i dlatego tracisz zainteresowanie.

Powinno byc tego punktu wiecej. I to znacznie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redakcja AUDIO changed the title to Audio Video Show 27-29.10 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...