Skocz do zawartości

Poszukiwany pięknie wyglądający i tak samo grający vintage CD player


Bebop

Recommended Posts

46 minut temu, audiowit napisał:

Sam miałem okazję kupić cd73 ale pomyślałem, że philips 303 ładniejszy. Stały przedemna, a ja wolałem kupić sansui 7070. Gdybym któryś z nich razem z sansui kupił, to pewnie koło 700zl bym zapłacił:). Ale wtedy grałem na sansui 717dr i on był jeszcze ładniejszy. Wtedy tak mi się wydawało.

Ten wątek powinienem zatytułować Pewex. Oczy mnie się palą od oglądania propozycji. Sansui jednak trochę się boję bo jeszcze popłynę i zostanę sansujowcem a podobno odwyku od tego nie ma ;)

 

Miałem zamiar podać jakieś widełki cenowe ale wiem, że jak znajdę coś wyjątkowego i się przyjaram to cena nie gra roli. 

11 minut temu, Artur Brol napisał:

sklep w ktorym znalazlem tego za 4000 ma chyba nowe bo inaczej tego nie widze - chwile pozniej na innej stronie juz byl, wlasnie blizej tej ceny ze zdjecia. Nie wiem skad ta roznica.

Nawet mi się podoba. Masz go? Jesteś zadowolony? 

Tutaj znalazłem >>>

https://www.ebay.co.uk/itm/126083614071?hash=item1d5b2b4577:g:iygAAOSw-u5k-iVl&amdata=enc%3AAQAIAAAAwMLU8mXt6M3PoE1jNmCvLWUbjbNbYMd7OQ2iCRZ7Tcl6g4pyfZBbeDMSfaJyNi0VHRdYk%2FGql8ylu1Q4GlkQYCg1QEO0NZqV9uVPwzNcyn21AZwtvMCYQnQkIzQ%2FYBP0IkSKGBDNGuVHY9fFsEFE7EzVQsus8BZMJyYgB9XT5xdC%2BViNYmeAEXHHazdcHxBM%2Bt23XJBpkuw732ynOxEuBRRelMgxMBNlJgWItUvb9UH9FcgaM%2F1Tipn4JxZh%2BRT4%2Bg%3D%3D|tkp%3ABk9SR76xhO3PYg

Ło matko a co to jest? 

s-l1600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bebop napisał:

Ten wątek powinienem zatytułować Pewex. Oczy mnie się palą od oglądania propozycji. Sansui jednak trochę się boję bo jeszcze popłynę i zostanę sansujowcem a podobno odwyku od tego nie ma ;)

 

Miałem zamiar podać jakieś widełki cenowe ale wiem, że jak znajdę coś wyjątkowego i się przyjaram to cena nie gra roli. 

Nawet mi się podoba. Masz go? Jesteś zadowolony? 

Tutaj znalazłem >>>

https://www.ebay.co.uk/itm/126083614071?hash=item1d5b2b4577:g:iygAAOSw-u5k-iVl&amdata=enc%3AAQAIAAAAwMLU8mXt6M3PoE1jNmCvLWUbjbNbYMd7OQ2iCRZ7Tcl6g4pyfZBbeDMSfaJyNi0VHRdYk%2FGql8ylu1Q4GlkQYCg1QEO0NZqV9uVPwzNcyn21AZwtvMCYQnQkIzQ%2FYBP0IkSKGBDNGuVHY9fFsEFE7EzVQsus8BZMJyYgB9XT5xdC%2BViNYmeAEXHHazdcHxBM%2Bt23XJBpkuw732ynOxEuBRRelMgxMBNlJgWItUvb9UH9FcgaM%2F1Tipn4JxZh%2BRT4%2Bg%3D%3D|tkp%3ABk9SR76xhO3PYg

Ło matko a co to jest? 

s-l1600.jpg

Nie, nie mam. Oglądałem dzisiaj. Tak z ciekawości i znalazłem sklep ( link trochę wyzej) który vintage sprzedaje. Mają wzmacniacze, odtwarzacze i coś tam jeszcze.

Piękne maszynki kiedyś produkowano.

Tak jakby projektanci coś z artystów mieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

@misiekx - oj Misiek, Misiek to trochę polezysz. Miałem podobnie przed kilku laty, a rok później druga noga. W dodatku biodro popękane. Teraz jest ok , ale przez cztery lata czułem skutki. Dobrze, ze znowu jesteś!

Cześć Roman. 

No to mamy podobnie, 23 października mam operację biodra. Endoproteza😀Będzie czas na pisanie na forum i muzykę. 😉

4 minuty temu, Rafał S napisał:

@misiekx Michał, ale się cieszę, że wróciłeś! :) Brakowało tu Ciebie!

Dziękuję za miłe słowa. Również się cieszę, że widzę starych ( nie o wiek chodzi) kolegów. 

PS. Mirek😉

Ładniejszy ocznie od Meridiana ale usznie niestety odstaje,stoi sobie u mnie i zbiera kurz. Mnie taki design z lat 80tych bardzo się podoba. Może to nostalgia za tym co - se nevrati. 

IMG_20230910_133720.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rafał S napisał:

Ładny, ale top loader, czyli wymaga trochę uwagi. Ja się zraziłem do tego typu konstrukcji. Jak się człowiek zamyśli, czy zagada z kimś i zapomni o docisku przy zmianie płyty, to może być nieciekawie.

Parę razy zdarzyło mi się o tym zapomnieć gdy uruchamiałem dawno nieużywany CD lub transport. Nic się nie działo, nic nie wybuchło 😎

@misiekx fajnie że wróciłeś👍! A więc jednak są jakieś plusy problemów zdrowotnych i rekonwalescencji 😎

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem za ile. Chyba nie ten za 4000?🤭

Też nie doszedłem jeszcze,  skąd te różnice w cenach. Chyba że ten za 4ry jest mowiutki.

Czekam na opinie.

A w jakim stanie? To też ważne przy wycenie. 

Mnie się coś z góry ładowane - może nie marzy - ale chętnie bym , jak to ktoś określa, przytulił. Albo Accuphase DP65v lub 75. Jeśli dobrze pamiętam.

Choć na tutaj załączonych zdjęciach są perełki,  jak ta Yamaha z górą z drewna 😍.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gratulujcie jeszcze bo może okazać się szajs. Chociaż sprzedawca gwarantuje, że wszystko działa. Parę wiadomości było pisane. 

 

Po obejrzeniu filmu reduktora szumu trochę mi chęci odeszły i smutek ogarnął.

No nic, jak mi się nie spodoba to pójdzie do piwnicy razem z B&W DM16. Zrobię taką kapsułę czasu i mini muzeum dla prawnuków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...